Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Sve ovo pošta nije u stanju da obezbedi a raspolažu tehnikom koja to dozvoljava.
Kada bi uveli tako neku jeftiniju pretplatu sa manje kanala, realno bi sebi izbili značajno para iz džepa. Mislim na sve operatere. Verujem da bi se barem trećina ljudi odlučila za takav jeftiniji paket.
To je i jedini razlog što to neće nikada uraditi. Pre će biti da će zadržati cenu koja jeste sada a da će smanjiti broj kanala, da nam eto izađu u susret :)
 
Sa jeftinim osnovnim paketom imaće mnogo veću zaradu.Autorska prava koštaju jako puno.Sada je situacija da za svakog korisnika plaćaju prava čak i ako oni uopšte ne gledaju takve kanale što je čisto bacanje para.Privatni kablaši reše taj problem tako što lažiraju broj korisnika dok telekom koji jedini pored poštara radi sve na belo može da se pokriva pljačkanjem na fiksnoj pretplati kao i na drugim uslugama.
Poštari su napominjen jedini operater koji ima interes da pređe na osnovni paket od 500 dinara jer samo tako mogu da zarade neku paru,Ovo sada što rade nema profita,odnosno direktori uzimaju pare tako što se grebu od onih kojima se plaćaju autorska prava pa tako uzmu pare od pinka i ostalih a za firmu ne ostane ništa.To vam tvrdim da je tačno 10000000 posto.To je razlog zašto nema takvog paketa jer je onda jako mali iznos koji mogu da stave u svoj džep(vise od polovine korisnika nikada ne bi uzeli pink pay paket)
Kada bi ste znali koliki je mesečni iznos za sva autorska prava pali bi ste odmah u nesvest,to je neviđena lova.Ne znam za kds ali znam za neke druge regionalne kablaše pa mogu da izvučem preciznu analogiju.
 
Poslednja izmena:
Hoces stvarno da se vodis tom logikom u zemlji Srbiji?
A kojom da se vodim? Da je u redu krasti zato što to i drugi rade? Da je u redu da ne počistim izmet za svojim kerom zato što je neko drugi bacio opušak? Da je u redu da se švercujem u prevozu zato što je neki političar stekao imovinu na sumnjiv način? Pa dokle tako? Zar da tražimo izgovor za lični (ne)moral u drugima?

Placam sve ostalo i osecam se ko magarac. Ali to je neka druga tema.
Nisi zadovoljan uslugom mobilnog operatera pa si odlučio da utoliš tugu i duševni bol u besplatnoj kablovskoj televiziji?

Kao sto rekoh, gledam 10 kanala maksimalno i to je to.
A, pa ništa - onda je OK. Vidi negde da "uzmeš" i plazma TV.

Ne interesuju me deciji kanali, HRTovi, BNovi,KCNovi i ostale nebuloze.Da ne pricam za Nasu TV, BBC, Palmu i slicno. Ne moraju ni da budu HD, SD je sasvim dovoljno za mene. Zasto bih placao 1100 dinara za 3 interesantna kanala koji oni imaju u osnovnoj ponudi? Pre sam za isti novac imao kanale koje sad moram da platim skoro 2000. Ugovor mi je istekao pre dve godine, mozda i vise, nijednom se nisu setili da me okrenu, posalju neko pismo ili sta vec i ponude nesto. Zovem Call centar da pitam sta i kako, nemaju pojma da mi odgovore. Na konstataciju da onda raskidam ugovor i sta mi za to treba, u fazonu su " vazi, zabole me". Telekom je naprimer za ADSL dosao da mi ponudi neki Box paket, na vrata dosli.
Ako slabo gledaš televiziju onda ti "freeview" može biti dovoljan, tj ono što se može uhvatiti antenom - ionako krenuo digitalni signal. Preko toga imaš razne besplatne strimove na netu, a i taj Telekomov Box uopšte nije loš. Kada sabereš račun za fiksni, mobilni i internet, ispada da će ti IPTV dati za džabe ili neku smešnu lovu.

Ako oni imaju los odnos prema meni, sto bih ja njih postovao.
Pa da, ako ti komšija ne pozajmi lopatu sasvim je prirodno da mu je ukradeš. :S:

Dok nam loše stanje u društvu bude bilo izgovor za svinjarije vrtećemo se u krug. Krađa kablovske nije samo stvar principa i morala - nestručno povezivanje remeti impedansu dela mreže i može stvarati smetnje komšijama koje (pošteno) plaćaju za tu uslugu.
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ja čitao cenovnik, ako si se nelegalno prikljucio, 3000 i nesto je kazna i ugovor.
 
A kojom da se vodim? Da je u redu krasti zato što to i drugi rade? Da je u redu da ne počistim izmet za svojim kerom zato što je neko drugi bacio opušak? Da je u redu da se švercujem u prevozu zato što je neki političar stekao imovinu na sumnjiv način? Pa dokle tako? Zar da tražimo izgovor za lični (ne)moral u drugima?
Nisi zadovoljan uslugom mobilnog operatera pa si odlučio da utoliš tugu i duševni bol u besplatnoj kablovskoj televiziji?
A, pa ništa - onda je OK. Vidi negde da "uzmeš" i plazma TV.
Ako slabo gledaš televiziju onda ti "freeview" može biti dovoljan, tj ono što se može uhvatiti antenom - ionako krenuo digitalni signal. Preko toga imaš razne besplatne strimove na netu, a i taj Telekomov Box uopšte nije loš. Kada sabereš račun za fiksni, mobilni i internet, ispada da će ti IPTV dati za džabe ili neku smešnu lovu.
Pa da, ako ti komšija ne pozajmi lopatu sasvim je prirodno da mu je ukradeš. :S:
Dok nam loše stanje u društvu bude bilo izgovor za svinjarije vrtećemo se u krug. Krađa kablovske nije samo stvar principa i morala - nestručno povezivanje remeti impedansu dela mreže i može stvarati smetnje komšijama koje (pošteno) plaćaju za tu uslugu.

Necemo mesati babe i zabe. Dosta sam ja bio moralan i ostao na dnu, dok su nemoralni gore. U drzavi koju jasu oni koji je vode, gde svaki dan najsitniji sluzbenih drpi po par miliona, ja treba da molim drzavno preduzece da mi ucini nesto i izadje u susret. Mozda nekad. Kad otvoris sebi oci i vidis da nam boljitka nema, tada shvatis da si dosta bio moralan. Ja sam trenutno toliko ogorcen ovom zemljom da bih sad se odrekao drzavljanstva, pre toga maznuo par miliona evrica preko neke mutne radnje, ostetio drzavu, uzeo xyz drzavljanstvo i napustio je. Uradio bih to sve i bez miliona evrica, samo za neki ponudenji normalni zivot.Toliko mi je dosta svega.

No, odlazi ovo u politicku diskusiju i meni je zao sto je tako. Generalno u zivotu nikad nista nisam ukrao, cak sam i cuvenu TV pretplatu placao redovno. Nisam planirao ni kablovsku da kradem,samo sam malo u revoltu zbog njihovog odnosa prema korisnicima odreagovao lose.

IPTV mi se ne isplati, jer telefon vec imam na ugovor, fiksni mi je aktivan jos par meseci dok mi ne istekne ugovor za ADSL i to je to. Rezu se troskovi maksimalno. :)
 
Poslednja izmena:
Necemo mesati babe i zabe. Dosta sam ja bio moralan i ostao na dnu, dok su nemoralni gore.
Nisi na dnu zbog svojih visokih moralnih načela ima tu više faktora.

U drzavi koju jasu oni koji je vode
Pa onaj ko jaše obično i vodi. :)

gde svaki dan najsitniji sluzbenih drpi po par miliona
Da, da... baš najsitniji službenici drpaju milione.

ja treba da molim drzavno preduzece da mi ucini nesto i izadje u susret. Mozda nekad.
Pa da, ukradi - sami su krivi.

Kad otvoris sebi oci i vidis da nam boljitka nema, tada shvatis da si dosta bio moralan.
:zgran: Tebi je sve, samo ti oči nisu otvorene. Ovo bi još i moglo da se pretvori u nekakvu dilemu da si u poziciji da proneveriš neke silne novce, a ne da pričamo o krađi signala kablovske televizije jer ti ni od toga sigurno neće biti bolje.

Ja sam trenutno toliko ogorcen ovom zemljom da bih sad se odrekao drzavljanstva
Super - gde bi te primili, u Nemačkoj?

pre toga maznuo par miliona evrica preko neke mutne radnje
Kako pričaš čini mi se da bi ti to odavno uradio da umeš i možeš.

Misliš svoje sunarodnike?

uzeo xyz drzavljanstvo i napustio je.
Čujem da u Siriji sada primaju.

Uradio bih to sve i bez miliona evrica, samo za neki ponudenji normalni zivot.Toliko mi je dosta svega.
Inače, lepe živote dele negde preko, naročito onima koji kradu kablovsku televiziju jer su kivni na težak život. :S:

No, odlazi ovo u politicku diskusiju i meni je zao sto je tako.
Ova država pati od istih problema, evo već preko pola veka, možda i duže. Za to vreme su se razni izređali, tako da ne vidim da sve to ima veze samo sa politikom.

Generalno u zivotu nikad nista nisam ukrao, cak sam i cuvenu TV pretplatu placao redovno.
Pa onda bolje nemoj ni da počinješ. Ovako bar svima možeš da pogledaš u lice i da im kažeš da se j**u. :)

Nisam planirao ni kablovsku da kradem,samo sam malo u revoltu zbog njihovog odnosa prema korisnicima odreagovao lose.
Razumem tvoju frustraciju, mnogo toga je prešlo i preko mojih leđa, a i izneverile su me institucije koje su temelj svakog društva. Ali šta ćeš, idemo dalje. I plaćamo kablovsku. :)

IPTV mi se ne isplati, jer telefon vec imam na ugovor, fiksni mi je aktivan jos par meseci dok mi ne istekne ugovor za ADSL i to je to. Rezu se troskovi maksimalno. :)
Moji roditelji (penzioneri) plaćaju osnovnu/analognu PTT KDS. Pre nekoliko meseci su uzeli i ADSL internet 10/1. Uz promotivni period, mislim da ispadne da ih internet u proseku košta 300-400 dinara mesečno, tako nešto. Možeš da gledaš na to i tako da ADSL 10/1 košta bar 1.300-1.400 RSD, pa imaš televiziju za 400-500.

Kome je sve to mnogo, bolje neka proda TV.
 
Nisi na dnu zbog svojih visokih moralnih načela ima tu više faktora.
Pa onaj ko jaše obično i vodi. :)
Da, da... baš najsitniji službenici drpaju milione.
Pa da, ukradi - sami su krivi.
:zgran: Tebi je sve, samo ti oči nisu otvorene. Ovo bi još i moglo da se pretvori u nekakvu dilemu da si u poziciji da proneveriš neke silne novce, a ne da pričamo o krađi signala kablovske televizije jer ti ni od toga sigurno neće biti bolje.
Super - gde bi te primili, u Nemačkoj?
Kako pričaš čini mi se da bi ti to odavno uradio da umeš i možeš.
Misliš svoje sunarodnike?
Čujem da u Siriji sada primaju.
Inače, lepe živote dele negde preko, naročito onima koji kradu kablovsku televiziju jer su kivni na težak život. :S:
Ova država pati od istih problema, evo već preko pola veka, možda i duže. Za to vreme su se razni izređali, tako da ne vidim da sve to ima veze samo sa politikom.
Pa onda bolje nemoj ni da počinješ. Ovako bar svima možeš da pogledaš u lice i da im kažeš da se j**u. :)
Razumem tvoju frustraciju, mnogo toga je prešlo i preko mojih leđa, a i izneverile su me institucije koje su temelj svakog društva. Ali šta ćeš, idemo dalje. I plaćamo kablovsku. :)
Moji roditelji (penzioneri) plaćaju osnovnu/analognu PTT KDS. Pre nekoliko meseci su uzeli i ADSL internet 10/1. Uz promotivni period, mislim da ispadne da ih internet u proseku košta 300-400 dinara mesečno, tako nešto. Možeš da gledaš na to i tako da ADSL 10/1 košta bar 1.300-1.400 RSD, pa imaš televiziju za 400-500.

Kome je sve to mnogo, bolje neka proda TV.
Prestacu da diskusijom jer poenta nije da mi odgovaras sa nekim omalovazavajucim i ironicnim tonom.Uzivaj u svojim visokim moralnim nacelima u ovoj predivnoj zemlji mogucnosti. [emoji6]
 
Poslednja izmena:
Da znaš da sam nekoliko puta ispravljao post, nastojeći da smanjim cinizam i podrugljivost, ali avaj - prema lopovluku i okrivljavanju drugih za lične probleme ne mogu se drugačije odnositi. Nisi ti rekao da bi ukrao parče hleba da preživiš nego kablovsku televiziju! I još si za to smislio "savršeno opravdanje". Pa kako se tome ne rugati?

Zaista mislim da nam loše stanje u društvu predstavlja izgovor da i sami radimo šta hoćemo. A onda očekujemo da se nešto promeni. Da li zaista želimo da se nešto promeni? Morali bismo da plaćamo svoje račune, da poštujemo saobraćajne znake (stalno i uvek), da skupljamo po ulici izmet naših ljubimaca, da radimo pošteno i savesno (da nas gazda ne bi šutnuo), itd. Sve to smo samo najavili da hoćemo, ali implementacija je nikakva.
 
Moram se sloziti sa @magick-om iako u ovoj vasoj raspravi nisam ninacijoj strani ali naprosto argumenti koje on daje su meni jaci nego gerix-ovi.
Naprosto ne mozemo da kukamo da nam drzava ne valja a inda da krademo bilo sta. Naprosto tako je veci je glava i dalje u komunizmu i samoupravljanju i ona cuvena ne moze mene niko tako malo da plati koliko ja malo mogu da radim, to bas je ubilo kao zemlju a i kao ljude i volimo da sve bez muke uradimo a na stetu drugih, sa takvim razmisljanjem i zbog takvog razmisljnja smo ovde.

Vidi @Gerix ti si sve najgore napisao kakva je ova drzava i sta ne valja i onda radis ili hoces da radis to sto ne valja a pricas da ti se smucilo to sto ne valja.
Malo si u koliziji sa samim sobom.

Samo jos da dodam da te razumem teska su vremena ali te ne podrzavam niucemu sto si izrekao pogotovo da bi ukrao milione od drzave i pobegao, to je onako junacki zar ne, ako vec ukrades budi junak pa izdrzi kaznu predvidjenu za to ZLOdelo.
 
Svaka vama cast na vasem optimizmu i nadi da ce uopste nekada ovde biti bolje, jer mislim da je i pticama na grani jasno da od toga nema nista.
 
Oni koji postuju saobracajne propise,placaju usluge,postuju sve i svja,nalaze se medju onih 30.000 koji svake godine napuste ovu zemlju kako bi ovde ostavili dovoljno mesta za one koji rade suprotno.
 
I to je donekle tačno, ali kad-tad i ovima što rade suprotno postane jasno da tako ne valja i da je to neodrživo.
 
Imam problemcic na mom LCD by LG. Pre mesec dana sam stavio PTT KDS CA Modul za digitalnu televiziju. Ne znam da li je zbog toga, ali mi pocinje da mi se desava da mi zablokira daljinski i sam tv. Ne mogu ni na tv ni na daljinskom nista da uradim. Resenje je da ga na silu iskljucim iz struje i vratim nazad i to resi problem. Ne znam da li moze da ima veze sa tim CA modulom, ali koliko se secam tih blokiranja ranije nije bilo.

TV je star nesto vise od 2 godine i desava se i kad ga ugasim da se cuje neko pucketanje. To traje 10ak sekundi i onda je tisina. Ugasi ga odmah, nema tu zadrsku nikakvu.

Posto ste me izignorisali na prosloj, evo da probam da skrenem paznju nekome, na ovoj strani :D
 
Probaj neko vreme bez tog modula. Možda bi noviji firmver rešio problem. Što se tiče pucketanja, to može da bude zbog normalnog širenja/skupljanja plastike usled promene temperature, tako je na mom PS3.
 
Nesposobni poštari uvode čuveni sportski paket tek u martu.Verovatno koriste staro mandarinski kalendar gde je januar u martu.Majko moja mila, ko je njima dao nagradu da umesto lizanja taksenih markica glume kablovsku tv.

PS:Maršalatu su se veravatno odužili pregovori o HD paketu jer još nisu uspeli da potpišu ugovor sa SOS HD kanalom kao okosnicom sportskog pay HD paketa.Verovatno se SOS-u ne isplati da ukida prenose utakmica via toki-voki Live na TV-u,eto zašto kasne sa sportskim pay paketom.
 
Poslednja izmena:
Meni su odgovorili do kraja februara. Bice zanimljivo kada krajem februara ukinem Promo Mega paket sta ce sve da ostane u ponudi. Klub eminentnih strucnjaka nam sprema nesto sigurno (po Asteckom kalendaru) :)
 
Ostaće ti verovatno SOS,krem de la krem liga,Pekar vs Paliluac Live.
 
Meni su odgovorili do kraja februara. Bice zanimljivo kada krajem februara ukinem Promo Mega paket sta ce sve da ostane u ponudi. Klub eminentnih strucnjaka nam sprema nesto sigurno (po Asteckom kalendaru) :)

Ako su oni eminentni strucnjaci, majmuni na Farmi i u Velikom Bratu su redovni clanovi Svedske kraljevske akademije nauka.
 
Za polaris pogledao ponudu u odnosu na PTT ovo je premija sa ovim kanalima
Travel Channel (titl)
Discovery Srbija (titl)
Discovery I.D Extra (titl)
Discovery Science
Discovery World
Nat. Geographic (titl)
NG Wild (titl)
Animal Planet (titl)
Viasat History (titl)
Viasat Explorer (titl)
Viasat Nature
TLC (titl)

Mana nema sport kluba za one koji vole da gledaju sport.
za one koji vole da gledaju filmove i serije nema neki FOX kanal, mada danas dobre serije i filmove sa malo muke skineš sa interneta.
Neki internacionalni poput CNN-a nema RT i nešto slično.
Za 500 din ovo je sasvim pristojna ponuda, ali....

Ovde napadate čoveka zato što bi se nelegalno priključio na PTT kablovsku. kako će država da kazni nekog ko se nelegalno priključio, a kako bi tebala da kazni nekog provajdera koji je prekršio ugovor? Zašto je u ovoj zemlji dozvoljeno da svim operaterima bilo da se radi o internetu, mobolnoj telefoniji, fiksnoj telfoniji, televiziji imaju pravo jednostrano da menjaju ugovor? Još se naprave ludi pa takvu klauzulu stave u ugovor.
Sve dok se dražva tako ponaša prema jednoj strani i toj strani sve je dozvoljeno, onda druga strana valjda isto ima pravo da jednostrano primeni svoja pravila.
Kako je moguće da PTT ovo uradi sa Arenama, a da Arena pri tome nije menjala cene po kojima prodaje svoja prava .
Kako je mogućše da Telekom (box paket) za mobilni deo ukida 500 minuta i svojevoljno prekraja nešto i smanjuje internet? Još ona nebulaoza ako vam to nije po volji možete da raskinete ugovor. To koju štetu pojedinac trpi nikom ništa. Imamo milijardu agencija koje se bave regulisanjem ovih oblasti. Neko iz tih agencinja morao bi da odgovora.
Da rezimiram sve dok je jednoj strani dozvoljeno da samovoljno menja ugovor i drugoj strani tako nešto mora biti dostupno. Inače se postavlja pitanje zašto potpisujemo ugovore.
 
Zaboravio si da napišeš da uz polarisov osnovni paket možeš da uzmeš arene i da to sve skupa košta 900,00 dinara,umesto poštinih 1.800,00 dinara.Znači duplo jeftinije,nekome je ovo ogromna ušteda.
Ako na ceo taj paket dodaš i HBO kod polarisa je to 1300,00 dinara ,dok je kod poštara 2.200,00 dinara.Pri tome polaris uskoro uvodi u ponudu i HBO HD i eurosport HD i još par dokumentaraca HD.
Kod polarisa možeš da imaš dva pay risvera u stanu, kod poštara to nije moguće,jedino da platiš dve pune pretplate.

Pošta nije snizila cenu osnovne pretplate a ukinula je dosta kanala za koje su plaćali autorska prava.Mora čovek sam da uzme pravdu u svoje ruke,hoću reći makaze,kješta ....

Poštari moraju debelo da izmene sve svoje pakete i cene.

Ko je pošti dozvolio da te ucenjuje protiv tvoje volje da moraš uzeti i platiti xxx kanale i ako ti ne želiš da ih gledaš.Uskoro im ide prijava RRA povodom toga.
 
Poslednja izmena:
Pa i full paket je 1400din. To uopšte nije skupo u poređenju sa bilo kojim operaterom. Nema informacija šta ako hoću da koristim na dva TV-a.
Drugo, ja sam na prvom spratu (zgrada od 10 spratova), okrenut ka severu. Nisam siguran jeli bi mogli da postave antenu kod mene na terasi ili bi morala na krov zgrade, što ne dolazi u obzir jer bi verovatno brzo dobila noge :)
 
Za dva risivera se koristi njihova opcija Polaris Duo,ima sve na sajtu.

Niko nema interes da ti ukrade Polaris antenu sa krova jer je cena takve antena smešno malo odnosno nije vredna bilo kakvog truda.

Čekam da vidim koliko će im biti HD paket.Ubacili su srpka slova i ton na HBO hd kao i srpski ton na eurosport HD.Ove pa i ostale hd kanale već imaju u ponudi samo je potrebna naša lokalizacija.
 
Zaboravio si da napišeš da uz polarisov osnovni paket možeš da uzmeš arene i da to sve skupa košta 900,00 dinara,
Arena? Ove godine im ističe ugovor za LŠ, nisam baš siguran da će uspeti da ga obnove. Ove godine su izgubili i ABA ligu i ako su imali ugovor. ABA Liga verovali ili ne je bila najgledanije takmičenje kod nas. Ostao im je još američki fudbal i jelen super liga. Koliko god da je čudno ljudi gledaju taj naš fudbal.
Polaris bi trebao da se potrudi oko sport kluba. Pravi problem je što ta oblast kod nas nije regulisana pa SBB ili Telekom ucenjuju ostale provajdere.
Zato je PTT bio u idealnoj situaciji ali ovim potezom pucali su sebi u nogu. Ja ću još da se strpim ali tražim druge opcije.... Siguran sam da će da se ogluše o sve zahteve korisnika, tako da ću sigurno za par meseci raskinuti saradnju sa ovim umišlanicima koji misle da su u 21.veku ne zamenljivi.
 
Neko je ovde postavio link da su arene produžile ugovor za ligu šampiona tako da je to rešeno.

Kome je sport klub primaran taj uzima d3i i samo arene od polarisa.Kome su bitnije arene taj uzima ili samo polaris ili ceo polaris,pod uslovom da mu je bitan svaki dinar.

Ja bi odavno sekirom precvikao poštarski kabl ali sam se navikao na DVB-C>IP,gde sam na više mesta napravio android IPTV TV boksove.Sada razmatram da ih sve zamenim za D3i i idem u tom pravcu.Arene mi nisu naročito zanimljive jer mi je nameštenog fudbala preko glave a ono što mi od njega i zatreba imam na RTS HD kanalu.

Telekom nikoga ne ucenjeju jer jedini ima opciju samostalnih arena, dok SBB nema opciju samostalnih sport klubova,to je velika razlika.Neka lepo naprave samo sport klub paket na Totalu a oni to namerno neće i to se zove U C E N A,legalna ili ne nije bitno ako se zna da telekom ipak ima samostalne arene.
 
Poslednja izmena:
Pitao sam postunet kad ce novi paketi...


Poštovani,

Predlog izmene cenovnika koji sadrži PayTV sportski paket prosleđen je izvršnom odboru na potpisivanje. Paket biti dostupan 8 dana od potpisivanja, a najkasnije do 01.03.2015.godine. Svakako do tada na raspolaganju postoji PayTV paket MEGA po ceni od 1 dinar u trajanju od 3 meseca.

S poštovanjem,

Sad da vidimo da li ce 2 meseca kasnije ipak nesto uraditi...
 
Prosleđem je vrhovnom prezidijumu:smash:

Mega paket,mega prevara.Teraju vas da platite xxx kanale čak i ako vi to ne želite.

Nego,ja čekam da smanje cenu osnovne pretplate zarad kanala koje su ukinuli.
 
Poslednja izmena:
...Nego,ja čekam da smanje cenu osnovne pretplate zarad kanala koje su ukinuli.
Manje-više svim "kablašima" je osnovna pretplata oko 1.100 rsd mesečno, i tu ne očekuj smanjenje od Poštara jer svi drže tu cenu. Jedino ako neko "popusti" pa da očekuješ da to učine i drugi, ali za sada se svi drže pomenute cene. Većina koristi osnovni paket i tu spisak kanala uglavnom nije bitan, bitno je samo da ih ima "mnogo" kanala (pa makar bili i đubre kanali), da je signal dobar i bez smetnji/prekida, i još ako je DVB-C puna kapa... PAY TV je ipak nešto drugo, i tu izbor kanala igra odlučujuću ulogu, i tu je direktna konkurencija Poštarima - SBB d3i ili IPTV, (eventualno SBB kroz kabl tamo gde ima izbor ali uglavnom nema)...

P.S. Ja fiksni i kablovsku TV imam samo zbog roditelja, inače bi ugasio oba jer mi ne treba / ne koristim. Dovoljan mi je samo net i TV koji je spojen sa laptop-om tako da video imam i preko neta sve što želim da gledam (čak i u full HD formatu 1080), Skype rešava audio/video pozive (isto u HD kvalitetu), a umesto fiksnog koristio bih samo mobilni jer je i jeftinija pretplata nego TS fiksni. Koristim Targo ftth samo net paket, tako da mogu i bez kablovske TV i fiksnog...
 
Poslednja izmena:
Sa prodajom telekoma i buducom borbom titana:sbb vs buduci kupac ,posta tu nema sta da trazi.
Vdsl,optika i sta sve ne zapečatiće im sudbinu.Sada im je vreme da krenu sa skracenom osnovnom ponudom uz naravno nizu cenu.
Jedno od pitanje iz ove zadnje ankete odnosilo se i na tu smanjenu osnovnu ponudu uz nizu cenu.
Deceniju unazad nije im palo napamet da prehistorijske kablove zamene optikom.10 godina im stoje neki novi servisi na info kanalu koji eto samo što nisu stigli i sada im polako dolazi kraj .Još kad penzioneri i ostali pretplatnici provale da im je dovoljno ovih 12 besplatnih digitalnih dvb-t2 kanala biće im veselo.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno