Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Može li malo pojašnjenje u vezi skrina, šta znači, da bilo kojom uplatom nema više sabiranja saobraćaja a ono što je nakupljeno do 3.4 meseca da se potroši ili se sve gubi ???!
U čemu je kvaka?
Ako uplatiš kredit danas i aktiviraš mesečni plan važiće ti do 8 aprila i to je to. Najverovatnije se sve briše i prelazimo na nove dodatke koji će, videćemo kako izgledati i da li će se prenositi nepotrošen saobraćaj u naredni mesec....i da li će se automatski produžavati kao zuper.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Ovo je što VIP meni sada nudi prvo kada se otkuca *123#


Negde to može i nagovestiti da će ukinuti zzzuper.

Za mene je to deal breaker. Ima iz protesta da ih napustim pa makar otišao i na gore.

Jednostavno im neću dati više od prethodnih uslova.
837308cb89785a441f58e3357e0637f4.jpg
 
Ukidaju zuper od 1 aprila ali će biti novi dodaci. Videćemo kakvi će biti. Ne verujem da će biti tako nešto na 7 dana.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Ja pitao u vipu kažu ostaće zuper
Totalno je besmisleno da ukinu nešto sa čime su dominantni na prepaid trzistu

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Da li je neko u poslednjih par nedelja imao prilike da testira da li nova dopuna u vipu i dalje produzava vazenje celokupnog kredita? (Npr. Imate 500 dinara koji vaze do 20.marta, danas uplatite jos 200, ne trosite nista, i koliko imate 21.marta, 700 ili 200?).

Znam kako je ranije funkcionisalo, i video sam sta pise na sajtu, ali me interesuje da li je u praksi bilo nekih promena.
Ovo cak nema ni logike, i mislim da bi promenom sami sebi izbijali pare iz dzepa, ali evo zasto pitam, ako nekoga zanima https://youtu.be/d6z9hPrx0GY
 
Zar svaka dopuna ne produžava važnost kredita za 90 dana, bez obzira kada uplatiš dopunu? Nelogično je da tako nešto urade.
 
Tako je uvek bilo, i tako pise, ali vidis da mladi gospodin sa yt tvrdi drugacije, a sve je uzeo u obzir.
Ja njemu svakako verujem u smislu da ne mislim da laze, ali me zanima da li je nekome skoro isticao kredit i da li je imao priliku da proveri. Za slucaj da je kod jutjubera bio neki bug, ili vec neka vrsta greske.

A, da, svakako se slazem da nema logike, kao sto sam i napisao iznad, i mislim da bi im dugorocno takav potez izbijao pare iz dzepa. Osim ako, naravno, zabrane i dolazni saobracaj cim istekne kredit, bez prava na reaktivaciju.
Mada bi to morali uraditi svi provajderi, ako je stvarno cilj da tako pilicarski nesto ucare.
 
Poslednja izmena:
Ja pitao u vipu kažu ostaće zuper
Totalno je besmisleno da ukinu nešto sa čime su dominantni na prepaid trzistu

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Onda bi bilo još gluplje da nama koji već odavno koristimo zuper obrišu neiskorišćeni sadržaj a da dodaci ostanu isti.
6f69ff940f262ae14ea444d7e7301a3e.jpg


Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Valjalo bi da se prepišu neo paketi iz drugih A1 mreža (ako sam dobro video)
 
Nisam siguran 100%, posto samo odrzavam vip pripejd karticu u zivotu i retko je koristim, ali mislim da kad uplatim kredit, samo doda na ono sto je bilo na kartici pre. Jer tesko bi onda nabio ovu cifru koju imam sada, a nikad ne dopunjavam sa vise od 200 din. Kazem nisam siguran, mozda su nekad nesto i uzeli, a da nisam primetio. A imam skoro 2000 din kredita trenutno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Recimo, Vip Super je i dalje aktivan po istim uslovima po kojima je i bio dok je bio aktuelan.
Zašto bi se Zuper poništio onim korisnicima koji su već na njemu ?
 
Tako je uvek bilo, i tako pise, ali vidis da mladi gospodin sa yt tvrdi drugacije, a sve je uzeo u obzir.

Njemu je važenje kredita isteklo 21.2. a on je hteo da ga produži 25.2.:) zato što je 17.2. aktivirao mesečni dodatak pa je mislio da je tako produžio i važenje kredita.
E snovi pusti snovi :D
 
On se zalio da su mu u prvoj situaciji bukvalno obrisali kredit, a da je ovo sa kupovinom paketa samo bilo njegovo prilagodjavanje, i pokusaj da im doskoci. U sustini, zalio se na dve odvojene stvari/situacije, a ne na jednu.

E sad, ako je u pitanju ista kartica, za oba slucaja, onda je nesto do njega jer je u decembru dopuna definitivno produzavala celokupan kredit, i to znam jer je meni produzila. Ali, ako prica o dve kartice tj. o situacijama koje su se, obe, desile ove godine, onda i ne mora biti do njega.
Mozda je i problem u tome sto on izgleda dopunjuje kredit preko postpaid broja, a ne direktnim placanjem.

Javice se valjda neko ko je u proteklih mesec dana "produzio" kredit koji je bio pred istekom.
 
Vip besplatan dodatak za čet.
0f28b980b1931c3d92ae4a2d89eaece6.jpg


Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Meni ističe kredit 31. marta. Uplatiću dopunu dan ranije pa ćemo videti kakva je situacija.
 
Jedno pitanje za ljude koji koriste telenor prepaid.Sestra je od juce prenela svoj postpaid broj iz vip-a u telenor i presla je na prepaid.Instalirala je aplikaciju moj telenor.Ima problem kako da aktivira ovu promociju 10 puta vise kredita i 5gb neta

https://www.telenor.rs/sr/privatni/...3LuUuTmQV5Vsqaj3wpwNkML2xGVm18jwaAr_PEALw_wcB

Nista joj se ne pojavljuje u aplikaciji moj telenor.Da li mora zvati telenor pa da oni aktiviraju ili jednostavno ona nema tu mogucnost aktivacije te promocije?
Ako moze neka sugestija?
 
Poslednja izmena:
To je predviđeno kad kupiš novu karticu od 300din da dobiješ 3GB a ako kupiš karticu od 500din da dobiješ 5GB i ostalo...
Možda ne daju ništa ako se pređe na prepaid. A kad pozove *111*1# jel dobija nešto?
 
Koliko znam ne dobija nista.Juce je probala sa ovim kodom sto si naveo i nije bilo nista od promocija.Sad je probala i nude joj za 30 din 100 mb interneta.
Ja sam inace presao krajem januara sa vip-a gde sam bio postpaid na telenor prepaid i u aplikaciji mi se pojavila ta opcija.Tako da sam je aktivirao bez problema.Moguce da je to tada bila neka promocija.
 
kod je *111# bez ove dodatne jedinice,možda treba da sačeka par dana da dobije ponude.Koliko sam primetio ažururanje aplikacije je ujutru u 10h i noću posle ponoći pa joj možda tada ubace dodatke.
 
Ok prenecu joj pa cemo videti.Ona ionako planira da ide na postpaid na total pakete.Pa joj je trebala ova promocija da premosti tih par dana.Samo mora sacekati jedno par dana da joj se u sistemu pojavi ona opcija za popust od 50 posto na pretplatu.Tako da ako se pojavi opcija za promociju super,ako se ne pojavi nikom nista.
 
Nek pogleda u Moj Telenor aplikaciji u Pregled > Privatnost podataka da joj opcije nisu iskljucene. Ako jesu nece ni dobijati ponude i promocije.
 
Ne moze da pristupi u opciji za privatnost podataka.Kad klikne na pregled pa privatnost podataka izadje joj upozorenje da mora da se registruje u najblizoj telenor prodavnici kako bi mogla da da saglasnost za obradu podataka o licnosti i kontaktiranje korisnika.
 
hmm sam ja retardiran ili ovaj vajber promocija 99rsd vazi samo za textualne poruke posto koliko vidim sliku nece da posalje
 
Sestra danas dobila promociju od telenora i to 900 dinara kredita i 3gb neta za 7 dana.Sto se kaze bolje bilo sta nego nista.Moralo je ipak da prodje nekih 48 sati od prenosa broja da bi dobila neke promocije.
 
imam 064 prepaid broj danas kad sam dopunio pise mi kartica vam istize za 365 dana.znaci li to da ce broj raditi i primati pozive narednih godinu dana?
unapred hvala

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
3 meseca ćeš moći da zoveš (ako imaš kredita), a preostalih 9 samo da primaš pozive (i poruke naravno)
 
^ hvala lale....

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne radi online dopuna kredita preko mts sajta, pise Usled obavljanja radova na unapređenju sistema, usluga online dopune platnom karticom neće biti dostupna do daljnjeg.
 
Nazad
Vrh Dno