Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
O da,Killing Joke je dosta verno prenesen sa stripa na platno,ali kraj... fenomenalan,pogotovo zadnja scena i vic...
 
Central Intelligence, čist promašaj, nema ni par smesnih scena. Zaobići ovaj naslov.

Sent from my D6603
 
Ko voli FPS neka obavezno pogleda Hardcore Henry.[emoji1]

Naslov nije za 'oskara" sigurno ali će se svakom okorelom igraču dopasti 100%.

Ne znam kako da ga ocenim,
Kao igrač i ljubitelj FPS-a, 10/10.

Kao filmofil 7/10. [emoji1]
 
Central Intelligence, čist promašaj, nema ni par smesnih scena. Zaobići ovaj naslov.

Sent from my D6603

Ono nije da sam ocekivao ikakve visine ili dubine od ovog filma ali bas da nista nije smesno... meni je dovoljna ona scena iz trejlera ...cool? -No, no its not cool -Coool...
 
Ko voli FPS neka obavezno pogleda Hardcore Henry.[emoji1]

Naslov nije za 'oskara" sigurno ali će se svakom okorelom igraču dopasti 100%.

Ne znam kako da ga ocenim,
Kao igrač i ljubitelj FPS-a, 10/10.

Kao filmofil 7/10. [emoji1]
+1
A scena
u razrusenoj zgradi, ma original CoD:MW :)

Kontam da bi bilo ludilo ovo pogledati na nekom VR headset-u.
 
Da, [emoji1] ja gledao sa 2 metra na 40" tv-u i bilo mi daleko, a aspect ratio je bio takav da je ceo ekran bio ispunjen....[emoji17]
 
Jel ima neki spisak sa hronološkim redosledom animiranih DC filmova? Odgledao sam par, ali bih da uhvatim red :)
Da, [emoji1] ja gledao sa 2 metra na 40" tv-u i bilo mi daleko, a aspect ratio je bio takav da je ceo ekran bio ispunjen....[emoji17]
Ja takođe sa 2 metra ali na 55" i bilo mi super :D
 
Poslednja izmena:
zerOpoint cyber documentary film
 
Neka dobra preporuka za SF? Odgledah sinoc Cell, blago razocarenje.
 
Nek' si se ti nama pohvalio...

Nego... ovaj novi Star Trek... jel to nas Sulu...?
Ako, i treba da se pohvali. [emoji1]

Ako ne bude iznenadjenja u cash flow-u i ja ću za novaka da pitam za savet koji 48-55" kupiti. [emoji1]



Neka dobra preporuka za SF? Odgledah sinoc Cell, blago razocarenje.

Midnight Special

Sasvim korektan SF novijeg datuma proizvodnje a film u fazonu iz 80ih.

Ima rupa u režiji pa mu dajem 7/10 ali obavezno štivo za sve nas koji volimo SF.
 
Možda zbog (wikipedia):
Reception[edit]
The film was panned by critics.[19] On the review aggregator website Rotten Tomatoes, it has an approval rating of 0% based on 28 reviews and a weighted average score of 3.4/10. The site's critical consensus reads, "Shoddily crafted and devoid of suspense, Cell squanders a capable cast and Stephen King's once-prescient source material on a bland rehash of zombie cliches."[20] On Metacritic, the film has a normalized score of 37 out of 100, based on 14 reviews, indicating "generally unfavorable reviews".[21] Bob Grimm of CV Independent wrote that the movie “is easily one of the worst adaptations ever of a King story."[22] Arts BHAM’s Corey Craft called the film "dull", "a trial to get through" and gave it 11⁄2 stars out of 5.[23] Nico Lang of Consequence of Sound called the film "unnecessarily glum and grim," as well as "pretty dumb."[24] Patrick Cooper of Bloody Disgusting called it a "forgettable adaptation" and further stated that "the story packs absolutely no punch and the solid stable of actors look bored for most of the film."[25]
 
Southbound
Dosta dobar film. Ko voli horor filmove, trebalo bi da pogleda.
Inace, na IMDb ima, po meni, nizu ocenu nego što zaslužuje.
 
"Rebirth"; totalno besmisleno, smaračko ******.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno