Šta je novo?

pro.cena

benchaman

Slavan
Učlanjen(a)
02.02.2005
Poruke
881
Poena
319
procenite mi ovu polovnu konfiguraciju:

VIA KT400
Sempron 2200+
512DDR (veritech)
GF FX 5200
Hdd 20Gb Maxtor
CD-ROM
modem
flopy
mis,tastatura
i sve u tower jnc mislim kucistu

i monitor Siemens 17" neki Nixdorf ili tako nesto
ja cenim bez monitora oko 170?

hvala
 
Nazad
Vrh Dno