Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jurassic world: fallen kingdom 10/10 od mene. Ja bas volim takve filmove. Ja sam ocekivao CGI kao kod justice league,ali su efekti vrh odradjeni. Namerno sam gledao 2d jer 3d u areni nista ne valja bar meni. Pola prevoda ne vidim kako treba.
Inace film traje taman toliko da se ne smoris a opet drzi paznju celo vreme. Ima vrhunskih scena u filmu...Ja sam se na par scena i "uplasio", stvarno je vrh film :)
 
Tri bilborda, početak obećavao ali ostatak smorio za medalju. Na premotavanje stigao do kraja. bez ocene

The greatest showman odlican ako se muzičke scene premotaju. 7/10

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
^ Generalno je velika susa sa filmovima i pad kvaliteta. Serije definitivno postaju bolja opcija.

Ove godine da li ce biti 10ak filmova za odgledati, od toga vise od pola ce biti skroz bezvezne, tek gledljive akcione limunadice - tipa Avendzeri, DP, Ant-man...


Nisam ovde vidjao nesto preporuka za Read Player one, ako i uopste. Nemoguce je da niko nije odgledao?
 
Ja sam gledao Read Player one..
Flim je zabavan, tinejdzerski, sa pop i rok hitovima 80ih i izrazenom gejmerskom notom.
Interesovalo me je kako je ekranizovana knjiga, a i ja gledam sve (skoro) sto je SF.
Znaci, cyberspace avanturisticka prica sa fragmentima pop kulture 80ih...5.5/10
 
7 Days in Entebbe, ok za pogledati. Mogao je da bude odličan da je sama akcija bolje prikazana. Poginulo je u borbi preko 50 ljudi, to zaslužuje detaljniji osvrt. Kulminacija je krenula fenomenalno ali nadalje slabo. Šteta.
 
^ Generalno je velika susa sa filmovima i pad kvaliteta. Serije definitivno postaju bolja opcija.

Ove godine da li ce biti 10ak filmova za odgledati, od toga vise od pola ce biti skroz bezvezne, tek gledljive akcione limunadice - tipa Avendzeri, DP, Ant-man...


Nisam ovde vidjao nesto preporuka za Read Player one, ako i uopste. Nemoguce je da niko nije odgledao?

Serije su godinama bolja opcija, ali kako skoro samo serije gledam već duži period imam neki osećaj nedovršenosti. Prosto serija ide i ide i ide i stalno je priča otvorena do samog finala celog serijala. Gde kad film odgledam to je to priča završena. Ovo mi pre nikako nije smetalo ali eto verovatno prezasićenje serijama. A to da je filmska scena u kanalu to jeste, mada uvek mogu da se nadju kvalitetni filmovi drugih produkcija i iz drugog vremena.
 
Serije su godinama bolja opcija, ali kako skoro samo serije gledam već duži period imam neki osećaj nedovršenosti. Prosto serija ide i ide i ide i stalno je priča otvorena do samog finala celog serijala. Gde kad film odgledam to je to priča završena. Ovo mi pre nikako nije smetalo ali eto verovatno prezasićenje serijama. A to da je filmska scena u kanalu to jeste, mada uvek mogu da se nadju kvalitetni filmovi drugih produkcija i iz drugog vremena.
Upravo iz tog razloga serije sam suzio samo na mini serije, gde je scenario unapred napisan. Ovim što imaju ideju samo za pilot pa posle žvaću dok kaplje para ne dajem više šansu.
 
Neko spomenu Safety Not Guaranteed ovde, koji mi vec duze vreme stoji na listi cekanja

film sa budzetom manjim od 1 mil, a tako efikasan i dobar, ja sam bukvalno odusevljen. Ideja na osnovu cuvenog meme oglasa koji totalno pada u drugi plan, fenomenalnom glumom cele postave. Aubrey Plaza, glavna glumica koju nigde drugde nisam mogao da smislim ovde glumi fantasticnu ulogu, Duplass koji je ujedno i autor filma fenomenalan strasan lik, i svi ostali koji ne zakazuju u glumi, a dijalozi u filmu od prve do poslednje reci fenomenalni.

Topla preporuka za film. SF pada u drugi plan pored komedije i feelz-a ali apsolutno vredi odgledati, od mene 9/10
 
Jumanji: Welcome to the jungle (2017)

Neocekivano zabavan film, bolji od originala. 8/10

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
Ipak sam krenuo od pocetka sa MCU.Za sada odgledani:Iron man,The Incredible Hulk i Iron man 2.Ako na njih gledate kao na filmove da se zabavite i nasmejete,onda su odlicni.Veceras Thor.
 
Serije su godinama bolja opcija, ali kako skoro samo serije gledam već duži period imam neki osećaj nedovršenosti. Prosto serija ide i ide i ide i stalno je priča otvorena do samog finala celog serijala. Gde kad film odgledam to je to priča završena. Ovo mi pre nikako nije smetalo ali eto verovatno prezasićenje serijama. A to da je filmska scena u kanalu to jeste, mada uvek mogu da se nadju kvalitetni filmovi drugih produkcija i iz drugog vremena.

Slažem se. Jednostavno mi se traži da pogledam neki film između epizoda. Naravno, razočaranje u pogledani film ne gine.
 
Odgledao upravo Hereditary, ja ne znam da li se oni sprdaju sa onolikom hajpom da je ovo najbolji horor u poslednje vreme??? Film niti strašan, niti nešto inteligentan, znači ne znam šta se zbiva sa filmovima u poslednje vreme, baš su zatupljeni do maksimuma.
 
Sinoc posle 10 godona reprizirao Death at the funeral originalnu verziju, slatko sam se nasmejao.

Imate neki predlog za nesto slicno?

Nije bas slicno, al je opiceno na neki svoj nacin. Prvi si vrlo verovatno gledao, drugi moguce da nisi.

Silver Linings Playbook
Free Fire
 
Nije bas slicno, al je opiceno na neki svoj nacin. Prvi si vrlo verovatno gledao, drugi moguce da nisi.

Silver Linings Playbook
Free Fire
Malo pre sam se setio Bridwatchers ili Birdwatching sa Owen Wilsonom Jack Blackom i Steve Martinom. Koliko je to dobra komedija [emoji23]


Omasio sam film se zove The big year.
 
Poslednja izmena:
Yellow birds, slobodno preskočiti.
Očekivao sam ratnu dramu a ono samo drama (iako je pola filma rat). Svejedno, ok je išlo do pred kraj tj ali tu su ga potpuno uništili.
 
Meni Beirut deluje obecavajuce od novih u biblioteci, moram da ga pogledam ovih dana. Mirise mi na neki Homeland fazon al aj videcemo.
 
Sinoc po treci put pogledao Perfetti Sconosciuti, definicija vrhunskog filma..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Beirut, ne mogu da verujem da film ima ovako slabe ocene (IMDB i RT)!? Film je odličan. Jedina greška, nešto se ne sećam da su tada postajale tange (1982). Rozamunda nije izlazila iz njih :)
 
Beirut, ne mogu da verujem da film ima ovako slabe ocene (IMDB i RT)!? Film je odličan. Jedina greška, nešto se ne sećam da su tada postajale tange (1982). Rozamunda nije izlazila iz njih :)
Imao sam osecaj da je dobar prosle nedelje mi negde iskocio i nije ga bilo po bibliotekama. Kada ono juce prekjuce ga dobili. Tamam posle tekme da ga overim.
 
Ne računam ja samo kažem zvaničan podatak kao zanimljivost - meni ni iz džepa ni u džep ni da je '39 ili '93...
 
Sinoc po treci put pogledao Perfetti Sconosciuti, definicija vrhunskog filma..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Slažem se... Ali zato je reditelj potpuno fejlovao sa The Place
The Place ima zanimljiv koncept ali nije me ni pribižno zasenio, a o (ne)prisustvu komedije koje nema ni u promilima da ne pričam. Predugo trajanje sa uzastopnim ponavavljanjem identičnih scena me je zamorilo do te mere da sam u neku ruku jedva čekao kada će odsvirati kraj. Svakako gledljiv, ali... Mršavih 6/10. Jedino Sabrina Ferili kao Angela u filmu ima od mene 10/10. Pokid kako žena dobro izgleda.
 
Poslednja izmena:
The 12th men (2017) 7/10

Drama, skroz dobar film. Iako sam citao negde da vecina filma nema veze sa istinom... Opet nije prenaduvan sam film, gledljiv skroz.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Game night
Kriv sam, gubljenje vremena.
 
Nasi bi mogli komotno da urade adaptaciju kad su vec svi. Nije zahtevan film finansijski sem sto treba naci 7oro koji znaju da iznesu ovakav film.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno