Šta je novo?

Prestigio pwc2 webcam

  • Začetnik teme Začetnik teme Proday
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Proday

Uticajan
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poruke
22,428
Poena
1,805
Po mogucstvu da je u ns i da je proverena informacija!
 
Ja sam u Gigatronu kupio kod Vukovog spomenika u Beogradu, danas kad sam kupovao miš tamo video sam da ima još jedan komad sigurno, a što se tiče Novog Sada, stvarno ne znam, to bi morao neko drugi da se javi.
 
pogledaj win win , ja sam u njemu kupio
 
Ja sam je kupio u bench housu.
 
Brate juce sam ih zvao, obe radnje i rekli da nema. U jevrejskoj se vodi kao da ima 3 na stanju medjutim tih kamera nema i cak ni oni tamo ne znaju sta se desilo. U svakom slucaju nasao sam kod drugara iz HTC-a, veceras uzimam 😉
 
Nazad
Vrh Dno