Šta je novo?

Prečistač vazduha

Što ga ne kupih pre par dana kad sam razmišljao, nego hoću da čekam trojku da vidim kakva će biti cena, baksuz...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Bez brige, nema potrebe da kupujete ove skalamerije. Vlada Srbije je zasedala i donela niz mera, a za dalje postupanje je oformila radnu grupu. Očekujem još uvođenje akcize i vazduh će se dovesti u normalu, jer je opšte poznato da se uvođenjem poreza i akciza rešavaju svi problemu u Srbiji.
 
hm, jos malo konfuzije...na ovom poredjenju pise da 2s ima epa 12 filter...a takav navodno ima i kineska trojka...samo global 3H ima hepa 13...

IMG_3575.jpg
 
Još važnije je da Hepa 13 filteri dođu u prodaju kod nas. Onda je manje važno koji aparat uzimaš (pod uslovom da softver nije neko ograničenje).
 
Sta onda ispada best buy, 2s, pro ili 3h, svakako prostorije nisu vece od 25m2, pa bih ga prenosio po potrebi..

Takodje sam potrazio filtere na brzinu, bukvalno ih je ostalo na par mesta, sreca u nesreci sto sam ljubitelj Metro fransize:)
 
Poslednja izmena:
Mala je razlika u kad se porede 2s, 3 i Pro. Zadnji ima najveći kapacitet a srednji najbolji Hepa filter oznake H-13 a u druga dva su H-11. Razlika u kvalitetu vazduha bez i sa bilo kojim od ova dva Hepa filtera je ogromna, a razlika izmedju ova H11 i H13 je malena, svakako kao zamenski možeš uzeti iz Kine original H13 i vozi Miško.
U zadnjih nedelju dana cene u radnjama i na KP su se izjednacile tj konkretno Pro model je sa 200 kod većine došao na KP došao na 300 evra. Zakon ponude i potražnje.
b13c0763c191317247dff314ab0a9617.jpg
09f64181ef5785adeb96e55e01b183a7.jpg
1bc9dfa8712f2f3adacf7e51ba2ae530.jpg


RN 5+
 
Hvala puno na odgovoru, razmisljam da li da uskacem u "hype train", ili da sacekam kosavu pa da pazarim kao covek:)
 
Ima u Bgd za 300€ sa 2 godina garancije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U Mi radnji je PRO 37000 koliko su mi rekli ali su im oba rezervisana [emoji4]. za 1000 din razlike pre bi uzeo u zvanicnoj radnji. Da je razlika kakva je bila pre onda ne bih.

Razlika izmedju 3H i 2S je i u kolicina vazduha na sat a i u resetci ventilatora. Trojka ima H13 a ovai E11 ne H11 ako sam dobro ispratio temu. Ta 11ica nije hepa. Mada ti sitni detalji su toliko zanemarljivi u poredjenju da li ga pre svega imas u kuci ili ne.
 
odgovor sa kp

"Xiaomi Mi Air Purifier 3H EU je 26.000 din
Xiaomi Mi Air Purifier PRO EU je 36.000 din"

pri tom se firmi koja prodaje unapred uplate pare a stize u subotu ili kasne koji dan. deluje da ko nije kupio treba da iskulira i saceka kosavu sto rece jedan kolega ranije. pa onda lepo kupiti :)
 
ili mozda ipak vredi uzeti 3h za 26k? za stan od 40 kvadrata i sada..uzeo bih preko firme,a kod ovih moze da se plati tako...to je oko 220e dakle trenutno
ili ipak cekati da prodje magla? nije mi bas previse hitno kad vec do sad nisam imao, mogu jos mesec dva da sacekam
 
Ja sam 3H rezervisao u Mi rekli mi da ce cena biti izmedju 24 i 26 K ali po ovome sto ti iznosis ocekujem da ce biti 27K. Ipak prvo uzimam jedan na rate da vidim kako to funcionise pa eventualno drugi ako se ova apokalipsa nastavi.
 
Kako si rezervisao u Mi store? Licno/telefonom ili moze i preko web sajta?
 
A kad ce biti u prodaji? Jesu li ti rekli nesto?
 
Tokom sledece nedelje, ocekujem da me zovu do one tamo nedelje. Mada na KP su bili oglasi sa preuzimanjem od 18.01. tako da verujem da uvoznik zavrsava carinske procedure krajem ove nedelje.
 
Naravno da će se zagadjenje nastaviti. Niko ništa ne radi, ni jedna službane radi na tome da se zagadjenje umanji već samo izjavljuju da je sve u redu.

Možda ćemo zaboraviti neko vreme na to kada dune vetar ali nas ista sudbina čeka prvom sledećom prilikom.

Populizam i kradje su najbitniji ovoj vlasti. Za zdravlje nacije nikoga nije briga. Aj nekako mi stariji ćemo preživeti. Pogotovo ako radimo u zatvorenom, ali opet, prozori su otvoreni.

Ali strah me je za decu. Tu će posledice biti stravične.
 
Poslednja izmena:
Ima li neko model 2h? On je isto kao i 3h, samo za manju povrsinu, je l' tako? Bice ih na Kupujem prodajem sledece nedelje.
 
Ima li neko model 2h? On je isto kao i 3h, samo za manju povrsinu, je l' tako? Bice ih na Kupujem prodajem sledece nedelje.
Ne, 2H ti je isto što i 2 samo EU verzija, nema displej, i još koješta, najosnovniji model.
Oznaka C pored modela je za kinesko tržište, H je Global opcija.

RN 5+
 
Ja bih rekao da H označava da ima True HEPA filter.

Sent from S9+ using Tapatalk
 
Bilo je reci i o maskama iznad, nekih novosti? Da li su se pojavile igde nano maske u prodaji?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Bilo na N1 o tome kako ih nema
 
sta ce nam maske, vazno je da mnoge apoteke vise lice na prodavnice igracaka...to su se setili da uvoze...
 
To je oznaka za 3 verziju.
 
Danas mi je stigao Mi Air Purifier Pro.

Upravo je stajao ugasen 15 minuta pored otvorenog prozora (uz promaju), kada sam ga upalio nivo cestica oko 50. Lokacija Novi Beograd.

Nista mi nije jasno. Ja kao da zivim u oazi :) Dok ovo pisem spustio je na 30 u auto mode-u.
970db9f36ff84e1c62c6cbaf0a903c6b.jpg


Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Postoji li način da se iz Xiaomija povuče neki log sa vrednostima u toku dana koje očitava.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li je neko radio neka merenja pre nego šyo je kupio uređaj i video koliko on stvarno ima efekta?
 
Nazad
Vrh Dno