Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Ista priča kao i ranije.. čim bustuju marketing na instagramu promocija će ostati. Suludo je reklamirati nešto a da se isto ukida za dva dana.
1b1e0daf10980f2f80cdbf71e4e43219.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Vip ima i standardne mesečne dodatke Pojacaj min/SMS;25min/SMS 100 din i 200 min/SMS 400 dinara.Nema sabiranja i prenošenja.Ako ukinu zzuper možda nekome ovi posluže.
 
Случајно сам се улоговао на портал Мој Теленор и видим неке новости. На страни са услугама су наведене све услуге, неке су бесплатне, неке се плаћају. И онда на почетку инфо:
Korišćenje ovih usluga je besplatno do 01.10.2019. Nakon isteka promo perioda usluge će se automatski aktivirati na svakih 30 dana po ceni od 49 dinara sa PDV-om.
Да ли ово значи да ће да се наплаћује инфо о пропуштеним позивима или коришћење 4G услуге?
 
#onokad Vip časti [emoji1]
79262a055a760ab251dcc408eec43dfb.jpg
c661a6315b76d295700084c1620e7c94.jpg


Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Danas bi trebalo deaktivirati ako imate dve besplatne aplikacije na telenoru,ako necete da vam od sutra naplacuju.
 
A šta posle?
Više ne važe zupper tarife ili samo ne prodaju nove zuper kartice?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ovde mi rekoše da posle dopune vip pripejd kartica važi 1 godinu, a danas u poslovnici kažu 3 meseca!? Šta je tačno?
 
U temi sam pitao da li se odvojeno troše min u mreži i van nje, dat mi je potvrdan odgovor dok sada čitam sa linka da nije tako:
6 Neograničeni minuti u Vip imaju prioritet potrošnje.
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako si došao do zaključka da nije tako.

Pošto neograničeni minuti u Vipu imaju prioritet, čim ih potrošiš, dakle nikad, trošiće ti se minuti u Vipu iz minuta za sve. U prevodu, minuti jesu odvojeni pošto ti minuti za pozive ka Vipu nikad neće biti naplaćeni.
 
Poslednja izmena:
Nisi mi jasan odgovorom.
Ovako, sada si aktivirao promociju i imaš nepotrošenih min 100 min/sms za van mreže, ako prvi poziv bude broj iz vip-a 061.... i završiš razgovor nako 10 min, koliko ti ostaje:
1. 90 min/sms
2.ostaje 100 min/sms jer je poziv upućen u mreži a tu su min neogranieni
 
Nisi mi jasan odgovorom.

Ne znam šta ti nije jasno u činjenici da prioritet pri trošenju kada su u pitanju pozivi ka Vipu ima ono što se ne može potrošiti, a to su neograničeni besplatni minuti. Dakle, minuti ka svima uopšte ne mogu da dođu na red da se troše kad su u pitanju pozivi ka Vipu pošto ne možeš potrošiti nešto što je beskonačno.

Da prioritet imaju minuti ka svima, onda bi se minuti ka Vipu trošili iz kvote minuta ka svima (kao kod nekih drugih operatera koji pilićare na taj način), a tek ako se potroše svi minuti iz kvote dobio bi mogućnost besplatnog pozivanja ka Vipu.
 
Poslednja izmena:
Šta trenutno ima od prepaid paketa a da ima dosta neta? Kupi/potroši/baci karticu sistem. Obavezan je 4G, to znači VIP ili Telenor?

OnePlus 6T via TT
 
Šta trenutno ima od prepaid paketa a da ima dosta neta? Kupi/potroši/baci karticu sistem. Obavezan je 4G, to znači VIP ili Telenor?

OnePlus 6T via TT

Globaltel. 5GB = 300 dinara, može maksimum 40GB u toku jednog meseca da potrošiš. Ako aktiviraš više puta dodatak, saobraćaj se sabira.

Globaltel koristi Vip 4G mrežu. Potrebno je podesiti APN ručno.

Povoljnije od ovoga nisam video. Brzine su iste kao Vip postpaid (koristim obe kartice paralelno u istom telefonu) pa znam iz ličnog iskustva.
 
Odlična ponuda. VIP sam do sad koristio, svakih par meseci po 10ak dana i bio sam zadovoljan. I 4G valja. Tako da Globatel deluje kao odlični nastavak. Hvala za info.

OnePlus 6T via TT
 
lale87@ Hvala.
ewfd154@ Hvala na pojašnjenju.

Da pitam sada ovako,

Kada uzmem karticu zzzuper i platim je 300,00 din u okviru toga imam šta? novi sim, 30 dana neo/vip min + 100min/sms ka svima, da li je tako?

Ako je tako, da bih nepotrošene sms/min i mb preneo u naredni ciklus i sabrao sa novim ciklusom ja to moram uraditi dan ranije od 30 dana i aktivirati prvi put mesečni plan 300 (da li to važi samo prvi put, posle više ne?), da li je tako?
 
Ne, bonus koji dobiješ sa kupovinom sim kartice ne možeš da preneseš u naredni mesec a sve ostale zzuper dodatke možeš da prenosiš tako što aktiviraš novi dodatak min 1 dan ranije. To smo skoro ustanovili.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Сада се ваљда картице добијају фрај (или за динар који не неплате) па се можда зато не преноси кредит, ако крене наплата по 300, можда се и то буде преносило.
 
Uzeh karticu, 300,00 din sa: 2GB neta, neo.min. u mreži i 100min/sms na 30 dana. Nigde se ne pominje da je to zzzuper, da li je to to?
 
Сада се ваљда картице добијају фрај (или за динар који не неплате) па се можда зато не преноси кредит, ако крене наплата по 300, можда се и то буде преносило.

Kartica se dobija besplatno? Nešto si pogrešio.
 
Uzeh karticu, 300,00 din sa: 2GB neta, neo.min. u mreži i 100min/sms na 30 dana. Nigde se ne pominje da je to zzzuper, da li je to to?
Jeste. To će da ti se obriše sve kad istekne mesec dana tako da ne uplaćuj bez potrebe novi zzuper pre isteka starog (ili šta je već taj bonus). Svi oni posle koje uplaćuješ mogu da se sabiraju.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Da li sam dobro razumeo, sačekam da istekne promocija (koju sam gore pomenuo) koja je uz samu karticu, pa tek onda uplatim kredit 300,00 din i aktiviram zzzuper, dan
pre nego istekne uradim novu aktivacuiju i tek u tom faktički trećem intervalu od 30 dana dolazi do sabiranja drugog sa trećim? Da li se dobija obaveštenje dan dva pred istek 30 dana da ističe, tako je u promociji vip super?
 
Kartica se dobija besplatno? Nešto si pogrešio.
Можда сам само заборавио детаљ да сам ја прешао у Вип са Теленор припејда и добио картицу за динар (нису наплатили) и месец добродошлице. Сада сам додао кило пара на број мада сам можда и погрешио, мислим да ће Змај да ми буде довољан колико мало зовем. Мада опет, имам неколико вип бројева у контактима па је фрај разговор са њима сасвим довољан.
 
@nesa07
Ja sam kod isteka bonusa dobrodislice dobio ovako:
"Bonus dobrodoslice istice sutra. Ne zaboravi, ista ponuda te ceka na *123#! Za 300 RSD iznova aktiviraj 100 minuta/SMS ka svima, neograniceno Vip minuta i 2 GB, na 30 dana!"
Tako da dobija se SMS obavestenje kod bonusa, ne znam za tarifu kako je.
 
Nazad
Vrh Dno