Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šta znači

TR, TRISTA Prispeće


Aha sad video: Sorting center TRISTA, ISTANBUL
 
Poslednja izmena:
@ bojke1
Zašto se na trakingu čitaju objave Aliexpress, uvek piše da je stiglo u zemlju slanja. Tvoja pošiljka je neregistrovana i na sajtu pošte je nikad videti nećeš a lepo ti piše da je 03.09 stigao u tranzitnu zemlju te ako se pojavi status last mille onda čekaš jedno 10 dana da zazvoni poštar a bez tog statusa kad stigne stiglo je

Cudno mi je to sto je na trackchecker aplikaciji prijavio da je paket stigao u srbiju jos 05 juna 2020.I onda nista do 03.09 gde sad opet pise isto
arrive at tranzit country or district.
Inace je danas tacno 107 dana od dana porudzbine.Pretpostavljam da ce stici ali pitanje je kada?Vec drugi put produzavam zastitu.
 
Naručio nešto sa eBaya i dobio tracking

EE1001048xxx641xxxx020003E0N od nekog SpeedPak.

Prvi put čujem za njih. Da li neko ima iskustva sa njima?
 
Meni juče stigla pošiljka naručena 20. avgusta. Išla preko Letonije (Latvia) sa brojem za praćenje UB.........LV. Ali zato nikako da stigne obična LP001..............5, naručena još u maju.
 
Bilo bi dobro da napisete svi datume kojima je stigla posiljka UB ...LV i LP, kog dana vam je bio zadnji status. Jer i ne znaci toliko kog dana je poslato vec kad je zadnji status posiljke.
 
Meni juče stigla pošiljka naručena 20. avgusta. Išla preko Letonije (Latvia) sa brojem za praćenje UB.........LV. Ali zato nikako da stigne obična LP001..............5, naručena još u maju.

Ti si super prosao sa tom posiljkom UB.........LV.Ja sam istu sa tim brojem porucio 27.05.2020.I jos uvek nista.Odavno je stigla u srbiju 05.06.2020 ali i dalje ne stize.
Da li se zagubilo ili je neko capio to niko ne zna.Dva puta sam produzio zastitu pa ako za 20 dana ne stigne otvoricu dispute.
 
Evo stigao jos jedan UB...LV porucen 05.08. zadnji status 03.09.

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Pre neki dan naručim dve sitnice sa Alija. Prvi paket dobije normalan LV tracking, a za drugi mi piše S00000162013929. Šta je ovo?
Logistika SunYou, obično i oni idu preko LV na kraju. Sporiji su od Yanwena, ali stižu.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
8 Dana , nije lose.
Ovo znači da je paket napustio Istambul?

2b7e8a7a3024f284b05f329016c6a958.jpg
 
Danas stigao u sanduče jedan UH...TR, naručen pre 25 dana, krenuo iz Istanbula pre 17 dana, stigao u Srbiju pre 7 dana.
 
Naručio nešto sa eBaya i dobio tracking

EE1001048xxx641xxxx020003E0N od nekog SpeedPak.

Prvi put čujem za njih. Da li neko ima iskustva sa njima?

Meni bas danas stigao jedan preko SpeedPak.
Trebalo mu samo 19 dana od porucivanja.
Pracenje imas do Nemacke.
Posle ti stigne a jos uvek pise 'Arrived at Destination Hub'.
 
Danas stigla jedna pošiljka SYRMxxx, odnosno alternativni broj RF... LT, stigla za 18 dana od poručivanja. Začudio sam se, mislio sam da je pogrešio poštar.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Stigla danas jedna UBxyzLV, naručeno 19/07, poslednja promena na postal.ninja & pasts.lv 19/08.
 
Prosto neverovatno, danas u sandučetu nađem pošiljku naručenu 22.06.2020 plaćenu 1.84€ i šipovenu preko 菜鸟超级经济Global (UB...LV tracking).
 
Stizu LV za mesec dana u poslednje vreme. Toliko brzo stizu a ja smanjio narucivanje i sada nista vise ne cekam na Aliju.
 
UB10...LV sada stizu u roku od oko mesec dana.
Zaostale UB0...LV ( iz maja juna jula ) su pocele da stizu.
Ako ne bude nekih poremecaja zbog virusa , verovatno ce sve stici u narednih mesec dana.
 
Данас стигао:

UD....LT последњи статус 2.9.
SYRMxxxxxx који је променио број у RF.....LT последњи статус по лажном праћењу 1.9.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
@jaksa007 Hvala, našao sam neki Xiaomi električni brijač a vidim da šalju preko PostNL.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da. Sasvim solidno fercera. Stiglo za manje od mesec dana, a pola od tog vremena se vucarao po Beogradu... Dobio sam njihov "interni" broj za pracenje kojim ne vidis nase detaljne statuse ali vidis da je usao u zemlju. Tek kad sam preuzeo paket vidim da ima i standardni broj za pracenje, a zasto njega nisu naveli, nemam pojma...
 
Drugari da vas obradujem. Stigla je nova tura iz Singapura. Molim nasu carinu i postu da sad odreaguju brzo :) Dosta se cekao transport
 
SF eParcel mi stigao za 23 dana pre dve-tri nedelje..

Ne znam kako je kod vas, ali kod mene Turci stali skroz..
Imam 6 UH... TR i 2 RH... TR, ovi UH neki i pre 20 dana dobili status da su prosledjeni iz Isanbula, nema ih ni na pomolu..
 
Hoću da naručim Anker soundcore2 ali ne šalju za Srbiju. Probaću da nađem nekog u Bugarsku pa tamo da stigne i da mi neko donese. Kada stavim da šalju iz Poljsku za Bugarsu prikzuje da šalju DHL-om (DHL_PL) i da je besplatno. Pitanje je da li će taj neko ko prima pošiljku imati dodatne troškove?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno