Šta je novo?

Praćenje pošiljki (2024) - FAQ u prvoj poruci

Malo su šareni ovi statusi za LA...HU registrovane posiljke, zadnja LA..HU koja mi stigla imala status "Arrived at transit country/region" i nakon tog statusa dosao je "Recived by local delivery" a sad kod ove nove sto sam porucio idu "Arrived at transit country/region" pa onda "Leaving transit country/region", nije to toliko bitno nego eto, cudno je malo. Bitno je samo da stizu relativno brzo, a nadam se da cemo ovog meseca videti i one cuvene zbog kojih smo osedeli (sala mala) UA..HU na sajtu nase poste aaaaako stvarno rade na novom sistemu pracenja :)
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    70.4 KB · Pregleda: 39
  • 2.png
    2.png
    67.4 KB · Pregleda: 19
1000003870.png

Duže paket stoji na carini nego što mu treba da dođe iz Kine. Mini PC je u pitanju, očekujem da me oderu.
 
Pre neki dan probah da na sajtu poste proverim code za pracenje. Znam da imam i druge sajtove (i aplikacije) i njih i koristim, ali eto, hteo sam da proverim i na sajtu poste.

Ukucam code i dobijem poruku:
46n3InH.jpeg


Sistem Google reCAPTCHA je procenio da zahtev nije upućen od strane čoveka. Pokušajte ponovo.
Proverio u Firefox-u i Operi, regularno. Proverio sa iskljucenim extenzijama. Proverio u incognito mode-u. Uvek ista poruka.
Zna li neko zasto dobijam ovu poruku? (Ne dobijam nikakav pop-up od google-a da klikcem po nekim kockicama radi human-robot verifikacije.
Mislim, jasno mi je da je odgovor 'Srbija', ali.. da li je i kod vas ostalih tako?
 

Prilozi

  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    146.4 KB · Pregleda: 26
Pre neki dan probah da na sajtu poste proverim code za pracenje. Znam da imam i druge sajtove (i aplikacije) i njih i koristim, ali eto, hteo sam da proverim i na sajtu poste.

Ukucam code i dobijem poruku:
46n3InH.jpeg



Proverio u Firefox-u i Operi, regularno. Proverio sa iskljucenim extenzijama. Proverio u incognito mode-u. Uvek ista poruka.
Zna li neko zasto dobijam ovu poruku? (Ne dobijam nikakav pop-up od google-a da klikcem po nekim kockicama radi human-robot verifikacije.
Mislim, jasno mi je da je odgovor 'Srbija', ali.. da li je i kod vas ostalih tako?
Jeste isto. Odgovor je Srbija. Mozes to isto sa pocetne strane gde ne postoji provera
 
Meni, posiljka od 14.02. mrdnula sa carine, konacno promenila status, slede sad 20.02., 24.02., 29.02.....Novi Sad
 
Kako idu vremenski ovi Holandjani
 

Prilozi

  • Holandija.png
    Holandija.png
    142.9 KB · Pregleda: 28
Pre neki dan probah da na sajtu poste proverim code za pracenje. Znam da imam i druge sajtove (i aplikacije) i njih i koristim, ali eto, hteo sam da proverim i na sajtu poste.

Ukucam code i dobijem poruku:
46n3InH.jpeg



Proverio u Firefox-u i Operi, regularno. Proverio sa iskljucenim extenzijama. Proverio u incognito mode-u. Uvek ista poruka.
Zna li neko zasto dobijam ovu poruku? (Ne dobijam nikakav pop-up od google-a da klikcem po nekim kockicama radi human-robot verifikacije.
Mislim, jasno mi je da je odgovor 'Srbija', ali.. da li je i kod vas ostalih tako?
Ukucaj ručno kod, nemoj da radiš copy paste.
 
Tvoja i moja pokazuju da absolutno nema pravila u NS.
 

Prilozi

  • 579.jpg
    579.jpg
    30.6 KB · Pregleda: 56
Leskovac, a bas sam planirao da zovem carinu danas. LA057***719HU
 

Prilozi

  • Screenshot_5-3-2024_11549.jpeg
    Screenshot_5-3-2024_11549.jpeg
    50.3 KB · Pregleda: 49
  • Screenshot 2024-03-05 105819.png
    Screenshot 2024-03-05 105819.png
    22.9 KB · Pregleda: 38
Novi Sad. Ne vidim gde je problem sa šrafcigerima. Postoji li mogućnost da je u pošti ali da nije skenirano? Pre 2 nedelje sam pitao za ovaj i spomenuše neki 20200 broj pošte, možda oni vide više kod sebe
Screenshot_2024-03-05-11-43-12-96_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg
 
Novi Sad, na carini dosta nasumično prolaze paketi. Evo danas stigla dva komada koja su na carini od 27 i 28 februara, a imam par pošiljaka koja su tamo od sredine februara.
 
Niš, poslednja koja je pristigla prva izašla
1000004084.png
1000004083.png
1000004082.png
 
Zato sto su odmah procenili da ne mora da ide na pregled/carinjenje.

Ostalo je otislo i cekaces bar jos 20ak dana.
 
Novi Sad, na carini dosta nasumično prolaze paketi. Evo danas stigla dva komada koja su na carini od 27 i 28 februara, a imam par pošiljaka koja su tamo od sredine februara.
Mozda su samo bili zakopani u Izmenicnoj posti pa su pustili dalje bez pregleda kad su dosli na red. Da li u pracenju imas liniju RSBEGC?
 
Ipak su uspeli da obrade i nesto od 01.02. danas, GPC Nis

LA0573XXXXXHU - Naruceno 16.01., kod nas stiglo 01.02., stize najverovatnije sutra 06.03.
 
Meni kao da su u zemlju propale UA168 koje su negde 05 februara arrived at loc del center, isto sa UA171, UA173 koje su 19 i 21 feb na istoj poziciji.
 
Nisu jos na redu,kod mene tek pristizu one od polovine januara.Uostalom,sta je to, jedva jedan mesec prosao...pa ne rade u posti japanci nego nasi :) .Dobro ako stigne do aprila.
 
Nesto puste nesto ne, statisticki je najveca sansa da puste najsitnije i najlakse pakete.
 
Pa kako su ti onda stigli paketi ako ti je to poslednji status?
Nisi me dobro razumeo. Hteo sam da kažem da su mi stigli paketi koji su svega 4 dana bili na carini, a da još čekam neke koji su na carini 15+ dana. Odnosno da nema veze kada je paket poslat na carinu (ako je poslat ranije ne znači da će ranije biti isporučen)
 
Nazad
Vrh Dno