Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 2015

Sutra napokon trejler i neke novosti da vidim sta su nam spremili. Treba da ove godine ozbiljno zasuku rukave ukoliko zele da vrate one koji su ove godine presli na fifu ili se debelo razocarali. Cim su sakrili demo, prepostavio sam da nesto mute, ali ovo im je popravni.
 
[PC] Pro Evolution Soccer 2015

10384213_10152304034739327_8798319635718355037_n.png


Gejmplej, animacije, modovi i ostalo će biti isto kao i PS4, Xbox One verzija, razlikovaće se "samo":
• Elapsed time - Show brightness/shadow change from real time lighting according to the match time of day
• Crowd improvement - Crowd variety to be increased by 10 times
• Player lighting to be improved through differed rendering
• Improved shirt quality - Weave variety added
• Enhance depth of field

Link ~ http://winningelevenblog.com/blog/pes-2015-next-genpc-differences-revealed/
 
Koliko je sigurno da su samo ovo razlike ?

Nista im ja ne verujem..
 
Nije mi jasno uopste sta im treba da osakate verziju za PC pogotovo ove godine kad i FIFA i 2K izbacuju full next gen verziju svoje sportske igre za PC, nece im ovo dobro proci.
 
Nije mi jasno uopste sta im treba da osakate verziju za PC pogotovo ove godine kad i FIFA i 2K izbacuju full next gen verziju svoje sportske igre za PC, nece im ovo dobro proci.
Nadaju se da ce pokupiti kajmak od ovih sto ne mogu da pokrenu novu fifu.
 
zahtevan je isto kolko i predhnodi rolo proveri ako ne verujes, fifa je ipak zahtevnija ove godine sto je i logicno jer je nextgen..
 
@maremas

Samo mi reci jel ce i dalje biti potrebno da se koristi analog da bi gurao protivnickog odbrambenog dok trcim ka golu ? Ili ako si ispred njega i stvarno brzi mozes da istrcis a da te ne stigne svaki put ?
 
morace :D, mada nisam znao za to zato nisam ni igrao 14, ne bas uvek mozda nekad prodje...
 
@maremas

Samo mi reci jel ce i dalje biti potrebno da se koristi analog da bi gurao protivnickog odbrambenog dok trcim ka golu ? Ili ako si ispred njega i stvarno brzi mozes da istrcis a da te ne stigne svaki put ?
Samo sada više nećeš morati to da radiš na desni analog, već levi što je 100x lakše.
 
Jako mi se dopada kako su uradili izgled igraca, na tom polju DALEKO ostavljaju FIFU iza... na zalost, animacija trcanja totalno unistava suspenziju neverice. :(
 
Kada izlazi demo? Trebao je 24-og, ako se nevaram?
 
Aha, sada videh na sajtu, nisam ni obracao paznju da nema demo za pc, hvala u svakom slucaju na informaciji.
 
Gde je iso demo? 11 novembar za Ameriku i igre i dalje nema :(
 
Rekose da nema za pc demo. Samo za ps i kutiju.
 
Ja mislim da ce ove godine pes sahraniti fifu.
Jeste fifa ranije izašla i jeste osetno bolja u tehničkom smislu, ali na osnovu svega onoga što sam video, pes će biti bolja IGRA.
 
Meni izgleda isto kao i proslogodisnji PES, bljak. A o komentatorima da ne pricam...
 
Ma samo kad bi stavili opciju biranja sistema za kontrolu izmedju starog(kao na 2013) i novog ovog sa thumb sticks... Hocu da igram po starom sistemu, ne po novom. Ne odgovara mi.
 
Da se krećeš na strelice umesto na analog? To možeš da promeniš.
 
Da se krećeš na strelice umesto na analog? To možeš da promeniš.
To znam naravno, nego npr ono guranje igraca dok je lopta kod mene pa do svih onih driblinga itd, svake godine se stavlja akcenat na te poteze a velika vecina igraca to i ne koristi. Razumem ja da ima logike da te odbrambeni igrac stigne ali ako si realno brzi sa loptom i ispred odbrane necu da koristim nikakav analog da se guram ako sam brzi. Izvodjenje prekida takodje, ne mogu da izaberem tacno igraca kome hocu da dodam kao na 2013 nego mora da dzoknem loptu bezveze... Ima jos dosta primera ali eto to za sad.

Da napomenem da koristim ps2 dzojstik uz onaj plavi trouglasti konverter na usb.
 
Remplovanje ti je sad na levi analog, nije više na desni, znači kad si u duelu LS ka protivniku da se guraš tačnije da te ne izgura :)
 
Uzas. Sta je falilo sistemu od pre koju godinu ?
 
Pa ovo ti je jednostavnije nego prosle godine gde je bilo na desni analog, ja i onako nesvesno automatski kad udjem u duel levi analog usmerim ka protivniku. Ovo je slicno onome iz 2011, ako ne gresim.
 
Pa ovo ti je jednostavnije nego prosle godine gde je bilo na desni analog, ja i onako nesvesno automatski kad udjem u duel levi analog usmerim ka protivniku. Ovo je slicno onome iz 2011, ako ne gresim.

Ne znam, meni nekako bas logicno deluje da okrenem analog na neku stranu koja je suprotno od tog igraca ne bi li mu "pobegao".
 
Nazad
Vrh Dno