Šta je novo?

Pravilo za male oglase - 10 dana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pitanje u vezi oglasa, pre 20ak dana dao sam oglas, nesto prodao, nesto ostalo. Sada bi da postavim to sto je ostalo plus jos nesto novo, vidim da edit (dodavanje) starog oglasa nije dozvoljen znaci postavljam novi a stari zatvaram kao "nije aktuelno"?
 
Samo javi moderatoru da promeni status u naslovu,
 
Pitanje u vezi oglasa, pre 20ak dana dao sam oglas, nesto prodao, nesto ostalo. Sada bi da postavim to sto je ostalo plus jos nesto novo, vidim da edit (dodavanje) starog oglasa nije dozvoljen znaci postavljam novi a stari zatvaram kao "nije aktuelno"?
Samo klikni na prijavite i upisi "nije aktuelno"

Capture.PNG
 
Ja pitao moderatora pa mi objasnio.

Gore desno imaš tri tačkice pa Edit i tamo možeš promeniti. Opcija Edit dostupna je 7dana od postavljanja oglasa.

Ubeđen sam da sam ovo video....al da me ubiješ sad ne mogu da nađem. Možda sam pogrešio što sam odgovorio na oglas - možda sam trebao prvo da potražim ovo bez da odgovaram (jer oglas svakako nije stariji od 7 dana). Ako, pak, grešim - zamolio bih, da neko udari printscreen. (jesam, tantuz sam za sve pare)
 
Ja ovde bas retko postavljam oglase, postavio sam zadnji oglas 7.9.2021. koji je uspesno prodat clanu. I od tad nisam nista postavljao, sad uslikam telefon i da okacim ono vidim nemam pristup tom delu foruma, a imao sam, po novim pravilima i na novom forumu sam i postavio oglas? Sta sam prekrsio? Sta se u medjuvremenu promenilo a da nisam ispratio ? Ja se izvinjavam, na ovakvom upadu...
 
@ragured verovatno si tada imao pristup oglasima iako nisi ispunjavao donje kriterijume (mislim da je bilo reči o tome da su određeni članovi greškom dobili pristup oglasima prilikom migracije na novi forum... To je u međuvremenu verovatno prekontrolisano i ispravljeno...)

Članovi koji imaju status "3.5" Floppy" ili više, imaju pravo da postavljaju oglase.
Za dobijanje tog statusa, neophodno je biti član barem 6 meseci i postaviti bar 250 poruka na forumu.
 
Ne mogu postaviti oglas, razlog ne znam, da li je do mene ili neki bug na mom accountu. Molio bih za pomoć.
 
@ragured verovatno si tada imao pristup oglasima iako nisi ispunjavao donje kriterijume (mislim da je bilo reči o tome da su određeni članovi greškom dobili pristup oglasima prilikom migracije na novi forum... To je u međuvremenu verovatno prekontrolisano i ispravljeno...)
Pa ja sam od 2004 clan neprekidno a i imam 255 poruka ?
 
Nije ti prebačen status sa flešića na flopi.

@kUdtiHaEX pomozi čoveku :)
 
Da li mogu da zamolim moderatore, admine, koga god treba, da mi se otkljucaju mali oglasi? Bio sam sankcionisan, kazna uvazena, moze li oprost greske? Hvala.
 
@Nikola mJet Oglasi su sveta zemlja, jednom kad se ogresis, vise nikada ne dobijes nazad pristup, budi srecan sto bar znas zasto si kaznjen :LOL:
Moras cak i da citas izmedju redova, istrazujes po temama, inace se dobro ne pise. Kajanje ne pomaze, ni dve decenije na forumu ti ne bi pomogle, jedino za krvno srodstvo nisam siguran 😁
 
@Nikola mJet Oglasi su sveta zemlja, jednom kad se ogresis, vise nikada ne dobijes nazad pristup, budi srecan sto bar znas zasto si kaznjen :LOL:
Moras cak i da citas izmedju redova, istrazujes po temama, inace se dobro ne pise. Kajanje ne pomaze, ni dve decenije na forumu ti ne bi pomogle, jedino za krvno srodstvo nisam siguran 😁
Nisam izgubio veru u dobre ljude jos :)
 
Džaba ideš na tu kartu. Dobri su oni ljudi, samo nema nazad oglasa 😂
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno