Šta je novo?

Povezivanje deviznog racuna sa Google play store

nostradamus.

Zapažen
Učlanjen(a)
04.04.2021
Poruke
5
Poena
22
Potreban mi je jedan program i po ceni koju vidim iznos je u dinarima, interesuje me da li su uveli mogucnost placanja sa deviznog racuna u evrima na google play store u Srbiji? I da li se racuna neka provizija na dinarski iznos ili postoji opcija da se vidi cena u evrima?
 
Moj Google nalog je na US pa stoga znam da postoji mogućnost za dodavanje bankovnog računa, ali, to se najverovatnije odnosi na ACH tip prenosa koji je različitiji od SWIFT-a. Stoga, ne verujem da ćeš tako moći da izvršiš prenos, naročito ne ako se uzme u obzir da će banka naplatiti pripadajuće troškove za prenos putem swifta. Najlakši i najbrži način je upotreba platne kartice.
 
Moj Google nalog je na US pa stoga znam da postoji mogućnost za dodavanje bankovnog računa, ali, to se najverovatnije odnosi na ACH tip prenosa koji je različitiji od SWIFT-a. Stoga, ne verujem da ćeš tako moći da izvršiš prenos, naročito ne ako se uzme u obzir da će banka naplatiti pripadajuće troškove za prenos putem swifta. Najlakši i najbrži način je upotreba platne kartice.
Hvala
 
  • Like
Reagovanja: uji
Nazad
Vrh Dno