Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Cenis da nece da daju jer imaju najveći udeo na trzistu?
Moguce, ali "neveruem" da je jedini razlog.
 
Ne, ne, mislim da su PRITISNUTI da ne daju.
 
Bila je prica svojeveremeno za onih 50% za ADSL sto je vazilo jedno godinu i nesto da su bukvalno morali zbog ostalih da ukinu...
 
Imam jedan VIP prepaid, registrovan na moje ime, koji je bio na promociji "primljen minut iz druge mreze, dobijem 20 din kredita" i danas uplatim kredit, kad ono nema vise te promocije, vec 1 minut ka svima za 1.77 dinara.

Pregledam inbox, kad meni je vip poslao poruku pre nekoliko dana "tvoja nova promocija je....".

Bio sam u VIP poslovnici u komsiluku, kazu, desava se da promene, vidi, jeste ti promocija minut za 1.77, ali cekaj da usluzimo ove ljude koji su dosli posle tebe, pa cemo da proverimo zasto je promenjeno (?!?).
Operatera u korisnickom ne mogu da dobijem. Ne znam koliko bi trebalo da cekam.

Jel ima neko iskustva sa ovim "nasilnim" promenama promocija?

Inace sam imao dvadesetak hiljada dinara kredita za koji je pisalo da vazi do ne znam kog datuma 2015. I to su mi sada ukinuli.
 
Meni su jednu karticu prebacili na novu promociju i na intervenciju preko 1234 su vratili bez problema.
 
Inace sam imao dvadesetak hiljada dinara kredita za koji je pisalo da vazi do ne znam kog datuma 2015. I to su mi sada ukinuli.
I meni su obrisali, istina ~400 dinara kredita... zalba nije uvazena. CC nisam zvao ali nije ni vredno...
 
Другар синоћ уплатио 200, хтео да опет мало допуни кад га други зову ... и празно, пребацили и њега на нову промоцију. Јутрос је звао 1234 и сад чека повратну информацију. Код њега је било мало више на рачуну па ће баш да изгуби ... мада нико неће као што сам ја али сам за то ипак сам крив. Да ли се појавила нека информација о овој промоцији? Дефинитивно је гасе или ће моћи да се настави?
 
Bio sam u VIP poslovnici u komsiluku, kazu, desava se da promene, vidi, jeste ti promocija minut za 1.77, ali cekaj da usluzimo ove ljude koji su dosli posle tebe, pa cemo da proverimo zasto je promenjeno (?!?).
Operatera u korisnickom ne mogu da dobijem. Ne znam koliko bi trebalo da cekam.

Jel ima neko iskustva sa ovim "nasilnim" promenama promocija?
Шта је на крају било са овом променом? Другару су одговорили да не морају да му јављају ако му промене промоцију а кредит ће некако да му рефундирају, нису сигурни како али не као аванс на постпејду или као кеш ... можда уз нову акцију па да то потроши за 7 дана или колико већ одлуче.
Сестрић је пре 5-6 дана добио поруку да допуни 200 и забавља се док га други зову што значи да акција ипак може да траје и да селективно укидају.

Ипак, после ових нових цена по којима је минут 30 динара, не исплати се ових 20 динара за минут. Ја сам одавно пукао акцију али ми није било жао.
 
Sta je bilo sa onim "praznicnim" vip za sve?Jel su to ukinuli ili...posto ne mogu da nadjem tu opciju.A taman sam hteo da je aktiviram.:trust:
 
Ma bilo je to letos!Znam da sam gledao negde u julu-avgustu,jos je bila aktivna ponuda.A sad je izgleda nema.
 
Ima u mts na *100# da se izabere UzmiPROMO ili tako nesto. Tamo se za 150din dobije 330minuta (u mts mrezi) 600sms (za sve mreze) i 150mb po max brzini (nakon potrosenog saobracaja i dalje ima bespl. net ali 64/32kb) na 7dana. Ima i neki veci paket za 200 din
 
Poslednja izmena:
Jos uvek ima u Vip u za 300 din. 100 min. za sve mreze,50mb i 500 poruka mesec dana
Bolje od ovoga nema a i tesko da moze bolje
Moze li se odjavati da ne salju ove njihove promo ponude,dosadni su kad krenu svaki dan sms
 
Poslednja izmena:
Ljudi je l 3g pretplata neminovna stvar uz mts postpaid ? Videh juce kod ortaka da mu i uz box stize 3:) ?
 
Ljudi je l 3g pretplata neminovna stvar uz mts postpaid ? Videh juce kod ortaka da mu i uz box stize 3:) ?

Jeste ako je uzeo kod njih telefon koji podrzava 3g.

Inace za prepaid mislim kako kome treba, ali nije losa vip za sve, 500 din za mesec.

Ili telenor koji ima za whatsapp + neki minuti, tako nesto, kako kome treba.
 

Samo da se sumira, posto im je ovaj link namerno pravljen da prvo bude "obavestenje" za trenutne cene, a bas posle najavljena poskupljenja:
- od 15. oktobra, u VIP Prepaidu, minut ce biti 11.9, uspostava veze 11.9, zaokruzivanje ostaje 90/60 (iz maja), SMS 5.9!
- Od 7. oktobra se menja 7dnevni VipZaSve
EDIT: Sadasnji:
Jos uvek ima u Vip u za 300 din. 100 min. za sve mreze,50mb i 500 poruka mesec dana
To ce biti do 7. oktobra dakle. Od 7. oktobra:
50 minuta za razgovore ka svim mrežama u Srbiji, 1000 SMS poruka ka svim mrežama u Srbiji, 100 MB u nacionalnom saobraćaju kao i dodatnih 500 minuta u Vip mreži koji važe nakon iskorišćenja 50 minuta ka svim mrežama po ceni od 250dinara.
Dakle, prepolovljeno.

Sta je bilo sa onim "praznicnim" vip za sve?Jel su to ukinuli ili...posto ne mogu da nadjem tu opciju.A taman sam hteo da je aktiviram.:trust:
Moze da se aktivira, kosta 100RSD. Ali vazi do kraja godine, pa imajte to na umu ako ih sada ili kasnije aktivirate, da li se isplati. (za jedno korisceje, ja se ne bih cimao recimo)
Ne secam se samo na koji broj se salje SMS za aktivaciju praznicnog VZS.
 
Poslednja izmena:
Da,i ovo:

Pored ove opcije korisnicima u promociji VipZaSve na raspolaganju je i opcija koja važi 30 dana i sadrži 150 minuta za razgovore ka svim mrežama u Srbiji, 5000 SMS poruka ka svim mrežama u nacionalnom saobraćaju, 300MB u nacionalnom saobraćaju i 1500 minuta u Vip mreži koji važe nakon iskorišćenja 150 minuta ka svim mrežama po ceni od 500 dinara.

Stvarno,prepolovljeno.
 
Cek sad, ovako je i bilo oduvek, sta je prepolovljeno? :)
 
Verovatno poredi sa praznicnim VZS koji ima vise minuta i MB. Ovo nije menjano koliko se secam:)
 
Opet nije prepolovljeno. Dizanje panike nije dozvoljeno, molim za koncentraciju :).
 
Pa da to.Pa i ti si alfa,gore rekao da je prepolovljeno,zar ne?
 
Nisam ni video da je alfa prvi "ispalio bombu"..
 
Vip ostaje lider u uvodjenju uzasnog zaokruzivanja.

Prvi su uveli 60+1 i tada parairali Prenesi 250 svojim Postpaid 325 (koji nije prenosio minute, ali je zaokruzivanje bilo 60+1, dok je Prenesi imao 1+1).
Pre toga je Vip prepaid vec imao 60+1.

Nakon toga su operatori nizali 60+30, 60+60 i sada stize 90+60.
 
Pa to vec ima 4+ meseci da funkcioniše :d
 
Vip ostaje lider u uvodjenju uzasnog zaokruzivanja.

Prvi su uveli 60+1 i tada parairali Prenesi 250 svojim Postpaid 325 (koji nije prenosio minute, ali je zaokruzivanje bilo 60+1, dok je Prenesi imao 1+1).
Pre toga je Vip prepaid vec imao 60+1.

Nakon toga su operatori nizali 60+30, 60+60 i sada stize 90+60.

U nekoj drugoj temi je bilo diskusije o ovome i slozili smo se da je TELENOR uveo losa zaokruzivanja pre VIPa (mada samo koji mesec).
Cisto da se zna, MTS je takva zaokruzivanja uveo mnoooogo posle ostalih :) Da neko ne kaze da je lose sto kaskaju :D
 
Pa to je sve dogovoreno osim ovog sad poslednjeg vipovog gde su izgubili kompas toliko da niko neće da ih prati :)
 
Poslednja izmena:
NE. Prepolovljena je sedmodnevna opcija za VIPZaSve, nije mesecna dirana.

Pobrkao si stvari,pisao sam o drugoj opciji ne vip za sve ,pricaj sa svima ili tako nesto
Koristim je i za pripejd ne postoji povoljnija ponuda
300 din za 100 min ,50 mb 500 poruka i xxx minuta u mrezi
 
Jao da, to je posebna mesecna opcija (meni je bila pod VIPZaSve, jer sam taj profil imao i imao sam tu opciju, zato sam i pobrkao).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno