Šta je novo?

Potreban efikasan program za povratak izbrisanih fajlova

Vuk_

Slavan
Učlanjen(a)
01.07.2007
Poruke
2,195
Poena
380
U cemu je stvar - na kartici firminog fotoaparata su skoro napravljene izvesne skakljive fotografije koje su ubrzo nakon toga i izbrisane, ali ne i pre nego sto sam uspeo da bacim pogled na njih. E sad, posto je "model" na doticnim fotografijama moja ex-girlfriend, rado bih voleo da mogu da ih se dokopam i provucem kroz "malo" photoshop efekata. :-devil-: Probao sam sa file recuva, file scavenger-om, data-recovery-jem i jos gomilom programa, medjutim, apsolutno svaki od njih je prijavljivao doticne fotografije kao ostecene. Imate li neku preporuku, savet, ili da zaboravim na ovakvu vrstu osvete?... :(
 
Da su ti namere postene, pa i da ti covek pomogne.
 
Ako ti ni jedan program od navedenih nije pomogao, neverujem da ces uspeti da povratis te fotke. Pridruzujem komentarima clanova, batali osvetu.
 
Da su ti namere postene, pa i da ti covek pomogne.

Doticna devojka je verovatno najlosija osoba koju sam upoznao u svom zivotu, a veruj mi, upoznao sam neopisivo mnogo losih ljudi. ;) To sto mi je trebalo toliko dugo da to uocim, moj problem, a i preterano snazne empocije su oduvek bile prokletstvo za pojedinca koji ih nosi u sebi. No, nebitno... Ne moze nista da se izvuce na ovaj nacin, idemo dalje... :)
 
"Osveta je najslađa kada se služi hladna" - drevna Klingonska poslovica

Da, u pravu su drugi članovi, ako ti ti svi programi kažu da su fotke oštećene onda teško da možeš da se nečemu nadaš i od ostalih programa na tržištu.

Možeš JEDINO da probaš u profesionalnim firmama za povratak podataka, kakvih ima i u Srbiji. To su one firme koje vraćaju podatke sa oštećenih hard-diskova sa velikim uspehom, jedino mi to pada napamet da ti može pomoći.
 
Liv it bihajnd
 
U svakom slučaju ne podržavam bilo kakve osvete, sem ako je u pitanju nešto izuzetno veliko i nešto što apsolutno nema opravdanja. Osveta ostaje potom u čoveku i stvara nove probleme, stoga je preporuka da ipak ništa ne pokušavaš, Vuče.
 
^ Itekako je veliko i bolno i bez ikakvog opravdanja, no, slazem se da osveta u svom klasicnom smislu coveka samo jos vise baca u ponor i povlaci ga u jos vecu depresiju i nesrecu. No, meni nije bila namera da joj unistim zivot, cisto da napravim zajebanciju u photoshopu, izlepim doticni "rad" svuda po firmi i, ako nista drugo, makar slatko nasmejem sve one koji tamo trpe njen teror i izivljavanje od kako je dosla na "vlast". No, nebitno, mozda i bolje ovako...


This. :)
 
Ima i ona druga poslovica.
Kada ides u osvetu, iskopaj 2 groba.

Dok su sa nama, zenske su fenomenalne, lepe, dobre...
Kada popijemo pedalu, momentalno su *urve, dr*lje..
Cuveni srpski ego, do Tokija.
 
Probaj zero assumption recovery - njegov modul za slike... svasta zna da iscupa :)
 
^ vec je dobio taj odgovor od turoka na pocetku.

uzgred, program jeste odlican, meni je spasao slucajno obrisan ceo hdd.
 
Digni ruke od tih slika. I smisljaj neki drugi nacin za osveti. :)
Al ako se kojim slucajem nekad dokopas tih slika obavezno da ih okacis ovde na forum da i mi malo gledamo te slike. Ko zna, mozda neko od nerd-ova sa foruma napokon izvali cemu mu sluzi 'ona stvar' u gacama. :)
 
Nazad
Vrh Dno