Šta je novo?

Preporuka za dobar servis

ale

Slavan
Učlanjen(a)
11.12.2010
Poruke
1,997
Poena
265
Sinoc sam ispustio Samsung K Zoom, i pao je ekranom direktno na kamen. Tac radi normalno, ali je staklo popucalo.

Da li mozete da mi kazete koji servis provereno radi dobro zamenu, sa original delovima? Takodje, koji ovlasceni servis za Samsung preporucujete, posto hocu vise servisa da konaktiram u vezi cene.
 
Poslednja izmena:
Hvala!
Kontaktiracu ih sutra da proverim cenu.

Da li je neko imao iskustva sa Switchtel servisom?
 
Poslednja izmena:
U Promobi servisu cena zamene kompletnog ekrana prava sitnica - 19 450 dinara :p

Kakav hladan tus...

DSC04958_Copy.jpg
 
Poslednja izmena:
Skoro pa dzabe.:d:d:d
 
Ocekivao sam da zamena bude skupa, medjutim bas ovoliko, moram priznati da nisam.
 
Ne ocekuj da ce Begram biti ista jeftiniji.
 
Citao sam komentare ovde na forumu, i na jos nekim, i vecina kaze da je Promobi servis dobar, dok za Begram nisam nasao neke informacije.

Ne znam sta uraditi u ovoj situaciji. Ne prodaje mi se telefon jer mi savrseno odgovara, a nov nema nigde da se kupi. Da stavim neku kopiju ekrana, koji je u servisima verovatno duplo jeftiniji, ni to mi ne izgleda kao resenje.
 
Gledao sam i cene polovnih, medjutim nikada nisam voleo da kupujem polovne telefone. Kad bi telefon imao garanciju, mozda bih i razmislio, ovako sigurno ne, jer je telefon star tri godine. Uz to na svakom polovnom je lajsna izguljena, a okvir kamere izgreban.

Svakako nemam sada novac za zamenu ekrana, ali kada budem skupio, nekako sam najblizi odluci da stavim nov ekran, pa kud puklo da puklo :)
 
Poslednja izmena:
A da vidis da pojuris kompletan ekran sa alija.Drugaru su za neki krs fon gigabyte
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/4239/Gigabyte/GSmart-Saga-S3

trazili oko 15 soma u ovlascenom servisu.Na kraju je porucio sa alija za 35 eura i platio 15 eura zamenu u nekom servisu i sve ukupno prosao sa 50 eura.
Ima skoro 6 meseci kako je to odradio i evo i danas sve sljaka ok.
Sad da li je ekran original ne znam ali njemu ne smeta jer je jeftino prosao a ekran radi odlicno.
 
Gledao sam, naravno. Ima samo nekoliko ekrana na aliju, i cena je oko 100 dolara. Sa slanjem i ugradnjom izaslo bi verovatno priblizno kao u ovlascenom servisu.
 
Da ne otvaram novu temu.

Da li ima servisa, poželjno u Novom Sadu, koji će da odradi (zna da uradi) samo zamenu gornjeg stakla?
 
Moto G8 Power
 
Zar je moguce da se kod nas niko ovime ne bavi?
 
Pitao sam na forumu za preporuku, da sam hteo oglase trazio bih oglase.
Fala, nisi od pomoci.

*u tim oglasima koliko sam video ni jedan ne radi Motorolu
 
Pitao si da li ima i zar je moguce da nema, odgovor si dobio, dalje vidi sa serviserima. Imas i Google ako neces oglase.
 
Mnogo veci problem je sto si ti ubedjen da si pametan
 
Ako budes odlucio da prosiris potragu i van NS, mogu ti preporuciti jedan servis u Sremskoj Mitrovici. Covek radi odlicno, meni je menjao staklo bas kada sam otvorio ovu temu.
 
Jek može preporuka za servis u Beogradu?? Žena je polomila staklo na ekranu na iphone Xs, touch i ekran rade normalno, samo je staklo naprslo u jednom ćošku.
 
Drug mi je polomio ekran na Meizu telefonu. Ima li neki servis kod nas da radi zamenu?
 
Nazad
Vrh Dno