Šta je novo?

Kućna multimedija Preporuka za soundbar za Hisense TV 65U7QF?

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

zdravkoo83

Poštovan
Učlanjen(a)
08.06.2015
Poruke
12
Poena
55
U planu da pazarim neki soundbar, Sony recimo ili preporuka, nesto preko 100w do 300-400w, sta znam, ne planiram soma eura potrositi za to.

Sad, ono sto me zanima je da to sve radi lepo breko bluetootha, smanjivanje tona, glasnoca, jer sam citao svasta nesto, da su potrebni dodatni uredjaji, predkonektori, D/A konvertori... 😂 Neee...

Ima li neko iskustava sa tim TVom i uparivanjem sa soundbarovima, verujem da da, jer su ispazareni jako puno u poslednje vreme vidim i ja sam zadovoljan slikom i samim TVom, TV ima dolbiatmos, ima HDMI ARC...

Da li uzeti nesto sa posebnim sabwuferom i niskotoncima, ili bi ja pre sve u jednom da bude soundbaru.

Hvala na odgovorima i razumevanju unapred!
 
Poslednja izmena:
~300e, radi sve što treba.
 
Ако желиш исти бренд као и тв пробај U3120G или U5120G, ако може други бренд мин самсунг HW-Q700c/d.
 
Ако желиш исти бренд као и тв пробај U3120G или U5120G, ако може други бренд мин самсунг HW-Q700c/d.
Hvala na odgovoru. Hisense ne vidim da ima ovde po lokalnim radnjama da se pazari. Amazon jedino vidoh na prvu. A za taj samsung sam citao i hvale ga dosta, ali msm da ipak Sony ima bolje performanse za zvuk, ili je to samo stara slava. I da, na ni jednim specif. ne mogu naci jacinu pomenutih u w.
 
Хисенсе соундбарова има и на КП нових из Мађ. Кажу да Самсунг најбоље звуче, али шта ћеш изабрати мораш сам одлучити.
За себе бих увек гледао нешто што подржава атмос.
 
Хисенсе соундбарова има и на КП нових из Мађ. Кажу да Самсунг најбоље звуче, али шта ћеш изабрати мораш сам одлучити.
За себе бих увек гледао нешто што подржава атмос.
Znaci najlakse se upare preko dolbi atmosa. I najbolje performanse preko istog. Garancije za te iz Madjarske? Kvari li se to?
 
Атмос је стандард звучног записа. Повежеш преко хдми кабла нпр или бт и сл. Има гаранције, све се квари пре или касније.
 
Атмос је стандард звучног записа. Повежеш преко хдми кабла нпр или бт и сл. Има гаранције, све се квари пре или касније.
Iscitao sam bas sinoc sta je atmos, jasno. Nego sam video da jedan momak nema jacinu na microlabu, kada se povezao preko Bluetootha, da se jace culo na Tvu nego soundbaru i da je imao probleme, nije mogo da regulise jacinu, smanji/pojaca.

A za garanciju kod Madjara, nisam za to. Imam Xiaomi purifier kupljen na KP, iz Madjarske, engine error, niko ga ne zna popraviti, ni ovlasceni. A garancija kaze prodavac nema nista od toga. 300e bacenih.
 
Nazad
Vrh Dno