Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mesecima čekam ovo.
Dunkirk
Savršen film. Svaki kadar je maestralan. G. Nolan je dokazao da je majstor zanata.

Dinamika filma je potpuno specifična i zahteva poznavanje istorijskog konteksta = nije za svakog.
Za onog ko zna, čisto uživanje.

Dedfinitivno najbolji film, pored Panovog lavirinta, koji sam prokomentarisao ođe.
 
eto hipija :)

odgledah Ocnjak jos mi se nisu slegli utisci ali poprilicno bizarno, ima neku specificnu notu koja me prikovala za film. Krajnje zanimljivo ali ne bi preporucivao ako vam doktor ne prepise. Sledeci Lobster
 
Nije ovo hipi nego lek za bolest zvanu antihipi :)
 
Lobster je malo laganiji, verovatno ce ti se vise svideti. Ovaj rus, ima ga na torentima?
 
Ajde da dodam Rus negde online sa prevodom da se ubija treca smena

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Dunkirku fali samo jedno, Rated R.
Mnogo je "cist", da se tako prosto izrazim, a mislim da ce me tako ljudi najlakse shvatiti.
 
Infinity Chamber

Ne znam da li su za plot koristili neku SF pripovetku ili je remake nekog starijeg filma kojeg nisam gledao, ne deluje mi poznato. U svakom slučaju, preporuka. 9/10
 
Lobster je malo laganiji, verovatno ce ti se vise svideti. Ovaj rus, ima ga na torentima?
Nije da mi se nije svideo prosto ga jos varim, ideja i realizacija su odlicni. Jedino sto je sto ti kazes intenzivan a nisam ga tako ocekivao. Definitivno me vuce da odgledam i ostale njegove filmove, sad bar znam da se setujem za sledece gledanje.
 
Dunkirk-zaista odlican. Neke scene su za uramiti. Drugo audio vizuelno remek delo godine posle Blade Runnera. Remux sa HD zvukom prava poslastica, samo mi nije jasno zasto nije ceo film sniman IMAX kamerom, mozda zbog velicine nije mogla da stane na onaj mali brodic. Sve u svemu preporuka sa napomenom da je mnogo vise drama nego akcija. Ko ocekuje rokanje neka ga preskoci.

p.s. stvarno treba produziti trajanje za edit dugme pogotovo ako niko nije postavio sledeci post u medjuvremenu.

p.p.s Ruski Nelyubov ima kod slovenaca na trakeru, mislim da je hard srb sub
Nelyubov 2017 SrbSubs 720p WEB DL x264 AC3 Unknown
 
Poslednja izmena:
Dunkirku fali samo jedno, Rated R.
Mnogo je "cist", da se tako prosto izrazim, a mislim da ce me tako ljudi najlakse shvatiti.

Verovatno je tako namerno. Jako je malo poginulih bilo, na jako velik broj spasenih.
 
Dunkirk - По томе каква је помама била, заиста сам очекивао више. Овако, једва 7 / 10

Saw VIII - Ниједан серијал филмова ме није толико интригирао и терао на размишљaње као овај. Било је и лоших и добрих наставака али поприлично добро осликава људску психу и то колика су људи заправо постали го*на . Овај део је по мени упропашћен лошим крајем и нелогичностима. 6/10
 
Mother!
Šta je ovo majko moja. Jesu li svi koji su radili na ovome na teškim drogama...
Velika bezvezotina i žali bože glumaca... Ko počne da gleda, nek gleda do samog kraja, neće biti baš na potpunom gubitku.
 
Mother!
Šta je ovo majko moja. Jesu li svi koji su radili na ovome na teškim drogama...
Velika bezvezotina i žali bože glumaca... Ko počne da gleda, nek gleda do samog kraja, neće biti baš na potpunom gubitku.

Što, a šta bi tek rekao za Linča, a njegovim nebulozama većina aplaudira?:d

Ovde ima razumljive simbolike ako i nije za svakoga. Jedino mi se Bardem nije svideo... Sa kratkom kosom je kao šiptarski Bubuleja. Kakav pesnik i on, Escobar mu je puna kapa.:D
 
Stronger (2017) - 5/10

Američko.......... Toliko od mene. :)

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Sada čim popijem kaficu pogledaću Mother! Obožavam Jennifer Lawrence pa neću biti objektivan kad ocenjujem film. [emoji3][emoji85]

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Nećeš :) Ako je to kriterijum, bićeš zadovoljan :)
 
Evo odgledao Mother! i ne znam sta da mislim... Malo nejasan film i poprilično je mindfuck. Jennifer Lawrence perfektna, kao i uvek. [emoji7] 6,2/10
Malo cu da odmorim pa ću da gledam posle "Song to Song" film.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Gledao Denkerk nekih 30 minuta i obrisao.
 
  • Like
Reagovanja: M J
^ zasto mislis da nije moguce?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno