Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ja sam u Gigatronu kupio kod Vukovog spomenika u Beogradu, danas kad sam kupovao miš tamo video sam da ima još jedan komad sigurno, a što se tiče Novog Sada, stvarno ne znam, to bi morao neko drugi da se javi.
Brate juce sam ih zvao, obe radnje i rekli da nema. U jevrejskoj se vodi kao da ima 3 na stanju medjutim tih kamera nema i cak ni oni tamo ne znaju sta se desilo. U svakom slucaju nasao sam kod drugara iz HTC-a, veceras uzimam 😉