Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E da, ja znam za to (značenje tog statusa pošto naručujem već par godina) ali sam zaboravio da napišem.
Uglavnom znaće sad i noviji članovi.
 
^Meni je juče isporučen paket koji je stigao u Srbiju 25.3. Ocarinjen je 2.4.
 
Mene danas zvao postar, nesto promrljao da imam paket. Slabo sam ga cuo i posle me nije ni zvao. A na mail mi stigla poruka da mi je paket kao stigao. Ta posta stvarno...
 
Posebno su mi zanimljivi ljudi koji ovde napišu stigao mi je paket za toliko i toliko dana, kao da je bitno za koliko ti je paket stigao. Poslednji status i datum je bitan da bi možda nekom pomogao da uporedi sa svojim ili kada bi mogao da ga očekuje. Meni su recimo bitni jer par dana posle BG carine stignu i moji. A to kada je naručeno, pa može se desiti da ti kinez pošalje tek posle 10 dana od porudžbine, pa prođe još 5 dana dok ode u sorting centar itd
 
Juce stigao LT koji je 24.03. prosledjen iz Rige (Depart from transit country or district 2022-03-24 14:54:04 [GMT+2]).

Pitao da provere za HU posiljku sa statusom Arrive at local delivery office od 19.03., covek pretrazio sve, proverio i u kompu da li ima nesto na moje ime, ali nije pronasao.
 
2 razlicite porudzbine od 07.03
UA...HU posiljke

Prva ( sa sve carinskom proverom - oslobodjena carine ) isporucena 01.04 , druga jos nije stigla u Srbiju


uahu03.jpg
 
Stigli mađari danas. Sve odjednom, tri paketa sa različitim datumima slanja i ulaska u našu zemlju.
 
Ma Kinezi su super brzi u poredjenju sa UM......US. Porudzbina koja je poslata 21.02. je tek danas stigla u Cirih i ko zna koliko ce trebati jos do Srbije, a primera radi neke stvari koje sa porucio 27.02. isle iz Kine preko UD......YP mi isporucene 29.03.
Vidim da se pojavila gomila Madjara sa statusom "Received by local delivery company" od 05.04., videcemo koliko ce im trebati do mene.
 
Jel skoro ko sta narucivao sa Ebay, preko cega ide VR****YP, naruciih neka dva velika kondenzatora 8+1 shipping, jer sam tu nasao najpovoljnije original..
 
Jel skoro ko sta narucivao sa Ebay, preko cega ide VR****YP, naruciih neka dva velika kondenzatora 8+1 shipping, jer sam tu nasao najpovoljnije original..
Ja sam porucivao neke dve stvari od dva razlicita prodavca. Obe porucene 27.02. i obe stigle 29.03. Islo preko UD******YP
 
Prema statusima , proteklih par subota su stizale posiljke iz Madjarske.
Statusi Arrive at local delivery office su se pojavljivali tek u ponedeljak.

Da li neko ima info iz GPC-a da li su juce stigle posiljke iz Madjarske ?
 
LT registrovani mi ulazi sutra u 21. dan, moja neka procena je da to stiže do srede-četvrtka. Tako da u lokalnoj pošti ga očekujem tamo u subotu recimo.
Čekamo promenu statusa, kad uđe u državu, javim odmah.
 
Prema statusima , proteklih par subota su stizale posiljke iz Madjarske.
Statusi Arrive at local delivery office su se pojavljivali tek u ponedeljak.

Da li neko ima info iz GPC-a da li su juce stigle posiljke iz Madjarske ?
5 paketa mi je upravo sada promenulo status u Arrive at local delivery office
Stim sto za datum stoji 09.04.
Svi su UA… HU , poslednji status pre ovoga je
05.04. Received by local delivery company
 
Isto i kod mene, 4 paketa.

LT registrovani mi ulazi sutra u 21. dan, moja neka procena je da to stiže do srede-četvrtka. Tako da u lokalnoj pošti ga očekujem tamo u subotu recimo.
Čekamo promenu statusa, kad uđe u državu, javim odmah.
Imam i ja jedan, stigao 05.04. -Vilnius Logistics Center, metal g. 5, Vilnius. Porucen 20.03., zanimljivo je sto je porucen isti dan kada i jedan UA*****HU koji je od subote At local delivery center.
 
Jel zna neko koliko se čeka otkad se promeni u taj status? Pošto imam i ja dve pošiljke u tom statusu.
 
Ode mi RF LT na carinu, tako da je ipak stigao danas.
Proverite vaše brojeve za praćenje, kome nije danas došlo do izmenične pošte, najverovatnije će sutra.
 
Stigla danas 3 ugara..
Sta se desava sa onim UB**LV koji su preusmereni ako sam dobro ispratio na ugare ?
Njih nema odavno, jel kome sta stizalo na taj nacin preko preusmeravanja ili ce da bude da su se zagubili ?
 
Meni LT danas stigao s carine u NS, valjda će sjutra da isporuče. Na carini od 25.03.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno