Šta je novo?

Prijava problema i bagova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne mogu da editujem predhodni post, sada proveravam iz firme na Chrome-u i radi sve ok, ali bih voleo i kuci da mogu normalno da ga koristim.
Nemas nista, cist si, imas samo upozorenje bez opomene iz 2016 :)
Probaj preko vpn, da vidis sta se desava
 
Preko VPN-a radi sve normalno, tj nema onog upozorenja, jel imas neki savet sta da uradim ili je nesto do foruma, na sta ja ne mogu da uticem?
 
Pa ako ti radi preko vpn a nece preko provajdera, sigurno nije do foruma :)
Prvo resetuj ruter/modem.
Ako ni onda nece, nakaci drugi uredjaj preko wifi tipa mob ili tablet i probaj preko njih pristup. Ako tu normalno radi, problem je u kompu.
Ako je to slucaj, otvori temu da ne davimo ovde i resicemo.
 
Pre par minuta sam postavio oglas preko Safari browser-a i nije učitalo slike (išao sam preko opcije Attach files). Zatim sam otišao na Edit i mislio da dodam kao Spoiler ali sam dobio poruku:

Oops! We ran into some problems.

Promenio browser na Firefox i normalno je učitalo slike.
 
Pogrešna opcija,
1655101780020.png
 
A šta treba da bude?
 
@CountMike

Išao sam baš preko te opcije (videćeš u mojim drugim postovima da to odavno koristim kada na primer menjam termalnu pastu na procesoru laptopa i postavljam slike), ali ovog puta nije ništa od opcija htelo preko Safari browser-a a čim sam prešao na Firefox sve je lepo odradilo. Vratio sam se na Safari da izmenim poruku u oglasu ali opet nije htelo i iz tog razloga sam ubeđen da je do browser-a pa možda moderacija može to da sredi za ubuduće.
 
Sad tek kontam da je @CountMike odgovorio na tvoj post...
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Forum pratim preko mobilne verzije Chroma.
Od nedavno, kad želim da pišem u nekoj temi, mogu samo da unesem tekst. Bez mogućnosti unošenja slika, linkova ili grafičke izmene teksta.
Opcije pri vrhu prozora za pisanje su ne aktivne
???
 

Prilozi

  • IMG_20220616_205806.jpg
    IMG_20220616_205806.jpg
    63.4 KB · Pregleda: 30
Da nije [ ] BB kod u pitanju? Probaj da proširiš na tri tačke između Opoziva i Pregleda pa vidi ako već nisi.
 
uglavnom, ovo uokvireno treba da je uključeno
IMG_20220219_222933~2.jpg
 
Ljudi. Kad nešto prodate u oglasima, samo kliknite na Report, i napišite prodato. Moderator će zatvoriti oglas. Nema potrebe da spamujete po forumu.
 
HVALA Vam u svakom slucaju za info.
NISAM dugo davao oglase pa sam zaista zaboravio kako se zatvara oglas.
IZVINJAVAM se.
NISAM imao nameru da spamujem.
Svako dobro.
Pozdrav
 
Jel moze da se ukloni sada vec predosadni baner Yettel, tako je namesten da na mobilnom iskace bukvalno tako da se retko omasi da se klikne greskom na njega... Kako se promeni stranica tako ga nema tek oko sekundu i krenes kliknes nesto kad on se rasiri i pravo klik na njega...

Razumem ja da forum mora imati neke sponzore i reklame ali ovo je preterano brate...
 
Izuzetno nervira, pretpostavljam da može da se reši, tako što bi se unapred ostavljao prostor za oglas, čak i kad još nije učitan isti, tako da se ne bi dešavalo da se naknadno shiftuje cela stranica kad se baner pojavi.
 
Dzaba brate, prave se da ne vide kritike... A reklama i pozicija i sve vec placeno i dogovoreno...
 
Izvin'te, o kom baneru pričamo?!

benchmark.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-06-29-13-13-26-629_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-06-29-13-13-26-629_com.android.chrome.jpg
    81.3 KB · Pregleda: 36
Kad bi samo postojalo nešto, neki program, kao dodatak pretraživaču, koji bi blokirao reklame... Oh, wait :ROFLMAO:
 
Pa nemoj tako, hocemo da podrzimo bench :D
 
Jel moze da se ukloni sada vec predosadni baner Yettel, tako je namesten da na mobilnom iskace bukvalno tako da se retko omasi da se klikne greskom na njega... Kako se promeni stranica tako ga nema tek oko sekundu i krenes kliknes nesto kad on se rasiri i pravo klik na njega...

Razumem ja da forum mora imati neke sponzore i reklame ali ovo je preterano brate...
Na iPhone-u koristim AdGuard i nema reklame Yettel-a.
 
Пошто овде не видим поруку претпостављам да сте већ реаговали, али за сваки случај да напоменем: стигло је на имејл са

Benchmark Forum <[email protected]>
-----​

corano22 started a new conversation with you at Benchmark Forum.

hello

I'm Cora Seth, i am very down in sick bed reply me back through this email address
([email protected])
Thanks
Please do not reply to this message. You must visit the forum to reply.

This message was sent to you because your preferences are set to receive email when a new conversation message is received. Stop receiving these emails.
-----

mailed-by:mta.benchmark.rs
signed-by:benchmark.rs
 
to je rešeno. dotični nalog je banovan
 
ljudi kako da mi se prebaci sa fleske na flopi?
pisao sam moderatorima i oni su me prebacili na administratore, kojima ili ne stizu poruke ili ih kuliraju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno