Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam što si baš mene citirao. Kao primer pogrešnog mišljenja? :d

Meni nije bio toliko loš. Ima jumpscare momenata, ali ima i taj šmek prošlih vremena koji sam prethodno naveo. Meni jedan od boljih horora ove godine.

Ako i IT Chapter 2 bude na istom nivou, ja ću biti zadovoljan.

Ne kao primer pogrešnog, nego suprotnog mišljenja :) ne dajem sebi za pravo da sam 100% u pravu, ovo je čisto subjektivna ocena.
Da bi se ova knjiga kako valja pretočila u film, bez jedne mini serije od 20ak jednočasovnih epizoda to apsolutno nije moguće.
 
27 godina kasnije... Svi su odrasli a zlo se ponovo vraća.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Shot Caller (2017)

Iskreno nisam odgledao bolji u zadnjih 5 god :D mislim na ove novije trilere :wave:
 
Shot Caller

Previse hipija, zaista mi deluje kao "macho thrash"... Nema ocenu od mene,moze da se odgleda ali bih preporucio da se zaobidje...

Baby Driver
Solidan akcioni filmic, OST je i vise nego odlican (rekao bih cak i vrhunski i najvise doprinosi atmosferi u filmu). 7,5 od mene
 
Shot caller nikako zaobići. Odličan film!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
A da nema tih serija bili bi zanimljivi i gledljivi? Oduvek je bilo malo dobrih filmova, to nema nikakve veze sa serijama.

Poenta na post je bila da sam nekada i mogao da odgledam nesto ovako sada vise ne...

P.S Shot callera jesmo prehajpovali ali zaista nije za zaobilazenje, meni isto jedan od boljih u poslednje vreme.
 
Modovi, samo strogo. [emoji16]
Elem, Sindlerova lista, odlican film, reprizirao ga sinoc. Jedini Liamov film vredan reprize.
 
@ X-Kappa:zato sto bi ljudi trebalo da postanu malo bolji i cene bar nesto..

Poslednji Pirati nista specijalno al ok dok je avantura i ima humora uvek moze da prodje 7/10

p.s Hitmans Bodygurad previse nerealno ali opet ok mada je rajan bas uspeo da bude neduhovit svojim forama, Semjuel sam po sebi smesan kao pojava bar meni :) 6.5/10
 
Poslednja izmena:
Hitmans bodyguard, tek 6 od mene, al sam deo i prespavao. Sad cu pirate i shot callera da vidim kad vec tolko hvalite

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Slobodno napišite zašto preporučujete film (pretpostavljam da to ne može da bude zabranjeno). Žanr i par reči. Ne oduzima baš puno vremena, a preporuka dobije smisao.

P.S. Ja bih kao obavezno uveo i IMDb link.

Pa nisu ovde samo preporuke. Cak vise volim da procitam komentar za los film da ne bih trosio novac i vreme na neki trash, a ako naletim na neki dobar bar nista nisam izgubio :)


Ja sam mislio na ovo:
http://m.imdb.com/title/tt1241317/?ref=m_nv_sr_1
I tek sad vidim da je to film a ne serija :)

Death Note (2017)
Odlagao, odlagao za gledanje i na kraju odgledao i bio mi je ok. Koliko sam ocekivao super je prosao.
6/10 mada napominjem da bi mu neko dao i 3/10.
 
Poslednja izmena:
Modovi, samo strogo. [emoji16]
Elem, Sindlerova lista, odlican film, reprizirao ga sinoc. Jedini Liamov film vredan reprize.
А бетмен? У првом са Бејлом, Лајам је глумио Ra's Al Ghul-a и сабио.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ipak nije bio tako ubedljiv...
 
Betmena moz porediti sa...zikinom dinastijom, Sindler je druga galaksija. Po meni Liam uvek sabije samo su mu filmovi promasaj :) Msm nije ni jedan ni blizu Sindlera.
 
Liam Neeson ima vrh filmove. Ali Boze moj, ukusi su razliciti. I nikako ne zaobidjite Shot Caller. :D
Inace, jedva cekam da gledam novi film zbog koga se jezim klovnova od kad znam za sebe. Valjda je dobar kao prvi.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Meni novi It bolji od starog, mad po mom misljenju It je dusu dao za seriju a ne za film.

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
Odgledao IT,film mozda i nema bas neku pricu ali je zato vizuelno izuzetno odradjen.Prvih sat vremena su stvarno odlicni sa jezivim scenama ali posle nekog vremena sam se navikao i nije uspeo da odrzi taj strah.Klinci su pokidali sa glumom i klovn stvarno izgleda odlicno,generalno nisam bas neki ljubitelj horora i vise su mi smesni nego strasni ali prva polovina filma je objasnila.Definitivno preporuka za one koji vole horore jos ako se gleda u drustvu paranoja se siri:D
 
Odgledacu ga veceras... Dobra glumacka ekipa, ako nista drugo.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Heartbreaker 2010 fina romantična komedija za ubijanje vremena. 6/10

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Baby driver odličan. Muzika vrhunska, totalno drugačiji od drugih, meni dovoljno. Inače mrzim mjuzikle, a ovde ima elemenata toga, ali shvatis ga tako i ok je.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Babysitting 2
4FCr2G.png


Napokon ga pogledao. Prvi deo mi je bio fantastican, ovaj je zanimljiv ali definitivno nije kao prvi deo.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno