Šta je novo?

PotPlayer (naslednik KMPlayer-a)

Uf, pravo osvezenje je ovaj PotPlayer, kul je zaista...
 
i meni je poceo da brljavi nesto km pa sam probao ovaj...onako iz prve (bez ikakvih podesavalja) pa defoltu pusta sve i dobro izgleda (ima skin km playera :) ). E sad ako je neko od "iskusnijih" raspolozen mogao bi postavi svoja podesavanja ;)
 
Skidoh ga danas 1.5.(23965) i radi na Win 7 bez problema, ali ne mogu da nađem kako da ubacim prevod u film, probao sam sve opcije pod stavkom subtitles, ali ili sam ja ćorav ili glumpav.To je kod KMPlayer-a bilo jednostavno: load subtitle...

Nađoh, open>open subtitles
 
Poslednja izmena:
Skidoh ga danas 1.5.(23965) i radi na Win 7 bez problema, ali ne mogu da nađem kako da ubacim prevod u film, probao sam sve opcije pod stavkom subtitles, ali ili sam ja ćorav ili glumpav.To je kod KMPlayer-a bilo jednostavno: load subtitle...

Nađoh, open>open subtitles

Nisi ćorav, jednostavno ni ja nisam video :D Ajde jakvi ako saznaš pre mene.
 
Mozak sam slomio pokusavajuci da ga nateram da automatski otvara filmove u full-stretch-screen varijanti i nista. Ako neko zna - k'o boga ga molim...
 
To sam prvo probao, ali ne vredi, slika krene u obicnom ful skrinu, sa crnim rubovima, osim kad je film bas u formatu 16:9. Mislio sam da mozda ima jos neka opcija...
Sad ce puristi da se zgroze kako neko moze da gleda stretch-ovan video:D
Navika je cudo;)
 
To sam prvo probao, ali ne vredi, slika krene u obicnom ful skrinu, sa crnim rubovima, osim kad je film bas u formatu 16:9. Mislio sam da mozda ima jos neka opcija...
Sad ce puristi da se zgroze kako neko moze da gleda stretch-ovan video:D
Navika je cudo;)

Ok, nasao sam - trebalo je pod General staviti Default size za Screen when starting + ono sto je cikaunx9 pokazao:party:
 
Poslednja izmena:
Изгледа да не може да се подеси да отвара видео у дифолт резолуцији у window моду...
 
Ajde i ja da skinem pp da vidim cemu je,mada mi km radi za sada ok.Skinuo sam splash player ovih dana,i nije tako los moram priznati mada je za hd.
 
Ja ga skinuo, probao da uradim par stvari (odjednom :d), i zabo je, tako da sam ga odmah obrisao :\
 
Kakav je BS player u odnosu na ovo ? Koristim ga već par godina i nemam zamjerki, da nije ovaj možda bolji ?
 
Bs je zastareo ;)

POt PLayer je sigruno mnogo moderniji i bolji player
 
Isprobat' ću ga onda, mada ću uvijek staviti FTW za BS player :smoke:
 
Zna li neko kako namestiti da prikazuje titlove iz mkv fajlova?
To bi trebalo biti po defaultu uključeno, ili ja negde grešim :D
 
Zna li neko kako namestiti da prikazuje titlove iz mkv fajlova?
To bi trebalo biti po defaultu uključeno, ili ja negde grešim :D

Многи мкв фајлови немају титл у себи (о филмовима говорим:)). Најбоље да скидаш титл који недостаје посебно.
 
Ma ok je to za posebne titlove, nego mi čudno da ne čita titl iz mkv, probao sam sa 20-ak raznih fajlova koji sigurno imaju titl.
Kmp sve uredno čita, zato rekoh možda treba nešto namestiti što ja ne znam.
Ako se ovo još nekom desilo ili zna kako namestiti ovo, nek javi.
 
Ovako je kod mene i radi savrseno:

potg.gif
 
Hvala mister Mrva, i kod mene je isto tako namešteno, i opet nema.
Nije strašno, probaću noviju verziju.
 
au, nikad ne bih pomislio, ..ebo me madshi. Svaki drugi renderer prikazuje sem njega.
A npr. KMP-u ne smeta,madshi ili neki drugi svejedno čita titlove.
Verovatno će ispraviti to u sledećim verzijama.

Hvala puno mrMrva.
 
Mislim da madvr i dalje ne podrzava titlove tako da mi nije jasno kako ti je pustao u KMP-u.
 
Pojma nemam kako, evo sad mu ubacih ove dll-ove za realmedia, obrisah kmp, i pot mi je jedini plejer.
Nove verzije će doneti ispravke bagova, ali i ovako je stvarno super, preporuka svima koji nisu probali do sada.
 
Јел зна неко који је шорткии :) на тастатури за ресинхровање титла? Нпр, 0,5 сек унапред и уназад.
 
mislim da su strelice < i > . trenutno ne mogu da isprobam, potplayer koristim na poslu :)
 
Nazad
Vrh Dno