Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E hvala na informaciji. [emoji846]
Dobro je da ce uskoro, a ne da cekamo 5 godina kao Godzilu 2.

Inace ovakvi filmovi kao Godzila su za gledanje na velikom platnu upravo zbog zvucnih efekta.

Sorry za off topic.
 
Rocketman je prevazišao moja očekivanja. Odličan je, pravi mjuzikl.
 
Možda oko 20 filmova američkih možeš pogledati i da rekneš da valjaju, a pet bude dobri.
Vreme je da se počnu gledati stariji filmovi iz 50 - ih i 60-ih.
 
Aladin odlican. Ne treba ocekivati neko senzacionalno filmsko ostvarenje jer to nije. Klasicna kopija animiranog Aladina, sve su skinuli u originalu. Ima par malih izmena da bi ispravili rupe koje su bila u crtanom, 2 pesme vise koliko sam primetio... Will Smith je objasnio kako se skida Genie, pravo se osvezenje za film. Dostojni je naslednik Robin-a Williams-a, razvalio je. Harizmatican je lik i lezi mu ovako opustena i "neozbiljna* uloga.
Aladin mi je u startu bio malo "tanak", posle se nekako pretvorio u Djoganija, na kraju sam ga svario nekako.
Sve u svemu, ko je voleo crtani volece i ovo.
8/10

Tapatalk from Poco loco
 
Sorry to Bother You (2018) Solidan hibrid crnačke komedije, Black Mirror zapleta i još par drugih sastojaka. Neće se svideti svakome, ali nije ni pravljen sa tom namerom. Meni je fino legao, ovo je prvi autorski rad Boots Riley-a i svakako ću pogledati sledeći.
 
Dead heat iz 1988, kod nas prevedeno Mrtva trka.
Trazio dosta dugo, hteo da ga kupim preko Prime videa, Vudua... ali moguce samo iz USA. Na kraju se snasao na drugi nacin.
Ko bude gledao sad prvi put, pretpostavljavljam da ce mu biti tresina, meni je bio extra, posto sam ga poslednji put gledao pre 20ak godina.
Mix poznatih glumaca, cak i Vinsent Prajs na kratko i anonimusa kojima je ovo bio jedino ili jedno od retkih ostvarenja.
https://youtu.be/Jus4GsEkSIQ


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
The Professor 4/10 - ništa posebno, već prežvakana tema na istu foru ko zna koliko već puta..

Plan bekstva 2 4/10 - takođe se može preskočiti

Taksi 4 2/10 - šta je ovo??? Nisam ni uspeo stići do sredine filma
 
I am mother
Mix nekoliko filmova, ko je gledao Moon, ex machinitd ovo može preskočiti. Ništa novo...
Bolje odspavati ako se 82ma viška vremena.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 pomoću Tapatoka
 
Ja odgledao the mule od istvuda, utisak bas bzvz.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
The Wandering Earth,odličan bi bio,da nema tako megalomanski projekt i da je na nekom drugom planetu.....samo malo da su prepravili scenario,ovako,odlični efekti i ništa više

The graet battle,može da se pogleda,a i ne mora,ništa niste propustili,prežvakana tema
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Department Q: Keeper of Lost Causes

https://www.imdb.com/title/tt2438644/

Ocenio bih ga sa 8 (IMDB 7.2). Odličan skandinavski film koji sam pogledao na preporuku kolege. Sigurno ću uskoro pogledati i ostala (mislim) 3 dela, pa javljam utiske.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Brian de Palma je verovatno jedini reditelj koji na imdb ocene i 8.3 (Scarface) i 4.7 (Domino) i sve ostale između. Ozbiljna i stabilna degradacija

Baš nedavno ponovo pogledah Lice sa ožiljkom, koji mi je uz Kuma bio jedan od najboljih filmova.
Nije mi dobro legao, velika je anti-kubanska propaganda, definitivno mi je pao na listi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno