Šta je novo?

Potrebno nekoliko programcica. Help !!

  • Začetnik teme Začetnik teme notax
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

notax

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
01.07.2000
Poruke
3,675
Poena
710
Daklem, trazeni programchici za lichu upotrebu su:

3D studio Max 5

Adobe Acrobat Capture 3

Windows XP

Adobe Premiere 6.5

Cakewalk Sonar XL

Cakewalk Pyro

NTI Backup Now

Power Quest Drive Image 2002

Macromedia Studio XL

Veoma se zahvaljujem onima koji imaju iste, i koji bi bili radi da pomognu da se programi narezu. Naravno, placam za CD i ulozeno vreme i trud. Idealno bi bilo da se javi neko ko ima malo vecu kolekciju, pa da mogu sve ovo djuture da narezem.

:wave;
 
imam premiere i winxp, kod merkatora sam. ako treba javi se 063/434-796

poz
 
ako imas linkove daj skinucu sa neta i narezati ti .........
 
Nazad
Vrh Dno