Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ne, to je princip: cim je yify "izbacio" mora da je vrh film :D
 
Samo SPARKS - čovek zna znanje, a ima i dokaze...

2r6jimx.jpg


YIFY i ostali copy-paste dunđeri ne dolaze u obzir :)
 
Nema više yifi,prije njega bio oni...Axxo ili tako nešto,zvuk,slika sve 5
Svi ovi su bleda kopija nečega :p
 
I dalje reagujes na provokacije, weasel ?
Ne hrani trolove.
 
I ja se nadam da se zeza :D
YIFY kvalitet haha

Jel ovo krstena verzija? Zadnju koju sam skinuo seckala je kao onaj kolaz intro za seriju Mucke.

Uvek provereno najbolji rip, ko hoće bolje skida REMUX ...

Bridge.of.Spies.2015.720p.BluRay.x264-SPARKS

Release.Date: 16.01.2016
Video.......: X264 5133Kbps
Frame.Rate..: 23.976
Resolution..: 1280x536
Audio.......: DTS 1509Kbps 6ch
Language....: English
Length......: 2h 21mn
Source......: Retail BluRay
Size........: 6716MB
Subtitles...: English

IMDb: http://www.imdb.com/title/tt3682448


Osim tog filma izašao i Spectre 2015 720p BluRay x264-SPARKS :)
 
Poslednja izmena:
I dalje reagujes na provokacije, weasel ?
Ne hrani trolove.

Ovaj me podseca na one qrcevite likove koji u drustvu uvek nesto dobaciju, a kada treba da se desi neka peglava trckaraju (beze) brze bolje nazad ... Mi smo imali naziv za takve likove "duckare".

I ja se nadam da se zeza :D
YIFY kvalitet haha

Niko nije rekao da je imao najbolji kvalitet, vec da je odnos kvaliteta i velicine najbolja.
YIFY je poceo krajem 2010 godine sa izbacivanjem ripova. U to vreme sam imao brzinu interneta 10/1, sto je bio i standardni paket za vecinu SBB/ADSL korisnika. Meni je bilo bitno da nadjem film sto pristojnijeg kvaliteta, a za koji ne bih morao da cekam po nekoliko sati da ga "skinem". Izbacivao je 720p filmove velicine reda od 500-700MB u to vreme odlicnog kvaliteta slike, uzeci u obzir velicinu istih.
 
Taj prvi izašao 2 dana kasnije u odnosu na sparks izdanje :)

2sbrj3k.png
 
Poslednja izmena:
Ovaj me podseca na one qrcevite likove koji u drustvu uvek nesto dobaciju, a kada treba da se desi neka peglava trckaraju (beze) brze bolje nazad ... Mi smo imali naziv za takve likove "duckare".

Vi gospodine, ohladite glavu, porfavor.

Zna li neko gde da nadjem prevod za Straight Outta Compton ali DC verzija ?
Stoji mi na hdd-u vec duze vreme ali DC prevoda nema na poznatim mestima.
Dal neko zna uopste u cemu je razlika izmedju DC i regularne verzije ? Ako ne nadjem prevod za DC gledacu regular, sta da se radi.
 
Zahvaljujem kolega ;)
 
"Night on Earth" Koji film, uopste ne znam kako ga do sad nisam odgledao.

A Roberto Benigni koji je on ludak u pozitivnom smislu. Stomak me jos boli od smejanja.:D
 
Ovaj me podseca na one qrcevite likove koji u drustvu uvek nesto dobaciju, a kada treba da se desi neka peglava trckaraju (beze) brze bolje nazad ... Mi smo imali naziv za takve likove "duckare".



Niko nije rekao da je imao najbolji kvalitet, vec da je odnos kvaliteta i velicine najbolja.
YIFY je poceo krajem 2010 godine sa izbacivanjem ripova. U to vreme sam imao brzinu interneta 10/1, sto je bio i standardni paket za vecinu SBB/ADSL korisnika. Meni je bilo bitno da nadjem film sto pristojnijeg kvaliteta, a za koji ne bih morao da cekam po nekoliko sati da ga "skinem". Izbacivao je 720p filmove velicine reda od 500-700MB u to vreme odlicnog kvaliteta slike, uzeci u obzir velicinu istih.
Procitaj malo froum objasnio sam 250 puta za yiffi.
Ja ne zelim da ljudima ovde kvarim temu, jer ovaj topic nije za tehnicku diskusiju, al ukratko:
Za tu velciinu istu koju je yifi radio moze PQ odnosno kvalitet slike da bude 20 puta bolji.
pod 1) da koristi za soruce blu ray, a ne vec postojeci encode jel jelte normalno je da se duplim encodovanjem drasticno gubi kvlaitet
pod 2) da nauce parametre x264 jer ocigledno ne znaju za sta koji sluzi
pod 3) Da ne prave 1080p ripove i da ukapiraju da je bitrate mnogo bitniji od rezulucije, i da sa 500-700 mb mnogo ce bolje izgledati 480p nego 720p. Prosta matetmatika.
4)Da se ima iq veci od 75

Pored navedenog yiffi ne moze nikako da ima najbolji odnos kvaliteta i velicine, jer najosnivine stvari ne znaju i iq im je veoma nizak jer iste izgelda da posle vise godina nisu mogli da nauce.

Toliko o yiffiu.

Uvek provereno najbolji rip, ko hoće bolje skida REMUX ...

Hmm ne, u 99,9% slucajeva internal sa hdbitsa ili negod drugog trackera tip hdtorrentsa je primetno kvalitetniji od sparksa i drugih scene izdanja
SParks je scena koja i dalje postuje neka pogresno napisana pravila sto utice na kvalitet.
MOgu da ti okacim na stotine primera screenshotova gde ces videti kolko sparsk i ostala scena ima primetno losiji kvalitet od internal encoda.

Ko hoce bolje ne skida remux, vec internal encode koji je dosta bolji a slicne ili iste velicine.
 
Poslednja izmena:
Toliko ste izvikali taj Sicario, pomislio sam da ću propustiti nešto što ne bi trebalo.
Od sada, sa debelom rezervom prihvatam što se ovde napiše.

Film je više nego prosečan.
Istina..ja ga zovem Čegevara, jer nikako da mu zapamtim ime :D, je briljantno odradio posao.
Odličan je i onaj drugi, Josh Brolin.
Glavna glumica je krš krševa.

Film je klasika, priča nikakva.

Od mene mlaka 5tica/10
 
Straight Outta Compton

7/10
 
Toliko ste izvikali taj Sicario, pomislio sam da ću propustiti nešto što ne bi trebalo.
Od sada, sa debelom rezervom prihvatam što se ovde napiše.

Film je više nego prosečan.
Istina..ja ga zovem Čegevara, jer nikako da mu zapamtim ime :D, je briljantno odradio posao.
Odličan je i onaj drugi, Josh Brolin.
Glavna glumica je krš krševa.

Film je klasika, priča nikakva.

Od mene mlaka 5tica/10
Ja sam ga jedva iz dva puta pogledao. Prvi put sam u sred dana zaspao od dosade, kad sam se probudio premotao nazad i jedva dovršio do kraja.
 
Mislim da ću sledeći period posvetiti filmovima u kojima Benini glumi. Inače "Život je lep" je stvarno dobar film. Dobitnik oskara za najbolji strani film.
 
Procitaj malo froum objasnio sam 250 puta za yiffi.
Ja ne zelim da ljudima ovde kvarim temu, jer ovaj topic nije za tehnicku diskusiju, al ukratko:
Za tu velciinu istu koju je yifi radio moze PQ odnosno kvalitet slike da bude 20 puta bolji.
pod 1) da koristi za soruce blu ray, a ne vec postojeci encode jel jelte normalno je da se duplim encodovanjem drasticno gubi kvlaitet
pod 2) da nauce parametre x264 jer ocigledno ne znaju za sta koji sluzi
pod 3) Da ne prave 1080p ripove i da ukapiraju da je bitrate mnogo bitniji od rezulucije, i da sa 500-700 mb mnogo ce bolje izgledati 480p nego 720p. Prosta matetmatika.
4)Da se ima iq veci od 75

Cini mi se da sam negde vec pomenuo da ovde na forumu ima najvise tzv. "brbljivaca" koji sve znaju u teoriji, ali slabo ili gotovo nikako to ne primenjuju prakticno.
Ovo gore navedeno se moze nazvati pricom u praznom, 10 recenica napisano, a nista valjano receno.
Fino navedi nekog ko je imao/ima vecu bazu ripova od Yify-a, sa manjom velicinom i boljim kvalitetom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno