Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je prekjuče (juče ispraznio paketomat) očišćeno sve stiglo kod nas do 22.06., čeka se 23.06. a Madjari izgleda usporili malo.
 
Pre mi se desavalo pokupim 1 paket sa paketomata, odem 500m od paketomata stize poruka da je jos jedan ostavljen...
Mene setali od jednog do drugog paketomata, 15 minuta posle prve poruke stigne i druga, kako je postar punio redom paketomate, nije uopste gledao da sortira posiljke, tako su meni i stizale poruke! :D
 
Evo i Italijani nisu bolji od nas , ovoliko da kasne nikad nije bilo,
Order date: Jun 11, 2023
 

Prilozi

  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    58.3 KB · Pregleda: 33
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    75 KB · Pregleda: 41
LA...HU stize sutra najverovatnije, prosla carinu brzo jer je sitan paketic pa nije ni carinjeno.

Naruceno 12.06., stize najverovatnije sutra 04.07. - prolazno vreme 22 dana.
 
LA....HU, naruceno 19.6, u Madjarskoj se zadrzalo nepuna 3 dana, prosledjeno nasima, ako ne ide na carinu (a ne bi trebalo), u naredna 2,3 dana stize. To mi je prosek bio i za Singapore post, oko 15 dana, sto uopste nije toliko lose.
 
Dali od ovoga da se oprostim
Arrived at local delivery center
RS
Jun 24, 2023, 1:17
 
Budu paketi na tom statusu i po 2 meseca pa stignu, ti si tek na 10 dana, sto je prosek.

U vecini slucajeva bice uskoro.
 
@kalin62
Opraštaš se tek kad istekne onih čuvenih 60 dana. U petak leglo u paketomat ono što je stiglo 22.06. a vratio mi se poštar sa odmora i danas me jurio da mi da pošiljku koja je stigla 23.06. jedva čitljivo, razmazana boja od štampača i ime se jedva raspoznaje a ima ih još od 23.06. koje čekam.
 
Upravo mi čika poštar ubacio u sanduče jednu UA...HU pošiljku, poručenu 14.06., poslednji status [RS]Arrived at local delivery center od 29.06. Pošta 11120 Beograd. Odlično prolazno vreme :)
 
Upravo mi čika poštar ubacio u sanduče jednu UA...HU pošiljku, poručenu 14.06., poslednji status [RS]Arrived at local delivery center od 29.06. Pošta 11120 Beograd. Odlično prolazno vreme :)
ocigledno se i nasi ubrzali, Madjari svakako relativno brzo proslede
 
trenutni status je Departure from outward office of exchange - HUBUDA - Jul 1, 2023
a kinez poslao Jun 24, 2023, dok je Order date: Jun 22, 2023

kad od prilike ovo da ocekujem?
 
trenutni status je Departure from outward office of exchange - HUBUDA - Jul 1, 2023
a kinez poslao Jun 24, 2023, dok je Order date: Jun 22, 2023

kad od prilike ovo da ocekujem?
Kako ide ono "čekaj me ja neću doći" :ROFLMAO:
Čekaš kad donese poštar, to još u HU nije ni sortirano pa dok krene, pa dok stigne kod nas, pa prodje carinu itd itd.
Ili da pošalješ neko zrno pasulja, možda može nešta i da se viddi.
 
Kako ide ono "čekaj me ja neću doći" :ROFLMAO:
Čekaš kad donese poštar, to još u HU nije ni sortirano pa dok krene, pa dok stigne kod nas, pa prodje carinu itd itd.
dok docekam razbijem telefon triput(valjda necu) haha to je onaj shock case sa reinforced ivicama. nego brze stigne iz kine do hu nego iz hu vamo haha
 
LA....HU, 30.06 Received by local delivery company, već 5 dana čuči kod madjara, nadam se da će da puste u petak. Malo me zabrinjava što se ništa ne vidi na sajtu madjarske pošte.
 
LA....HU, naruceno 19.6, u Madjarskoj se zadrzalo nepuna 3 dana, prosledjeno nasima, ako ne ide na carinu (a ne bi trebalo), u naredna 2,3 dana stize. To mi je prosek bio i za Singapore post, oko 15 dana, sto uopste nije toliko lose.
update, danas zaduzena za dostavu, proletela kroz BG carinu za manje od 2 dana. Inace je punjac u pitanju, nisam ni ocekivao da ce da otvaraju. Sto se mene tice, sasvim prihvatljivo vreme.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno