Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgledah deadpoola. Ako znate razliku izmedju vecine marvelovih filmova i dc filmova znate sta da ocekujete od filma i sa obzirom na to film je vrlo uspesan. Najbolji marvelov do sada film mada ja sam sve samo ne strucnjak za marvel. Na zalost maksimalno sto kod mene moze dobiti takav film je 7, tako da od mene za deadpoola maksimalnih 7/10 :)
Strip je marvel. Film je fox.
 
Naravno da mislim na ekranizovan marvelov strip :D pa nisam toliko polupan, mozda se nisam dobro izrazio...
 
Nije to u pitanju nego Marvel nije imao nikakvu konekciju sa filmom. Fox drži prava na X-Men serijal i likove iz tog "univerzuma". Da je Marvel radio film dobili bi neku PG13 limunadu. A i ovde se FOX gotovo ništa nije pitao, zato su i odobrili tako mali budžet.
 
Odgledao sam juce Taxi Driver... Nije mi nesto legao film najbolje. Nisam ga svario kako sam mislio da cu... DeNiro jeste stvarno dobro odglumio, nema sta.
Ovog puta 6/10, ali cu mu dati jos jednu sansu u buducnosti.
 
da li moze predlog nekih dobrih komedija...kultnih/starijih/novijih nije bitno samo da su dobre :) mada tu spadaju i ove kultne ali nema veze...trebaju mi komedije :)
 
Nije to u pitanju nego Marvel nije imao nikakvu konekciju sa filmom. Fox drži prava na X-Men serijal i likove iz tog "univerzuma". Da je Marvel radio film dobili bi neku PG13 limunadu. A i ovde se FOX gotovo ništa nije pitao, zato su i odobrili tako mali budžet.

Ja sam hteo reci da se jasno kao dan razlikuju filmovi tipa a) iron man, avengers, capetan amerika, deadpool
i tipa b) nolanova betmen trilogija i watchmen
 
da li moze predlog nekih dobrih komedija...kultnih/starijih/novijih nije bitno samo da su dobre :) mada tu spadaju i ove kultne ali nema veze...trebaju mi komedije :)
Tucker and Dale vs. Evil

iZ9bVQF.gif
 
Vratio se sa DeadPool-a... 9/10

Pokidao glavni lik, i Carano-va je bila na nivou (kako me lozi, u svakoj sceni... :d ). Sve u svemu, zabava zagarantovana, totalno drugaciji film od ostalih sigrurno.
 
To je cuveni film. Neverovatna kombinacija zanrova toliko savrseno uklopljenih
 
Ringeraja - odgledao sam ga 10 puta kao i Kengura
 
Deadpool koji ludački film ja i dalje ne mogu da verujem, smejao sam se skoro ceo film.
Humor je klozetski, bolestan, dobro smišljeno, a la South park.
Ne mogu da verujem da je neko konačno skupio muda da snimi R film sa super herojima.
Odlično je što film mlati neviđenu lovu, pa očekujte uskoro još mnogo rated R super hero filmova.
9/10
Nazabavniji film još od 50 nijansi sive :d
 
Pogledao El Cuerpo konacno.
Po prici i utiscima ovde i na drugim forumima ocekivao sam mnogo vise.

Solidan film ali ne nesto posebno

Obzirom da su filmom dominirla 4 glavna lika nije bilo tesko provaliti da je neko od njih stim sto sam gotovo odmah poceo da sumnjam na pandura jer je samo on mogao da ostavlja one tragove po stanici a ovaj drugi mi je delovao nekao suvise tupavo da bi sam organizovao kradju tela i sl
 
Mene je sokirao kraj, ipak to mnogo utice na subjektivnu ocenu. Volim i takvu konstrukciju filma, meni je legao. Sto se tice twist krajeva preporuci bih i Oldboy. Inace gledao sam sada Harsh times (2005), film je nista ispod odlican, prava krimi drama. Surova, britka, realna. 8/10
 
Deadpool 6/10 - ne volim ovakve filmove
Gone girl 8/10 - iako nije savršen drži pažnju, vredi pogledati.
 
Gone girl je jedan od boljih trilera u poslednje vreme. Vrlo ozbiljan film
 
Gone Girl je daleko od vrlo ozbiljnog filma. Tako je samo najavljen i napumpan... Jedan od dosadnijih trilera koje sam gledao.
 
Meni je Gone Girl za jedno gledanje. Srećom bio je u našim bioskopima pa mi je doživljaj bio dosta jači, ali kad sam kasnije pokušao kući nisam izdržao. Em znaš, em nije ta atmosfera ...
 
Deadpool koji ludački film ja i dalje ne mogu da verujem, smejao sam se skoro ceo film.
Humor je klozetski, bolestan, dobro smišljeno, a la South park.
Ne mogu da verujem da je neko konačno skupio muda da snimi R film sa super herojima.
Odlično je što film mlati neviđenu lovu, pa očekujte uskoro još mnogo rated R super hero filmova.
9/10
Nazabavniji film još od 50 nijansi sive :d
I to je upravo taj POGREŠAN zaključak koji će studijski analitičari izvući iz Deadpool uspeha.
Samo će porasti broj R rated mainstream filmova (apsolutno ne znači da će pratiti i kvalitet).
Umesto toga, trebalo bi da bude tipa, dali smo ovom liku apsolutnu slobodu da radi na filmu šta hoće, dali mu i lepu sumicu keša, hajde da vidimo šta još ljudi mogu da urade u takvim situacijama (samo tako ćemo dobiti kvalitetnije filmove).
 
Ali R filmove s herojima i stripovima imate kolko 'ocete;
Blade, Sin City, Watchmen, 30 days of night, 300, msm da je i onaj nesretni punisher...
Jedan dobar X-Force R film je sve sto nam treba.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno