Šta je novo?

Praćenje pošiljki (2024) - FAQ u prvoj poruci

@daki187

Ne ide to bas tako :(
Lokalne poste ne evidentiraju neregistrovane posiljke po kodu !!!

Evidencija postoji jedino za deo posiljki koje se isporucuju preko paketomata.

Ako budes citao temu bice ti jasno :)
 
Ма, чекање је још и подношљиво, али да не добијеш оно што си платио јесте криминално.
 
@daki187

Nema pravila za Ux...xx posiljke - moze biti isporucena na kucnu adresu
za par dana od dolaska u Srbiju , a preko nekih lokalnih posta
narocito u NS i BG je cekanje i po dva meseca.
Deo posiljki nestane ili ih isporuce na pogresne adrese.
 
Meni su ove godine samo dvije pošiljke bile Ux... za neke sitnice, i svaki put je samo se pojavila u sandučetu.
 
Narucio Choice, 7 artikala ,poslali u 4 posiljke.:rolleyes:
A ono kad se pojavi status HU-HU na našem praćenju budu samo 2 broja validna.:ROFLMAO:
Zavisi iz kojih su prodavnica a i koja je težina, znaju oni i da 3-4 stvarčice prijave kao 2 pošiljke a stigne sve upakovano u jednu.
Kad se pojavi na poštinom praćenju očekuješ onoliko pošiljki koliko je ubačeno u sistem a za broj(eve) za koje piše nepoznato ne očekuj jer ne postoje te pošiljke.
 
Мени се дешавало и да три артикла преко чојса ставе у два пакета.
 
Ali sa istim brojem i stignu u isto vreme.
 
Stavili su mi dve porudžbine u isti paket, ista je prodavnica nego sam naručio iz dva odvojena plaćanja zbog popusta od novčića. E sad, paket je uveliko krenuo, već dogurao do transport hub-a, ali na jednoj pošiljci i dalje stoji kod CNG, dok je na drugoj UC. Jel to okej, nije neka prevara da mi je spakovao samo jedan artikal?
 
Nije prevara, ako odes na npr ship24 i ukucas i jedan pa drugi broj, izaci ce ti kao alternativni taj drugi koji nisi ukucao.
 
Danas me zvao poštar, kaže imate paket u pošti, ako možete doći odmah jer ih ima puno. Spakovali mi u kesu nekih dvadesetak, sve poručene krajem marta i početkom aprila. Novi Sad.
 
Danas me zvao poštar, kaže imate paket u pošti, ako možete doći odmah jer ih ima puno. Spakovali mi u kesu nekih dvadesetak, sve poručene krajem marta i početkom aprila. Novi Sad.
Hehe isti slučaj, Detelinara :)) izgleda da je probijen neki čep 😁
 
jedino sto je tu probelm, mi smo platili da paket stigne na adresu, ne da idemo po njega u postu… ali kao i za sve kod nas, cuti moze i gore….
 
Valjda će i do mene nešto stići, imam bar desetak paketa sa zadnjim statusom od sredine marta i početka aprila..
 
Danas posle dzueg vremena opet upisano nesto
ali ovu skracenicu ne razumem sta je
dali zna neko RSBEGC ?
 

Prilozi

  • Clip.jpg
    Clip.jpg
    30.6 KB · Pregleda: 47
Carina, otpremila paket, sledece se pojavljue status u tvojoj lokalnoj posti i onda ide na isporuku
 
Prošao mi je jedan paket, pise RSBEGC, ali jedan paket koji je stigao pre tri dana od tog paketa nema ni jedan novi status, da li je to normalna stvar?
 
Jedan je prošao carinu a drugi je još tamo,sve je jasno. Verovatno je u pitanju Niš ili Novi Sad.
 
Carina Beograd radi prilično lepo dok ostale dve veoma sporo, što se da videti po komentarima članova koji pripadaju Niskoj ili Novosadskoj Carini.
 
Pozdrav, da li je neko skoro porucivao nesto sa alija a da je shipping "SunYou" I kakva su iskustva? Pisalo je "tracking available" pa me je to privuklo da ga izaberem, mada mozda sam bio malo brzoplet sa tom odlukom.
 
Nazad
Vrh Dno