Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad snime domaci film - komediju bez psovki, onda cu da gledam. Za sad kod nas se svi smeju samo na psovanje.
 
Ja sam mislio da ce ovi nasi da naprave neki malo ozbiljniji film, ali kada sam video trejler odmah sam izgubio volju i da piratizujem film a kamoli da gledam u bioskopu. :S:

A ovamo po svim portalima plasiraju pricu da se Strugar spremao za film trenirajuci godinu dana s "profi" trenerima a film ispade neka jeftina komedija.
 
Jel ima neki dobar balkanski film u pos vreme. Zadnje dobro sto sam gledao su bili Ljudozder vegetarijanac i Metastaze.
Hadersfild sam cuo da je dobar ali ne mogu da nadjem.
 
pa imas ga na youtube-u
 
Jel ima neki dobar balkanski film u pos vreme. Zadnje dobro sto sam gledao su bili Ljudozder vegetarijanac i Metastaze.
Hadersfild sam cuo da je dobar ali ne mogu da nadjem.

Hadersfild obavezno, Tatic je neprevazidjen tu iako pola filma psuje :) mada psihicko stanje Glogovca u filmu je zlatna nit filma.
 
Poslednja izmena:
Taj Hadersfild nikako da pogledam. U principu bežim od domaćih filmova i izbegavam da imam bilo kakav dodir sa njima ali za ovaj mi kažu da je jako dobar.
 
Hadersfild obavezno pogledaj, Glogovcu dati oskara za onu ulogu.

Takođe ako nisi pogledao, Četvrti čovek je odličan film.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Četvrtog čoveka sam gledao, imao mi potencijala nego ga verovatno nisam odgledao kako treba, jer se ama baš ničega ne sećam.
 
Kad snime domaci film - komediju bez psovki, onda cu da gledam. Za sad kod nas se svi smeju samo na psovanje.

Paaaa... načekaćemo se :)

Ja sam mislio da ce ovi nasi da naprave neki malo ozbiljniji film, ali kada sam video trejler odmah sam izgubio volju i da piratizujem film a kamoli da gledam u bioskopu. :S:

A ovamo po svim portalima plasiraju pricu da se Strugar spremao za film trenirajuci godinu dana s "profi" trenerima a film ispade neka jeftina komedija.

Nije mi jasno šta si mogao da očekuješ od "Mali Budo" ekipe i scenariste Vojnova. Od početka je bilo jasno da se radi o komediji za jednokratnu upotrebu. Ipak, ponoviću - ovo je korektan, dinamičan & zabavan film. Dobra muzika, solidna montaža i fotografija, 2 sata opuštanja... Generalno nisam ljubitelj domaćih filmova, čak ni komedija, ali kako sam se nadao, dobro sam prošao :)
 
Ako nekog zanima kako izgleda to kad se venčaju palestinac i izraelka neka pusti HRT3 i neka gleda mnogo dobru komediju ili neka skine film: Peace after marriage 2013.
 
Ma nisam gledao tog Budu, tako da ne znam sta se tu dogadjalo. Sad vidim da su gotovo isti glumci i u ovom filmu kao i u tom. Pa zar nema drugih glumaca koji ce da glume nego moraju jedni te isti :smoke:

Zadnji nas film koji sam gledao u bioskopu je "Bicemo Prvaci Sveta" i bolje da ga nisam gledao :D

Meni se recimo od ovih nasih novijih filmova svideo Montevideo (znam da ga ovde na forumu niko ne voli :D ), ali je taj film bar imao neku pricu I Bjela je nekako to sve dobro uklopio i izbalansirao.
Sada vidim da snima neku novu seriju Senke nad Balkanom, koja mozda bude nesto dobro.
 
Poslednja izmena:
Kad snime domaci film - komediju bez psovki, onda cu da gledam. Za sad kod nas se svi smeju samo na psovanje.

Na nekim stranicama na fejsbuku sto imam lajkovane sam cini mi se video da su u zanimljivosti izbacili da film "Lajanje na zvezde" nema nijedne psovke. Nemoj me drzati za rec ali eto kazem samo.. film sam gledao kao dete sa skolskim razredom tako da se ne bih mogao setiti da li je bas tako zato i ne govorim sa tvrdnjom.
 
plus za obe verzije tog filma. Verzija sa Pajom Vuisićem je klasik.
 
Na nekim stranicama na fejsbuku sto imam lajkovane sam cini mi se video da su u zanimljivosti izbacili da film "Lajanje na zvezde" nema nijedne psovke. Nemoj me drzati za rec ali eto kazem samo.. film sam gledao kao dete sa skolskim razredom tako da se ne bih mogao setiti da li je bas tako zato i ne govorim sa tvrdnjom.
Ovo je tačno.
Sećam se kada sam ga prvi put gledao svo vreme mi je nešto zvonilo na uzbunu u podsvesti :)
Posle nekog vremena naletim na netu na taj podatak.
 
Ma nisam gledao tog Budu, tako da ne znam sta se tu dogadjalo. Sad vidim da su gotovo isti glumci i u ovom filmu kao i u tom. Pa zar nema drugih glumaca koji ce da glume nego moraju jedni te isti :smoke:

Zadnji nas film koji sam gledao u bioskopu je "Bicemo Prvaci Sveta" i bolje da ga nisam gledao :D

Meni se recimo od ovih nasih novijih filmova svideo Montevideo (znam da ga ovde na forumu niko ne voli :D ), ali je taj film bar imao neku pricu I Bjela je nekako to sve dobro uklopio i izbalansirao.
Sada vidim da snima neku novu seriju Senke nad Balkanom, koja mozda bude nesto dobro.

Poznato je da su kod nas ekipe podeljene u klanove, pa tako imamo Šotrinu, Bjelinu, Bajićevu, Karadžićevu itd. Što se tiče "Senke nad Balkanom", jedan od režisera biće Danilo Bećković, koji je upravo i režiser filma "Jesen samuraja". Ono što mi se ne sviđa je da će se "Senke..." temeljiti na iskarikiranoj istoriografiji, što me u startu odbija.
 
Naravno da jesam :) Onda, umesto jedne zbirne preporuke dajem 2 pojedinačne, posebno su pogodni za porodično gledanje.
 
@Bobajakuda
ne znam, odakle ti taj info ?

Ja mislim da je samo nastavak, peti po redu.
 
Ono što mi se ne sviđa je da će se "Senke..." temeljiti na iskarikiranoj istoriografiji, što me u startu odbija.

nova vlast ulaže mnogo u reviziju svima poznate istorije, isto daleko od istine kao što su bili komunisti.

- kome se ne sviđa nek beži.
 
Odgledao WestWorld 1973 kao uvod u novu seriju ,nije loš.
Glavni glumac James Brolin isti Christian Bale [emoji3]

Sent from my D6603
 
Ja sam mislio da mu to cale :)
 
I meni je to palo na pamet na početku pa sam otišao na imdb [emoji3]

Sent from my D6603
 
Da da isti Bale iz American Psiho perioda.

The Infiltrator (2016) Cranston na nivou, film jako dobar iako ovakvih ima mali milion ovde ipak nekako to deluje dosta drugacije. Patetika naravno prisutna malo pri kraju, po fotografijama likova iz stvarnosti ama svi miscast.

P.S sad sam guglao Bejla on je ladno ozenjen srpkinjom ?!?!?! pojma nisam imao
 
Poslednja izmena:
Jeste, jeste, i to nešto dugo baš čini mi se.

Btw, dodao bih i domaći film Profesionalac, mislim da je to jedan od najboljih filmova domaće kinematografije.
100x sam ga gledao.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Knjiga o džungli

Šta znam ,da ono dete malo bolje glumi moglo bi da prođe.. ovako 5/10
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno