Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dve cadjave dvocevke 9/10. Neki noc sam gledao po ne znam koji put. Sve preporuke ko nije gledao, ako ima takvih.
 
Na preporuku sam pogledao My Sassy Girl, i mogu reći da mi je baš prijao. Lepa komedija/drama. Nadalje ću obratiti više pažnje na filmove sa dalekog istoka.

Ocena 8/10.
 
^Au juce sam gledao jedan hindi onaj dhoom 3, pa toliko love su skrljali u film, prica bas solidna ali film katastrofa blago receno ocena 2/10 , scene su bas glupe.. jako lose odradjen film..
 
Dhoom 2 je bio kolko toliko gledljiv, zbog onog Hritik Roshana (8x Bred Pit za Indiju) koji i glumi i djuska i sve zivo, ja bas razmisljao da skinem Dhoom 3 ovih dana.

Imaju oni odlicne filmove a ako ti ne smeta Indijski format, uzmi IMDB listu glumca po imenu Shahrukh Khan i odgledaj jer je covek genijalan, svakifilm mu je predobar i vise lici na zapadni film nego li na indijsko zezanje, a nesto novije njegovo sto preporucujem -

My name is Khan - retko dobra drama, fenomenalan film
Rab Ne Bana Di Jodi - ekstra ljubavna komedija, preporuka, odlicna muzika i ideja za film
 
Treba mi pomoc: radi se o filmu koji sam gledao pre 7-8 godina i otprilike je tad izasao. Film je kao "Dve cadjave...", "Snitch", "Revolver", "Lucky number slevin" tj sve te price i likovi koji se nekako pretapaju iz jedne u drugu uz neku cudnu povezanost. Cini mi se da ima dve reci sa onim cuvenim & izmedju. Bilo je dosta crnaca :-D
 
Mnogo ti je dobar opis. Daj neki detalj iz filma.
 
@djolenzi
Mozda RocknRolla
Mada bi se verovatno setio da se pojavljuje Dragan Micanovic.
 
RocknRolla nema puno "crnaca".
 
Skinuo sam snitch i snatch sad cu da ih odgledam pa mozemo da sabiramo utiske ;)
 
Sunshine - ok je ideja ali je nekako previse glup film, mislim obrti da bi radnja isla tamo gde mora - da da, naravno da je kinez zaboravio da uracuna... :/

Frequencies - zanimljiv film, iskreno mi se svidja mada je malo spor, ali po meni opak. Preporuka.
 
Sunshine - ok je ideja ali je nekako previse glup film, mislim obrti da bi radnja isla tamo gde mora - da da, naravno da je kinez zaboravio da uracuna... :/

Frequencies - zanimljiv film, iskreno mi se svidja mada je malo spor, ali po meni opak. Preporuka.

Sasvim je realno da u toj euforiji čovek previdi neke stvari.
 
Ne znam, nije to kosenje dvorista pa da se nesto previdi I nema posledica, nego nesto od cega zavisi covecanstvo kakvIm ga znamo...

Ako je to po tebi realno onda je on slabic (sto je I pokazao) I losa je posada.

Sta znam, ukratko :) - meni nije realno.
 
Одгледао Годзилу у биоскопу. Филм је одличан, да нема насловног лика тј да је обичан monster movie био био ми феноменалан. Овакву Годзилу као из јапанских филмова ја не могу да сажваћем. Сваког тренутка (док се види Годзила) очекивао сам карате потезе а ла Моћни Ренџери :) На све остало у филму немам примедбу... била би покоја ситница ал да не цепидлачим.
 
Poslednja izmena:
I ja odgledah Godzilu najviše da vidim novi Cineplexx na Ušću. Bioskop je potpuno isti kao i u Delta Citiju, sa kojim sam bio i ranije zadovoljan. A Godzila je i više nego solidan film, iskreno očekivao sam manje zbog otrcanosti teme ali su autori smogli snage da ga osveže i naprave zanimljiim. Na 3D nemam primedbi, vredelo je natakariti cvikere.
 
^Da bi gledao 3D titlove ili?
 
The Constant Gardener - ne znam sta sam ocekivao, ali ne ovo... ne mogu da preporucim...
 
^Dark baci neki info u spo..
 
3d u godzili nije bas plavatar, ali nema potrebe buniti se. slazem se da nije esencijalan i da bi vecina mogla da ustedi 150 (ili koliko vec) dinara i odgleda obicnu verziju.
 
Gledao sam sinoć Last Vegas
Bačeno vreme 6/10
Još jedan pokušaj da imenima glumaca nadomeste sve ostalo..., ni ovaj put nije uspeo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno