- Učlanjen(a)
- 01.07.2000
- Poruke
- 3,675
- Poena
- 710
Daklem, trazeni programchici za lichu upotrebu su:
3D studio Max 5
Adobe Acrobat Capture 3
Windows XP
Adobe Premiere 6.5
Cakewalk Sonar XL
Cakewalk Pyro
NTI Backup Now
Power Quest Drive Image 2002
Macromedia Studio XL
Veoma se zahvaljujem onima koji imaju iste, i koji bi bili radi da pomognu da se programi narezu. Naravno, placam za CD i ulozeno vreme i trud. Idealno bi bilo da se javi neko ko ima malo vecu kolekciju, pa da mogu sve ovo djuture da narezem.
:wave;
3D studio Max 5
Adobe Acrobat Capture 3
Windows XP
Adobe Premiere 6.5
Cakewalk Sonar XL
Cakewalk Pyro
NTI Backup Now
Power Quest Drive Image 2002
Macromedia Studio XL
Veoma se zahvaljujem onima koji imaju iste, i koji bi bili radi da pomognu da se programi narezu. Naravno, placam za CD i ulozeno vreme i trud. Idealno bi bilo da se javi neko ko ima malo vecu kolekciju, pa da mogu sve ovo djuture da narezem.
:wave;