Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pogledao Black Panther kao zabavu posle nedeljnog rucka.
Sve mi je tanko, izuzev muzike i scenografije, koje je prijatno osvezenje.
Tesko za vise od 6/10.
 
Black panther ugasen posle pola sata.

Avengers infinity war posle slegnutih utisaka i dva gledanja 5/10.


Da nije poslednjih 5 minuta i da su sve smrti permanentne bilo bi bar za ocenu više, ovako film gubi svaki smisao.

Pokušao da pogledam prve Avengerse danas i iznervirao se.
Watchmen je za sve Marvelove filmove nedostižan.

Zali Bože na šta je spala filmska industrija. Prokleti Ford.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
@Adanos Nadam se da ce neko ispraviti tvoj komentar jer ima spojlera.

A Fish Called Wanda [1988]

Neko mi je preporucio ovaj film i odlican je!
 
Pogledah Infinity war. Po meni sve dobro osim kraja. Odlični efekti, priča možda previše razbacana, i nikako nije 9ka ali dobra 8ica od mene. Pravi film za 3D bioskop.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pogledah Infinity war. Po meni sve dobro osim kraja. Odlični efekti, priča možda previše razbacana, i nikako nije 9ka ali dobra 8ica od mene. Pravi film za 3D bioskop.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Cisto da razjasnimo (verujem da znas, ali ima i onih koji provereno ne znaju), posto sam cuo od vise ljudi da je kraj razocaravajuc i nedorecen...

Ovo je samo prvi deo filma, nastavak dogodine.
 
Black Panther

Sramota za postere Public Enemy u filmu...
2/10
 
Poslednja izmena:
Cisto da razjasnimo (verujem da znas, ali ima i onih koji provereno ne znaju), posto sam cuo od vise ljudi da je kraj razocaravajuc i nedorecen...

Ovo je samo prvi deo filma, nastavak dogodine.

Ovo je prvi Marvelov film koji sam gledao (danas), i koliko vidim, negativac je pobedio, jer je pola populacije umrlo :D (fala bogu, posto se to izuzetno retko desava). Elem, ako je ovo prvi deo filma, ne sumnjam da ce u drugom da mu ukradu rukavicu, vrate vreme unazad i ozive sve junake
 
Hehe ladno Josh Brolin glumi Cable-a u Deadpool 2 :D

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
cross-cross-cross over... a dedpul bese green lantern :D
Dedpul je bar dobra pisijada, mislim na prvi deo, drugi cekam zeljno da odgledam :)
 
Poslednja izmena:
Danas odgledao 2 filma koja sam već gledao pre nekoliko godina...
Hachi: A Dog Story
Šta reći o ovom filmu a ne zaplakati...
10/10
The Mothman Prophecies
Izuzetan mystery film sa jakom simbolikom. Podatak da je film rađen po istinitoj priči ledi krv u žilama. Jeziv film. Richard Gere apsolutno na nivou.
6,8/10

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Precenjen? Mozda i najbolji Almodovarov, svakako nije najbolji film svih vremena, ali je sasvim dobar film.
Hable con Ella? Znam da o ukusima ne vredi raspravljati ali čista jedinica za boleštinu od filma.

Kako je silovanje komatozne devojke postalo prihvatljivo kao velika ljubav?

Danas konačno odgledah dobar i pametan triler koji ne vređa inteligenciju, posle mnogo vremena. I to španski. Contratiempo
 
Sad si ti potpuno pojednostavio film i sveo si ga samo na taj patoloski momenat. U svakom Almodovarovom filmu obavezna je neka ozbiljna kontroverza, upravo zahvaljujuci tome on uspeva da kreira specificnu atmosferu i nesvakidasnji odnos gledaoca prema likovima.
 
Infinity War zaslužuje visoku ocenu prvenstveno zbog glavnog negativca, po meni najbolji film Marvela zajedno sa Logan od prošle godine.
 
Hable con Ella? Znam da o ukusima ne vredi raspravljati ali čista jedinica za boleštinu od filma.

Kako je silovanje komatozne devojke postalo prihvatljivo kao velika ljubav?

Danas konačno odgledah dobar i pametan triler koji ne vređa inteligenciju, posle mnogo vremena. I to španski. Contratiempo

Ko kaže da boleštine od filmova ne mogu biti dobri ili suvi masterpisovi?
Šta bi rekao za Oldboy, Incendies, Alexandra's Project, Ex drummer, Profesorku klavira, Elu, Strange Circus?
Odlična zamisao kao i uloga Javier Cámara koji je pokdiao... Meni su ovde zasmetale neke druge stvari kod filma (sitnice) bez kojih je verovatno moglo, a koje su uticale na moj konačni utisak o filmu.

Sad si ti potpuno pojednostavio film i sveo si ga samo na taj patoloski momenat. U svakom Almodovarovom filmu obavezna je neka ozbiljna kontroverza, upravo zahvaljujuci tome on uspeva da kreira specificnu atmosferu i nesvakidasnji odnos gledaoca prema likovima.

Slažem se.
 
Slažem se da mnogi filmovi opisuju opskurna ponašanja, ali ovde se to opisuje kao Almodovarova maestralnost u prikazivanju prave ljubavi. Film je dosadan i prazan a granicu moralnosti negde sam morao da postavim. Šta je sledeće?
 
Većina filmova koje sam nabrojao u spojleru mogu da ti odgovore na pitanje "šta je sledeće?" ;)
 
Poslednja izmena:
Nakon što sam odgledao film Titan sam se pitao wtf i ko me tero da gledam iz korpusa žena kosmonauta....

Tri bilborda odličan film sve preporuke, ako vam se dopao Fargo onda će vam se svideti i ovaj.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Naterah se juče od dosade da pogledam Zootopiju. Verovatno pošto sam očekivao neko dečije - znate već šta - pozitivno sam iznenađen. Sasvim gledljiv crtać za ubijanje malo vremena.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Izem ti post bas doprinosi kvalitetu teme...

"film,
link,
utisak, ne mora ali može i lična i subjektivna ocena
nema komentarisanja tudjih komentara."

Gledao sam konacno Cidade de deus (2002), 8/10. Dobar film, potpuno neverovatno kako ljudi zive kojekude po planeti .Kakav je drugi deo ima li smisla ?
 
Zar ima drugi?nisam znao.sjajno
I meni se prvi dopao

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
In the Fade
Preporuka bila od člana odavde... Onako. Nije loš, ali ništa posebno. Iako nije bio moj fah, Gegen die Wand od istog režisera je mnogo bolji film. 5.5/10
 
Nema nastavka za City of God. Postoji City of Men serija i film po istoj seriji, a koji su radili isti ljudi.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Contratiempo (2016) - 8/10
Vrlo dobar, mada za malu nijansu slabiji od El Cuerpo filma. Kraj filma mi nije toliki hype kao kod El Cuerpo.

La Isla Minima (2014) - 7/10
Zanimljiv film stvarno, drugaciji od ostalih jer se kroz film proteze politika onako na finjaka da ne upada u prvi plan.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Acts of Violence 2.5/10

Ne znam zasto posle prvih minut i po filma nisam prekinuo, ustedeo bih sebi i ono malo vremena koje sam proveo uz premotavanje vecine filma.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno