Šta je novo?

Praćenje pošiljki (2024) - FAQ u prvoj poruci

Juče stigle dve neregistrovane GB pošiljke naručene pre otprilike mesec dana, ako nekome znači nešto
 
UC..HU sa poslednjim statusom ALDC od 05.07 danas ostavljena u sanduče. Poslednja LA..HU koja mi je stigla stojala na carini svega 1 dan (prošla bez naplate). Novi Sad se izgleda ubrzao dosta, samo neka nastave tako...
 
Do sredine juna nije bilo ALDC i imao sam pauzu a od pre neki dan vidim da se pojavljuje ALDC.
 
Стигао данас шаоми ми бокс друге генерације за цирка 9 дана, није ништа наплаћено. Кинез ставио вредност 5$ и написао да је пееница.
 
Meni isto, da me nije uhvatio vikend bilo bi samo 30 dana na carini ovako su malo prekoracili
 

Prilozi

  • carina.png
    carina.png
    14.9 KB · Pregleda: 118
kakvo je stanje na NS carini? Koliko se ceka od momenta prispeca
 

MaxPower85 ne mora da znaci jer nekad se zeznu da rade relativno brzo​

 

Prilozi

  • Firefox_Screenshot_2024-07-15T18-56-49.825Z.png
    Firefox_Screenshot_2024-07-15T18-56-49.825Z.png
    19.8 KB · Pregleda: 112
Šta reći. Običan kabl za slušalice. 10€. Leskovac.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240716-083407.png
    Screenshot_20240716-083407.png
    123.5 KB · Pregleda: 89
LA HU podigao u posti ,kad se vratih nadjo ceduljicu u sanducetu za tu posiljku . Naravno da nije bila tu jutros.
 
Imam pošiljku preko FedEx-a koja je juče predata Bex-u za dostavu (zbog lokacije i vremena dostave), koliko treba da se to dostavi preko Bex-a, dan-dva?

Trenutno mi samo stoji "Pošiljka je preuzeta." i vreme prijave juče oko 14:45.
 
Wifi7 kartica, naručena 6.jula, danas uručena 😀 nikad brže mi nije stiglo sa Alia nešto
 
Пошиљка која је 11.07. стигла у Изменичну пошту, пуштена је одмах са царине (Ниш) и данас ми је уручена. Истовремено са њом је на царину стигла још једна пошиљка, али њу нису пустили одмах, тако да је још на царини (седиште за бицикл је у питању, а ово што је стигло селфи штап).
 
UC....HU, 5.7. ALDC, ubacena danas u sanduce. Beograd

Inace porucena 24. juna.
 
Пошиљка која је 11.07. стигла у Изменичну пошту, пуштена је одмах са царине (Ниш) и данас ми је уручена. Истовремено са њом је на царину стигла још једна пошиљка, али њу нису пустили одмах, тако да је још на царини (седиште за бицикл је у питању, а ово што је стигло селфи штап).
Што не рече раније, имам некоришћено седиште за бициклу.
 
Poslednja tri paketa su mi stigla za po 5-6 dana, potpujno neverovatno. Jedan iz Italije, drugi iz Francuske i treći iz Rumunije. Obične pošiljke bez trackinga.
 
Cenim da je razlog veci broj letova uz manji broj posiljki zbog sezone odmora.
 
Šta je sa BG carinom,od kog datuma rade pakete,da li neko zna?.....meni paket stigao na carinu 11 jula i od tada ni mukajet
 
Nazad
Vrh Dno