benchaman
Slavan
- Učlanjen(a)
- 02.02.2005
- Poruke
- 881
- Poena
- 319
procenite mi ovu polovnu konfiguraciju:
VIA KT400
Sempron 2200+
512DDR (veritech)
GF FX 5200
Hdd 20Gb Maxtor
CD-ROM
modem
flopy
mis,tastatura
i sve u tower jnc mislim kucistu
i monitor Siemens 17" neki Nixdorf ili tako nesto
ja cenim bez monitora oko 170?
hvala
VIA KT400
Sempron 2200+
512DDR (veritech)
GF FX 5200
Hdd 20Gb Maxtor
CD-ROM
modem
flopy
mis,tastatura
i sve u tower jnc mislim kucistu
i monitor Siemens 17" neki Nixdorf ili tako nesto
ja cenim bez monitora oko 170?
hvala