Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uh, Bitter Moon... Veličanstvena gluma u tom filmu, jezivo dobra. Hugh Grant maestralan takođe... Neću da preteram i kažem da je u Top 20 ali po mom skromnom mišljenju sigurno u Top 50 najboljih filmova svih vremena.
 
Nije lose. Nista originalno ali fino smuckan Akira, Elfen Lied, Carrie, Morgan...Korejanci, i galoni krvi i ludaka i fino to ispadne
 
Pre neki dan na TV cini mi se AMC kanalu pogledah drugu polovinu filma PRIEST iz 2011 godine.

Atmosfera u filmu mi se dopala skorz je apokalipticna, ekipa glumaca je druga liga ALI su solidno odradili posao.
Pomalo me podseca na Bejlov film Ekvilibrijum, s tim sto ovde glavni likovi skacu 200 iz mesta (vrednost izrazena u metrima), vampire ubijaju kao od sale voze "ekoloske motorcikle" koji se pune na dzepni solarni panel i slicno.
Sve u svemu petparacka zabava zagarantovana, kraj filma je kao da su planirali nastavak koji se iz nekog razloga ipak nije dogodio iako je film zaradio 30% vise nego sto je kostao.

Nadam se da AMC na BOX-u ima premotavanje unazad da bih najzad pogledao ceo film.
Radi premotavanje, ali ne mogu da verujem da AMC nije HD 🙁
 
Odgledah Priest-a.
Ipak je ovo B produkcija i osim Betanija, onog matorog vrhovnog klera i donekle Urbana (mada i njegova gluma nije nesto), ostali su amateri. Ocena 5.7 sa imdb je realna.
 
Jer je u mogućnosti.
Ovakav stav ce dovesti do manje "hitova" a to kasnije vodi losijem rejtingu sajta/foruma za prihode od reklama.
Odgledah Priest-a.
Ipak je ovo B produkcija i osim Betanija, onog matorog vrhovnog klera i donekle Urbana (mada i njegova gluma nije nesto), ostali su amateri. Ocena 5.7 sa imdb je realna.
Betanija znam samo kao muza Jenifer Koneli a pamtim samo jednu njegovu ulogu u Blistavom Umu gde glumi i Jenifer.
Matori vrhovni svestenik je Kristofer Palmer i umro je prosle godine i pamtim ga kao negativca iz Rozmarine Bebe...
Megi Q je odradila cetri sezone Nikite, a jedan od boljih filmova joj je "Balls of Furry"...
 
Poslednja izmena:
tumblr_pjezprheyJ1y1kim6o2_400.gif
 
Apropo Paul Bettany-ja, dobro pa nije glumio ni u jednom marvelovom filmu.
 
Ovakav stav ce dovesti do manje "hitova" a to kasnije vodi losijem rejtingu sajta/foruma za prihode od reklama.

Betanija znam samo kao muza Jenifer Koneli a pamtim samo jednu njegovu ulogu u Blistavom Umu gde glumi i Jenifer.
Matori vrhovni svestenik je Kristofer Palmer i umro je prosle godine i pamtim ga kao negativca iz Rozmarine Bebe...
Megi Q je odradila cetri sezone Nikite, a jedan od boljih filmova joj je "Balls of Furry"...
Da, da...poznat mi je Palmer, ali me mrzelo da guglam i da vidim gde je sve glumio. Zaboravih na Megi. I ona je ok.
Najbolja uloga Džarvis u Čovek-pegli. Oduševim se kad ga vidim, čujem zapravo.
Vision u Marvel univerzumu.
 
Black Adam

Ocekivao sam tesko njesra da bude zbog Kamenka, medjutim gledljiv film, ima po neku foru, ima i losih detalja ali gledljiv
6.5/10
 
J'accuse 8.5/10
Француска од Наполеона није била битан фактор на војно-политичкој сцени, али снага Француске одувек се огледа се у вољи и снази њених грађана да се боре за слободу и за правду. Ко је мало слабији са историјом можда не зна за чувени чланак Емила золе "J'accuse!" или "Оптужујем!". Чланак који је потресао Француску и поделио њено друштво, чувена "Афера Драјфус" која је у овом филму фантастично приказана од стране Поланског. У оно време, када се далеко лакше добијао метак људи су знали да устану против целе државе зарад правде и слободе... Дао бих овај филм сваком нашем новинару да погледа. Фантастичан Полански. Препорука.
 
Inace, odakle snaga Francuske za vreme Napoleona (i ranije). Francuska je bila jedna od najmnogoljudnijih nacija.
Interesantni su i demografski podaci za Rusiju i USA pocetkom 19. veka. Amera 5.000.000
 
Significant Other (2022)
Sasvim, savim okej SciFi horror za ubiti sat i po vremena ali ništa više od toga.
Kraj je dobar, vizuelno film prelep ali ne mogu veću ocenu da mu dam.
5/10
 
Kada gleda pojedine scene kao sto je ona sa Halle Berry imam osecaj kao da gledam video igru. :)
 
Marathon Man odlican, Laurence Olivier i Hofman 10ka. Zanimljovo da postoji povezanost izmedju Kasablanke i Maratonca a bas sam skoro gledao Kasablanku.
Glumica koja prodaje dijamante u Cas prepoznaje Zela(Weiße Engel) u dijamantskoj cetvrti u Maratoncu.
engel_1.jpg

Oduvek sam se cudio kada kazem da po zavrsetku 2 svetskog rata agencije koje su nastale ( sve vece u par godina possle rata) su pune nacista i da svet u kome zivimo je njihovo maslo ljudi me gledaju kao ludaka i teoreticara zavere. Nije to samo zbog mnogo odgledanih filmova vec zbog ociglednih desavanja, pogotovo sa Amerima posle 2 svetskog rata i konfrontacije sa komunizmom a i trenutnim desavanjima, nekako osecam da je 4 rajh silent project koji traje. Film iz 70 i neke to najotvorenije prikazuje. Zaslepljenost Zela koju nosi moć je fantasticno prikazana kada u banci rasproste dijamante, koja ekstaza...fantasticna gluma.
 
Marathon Man odlican, Laurence Olivier i Hofman 10ka. Zanimljovo da postoji povezanost izmedju Kasablanke i Maratonca a bas sam skoro gledao Kasablanku.
Glumica koja prodaje dijamante u Cas prepoznaje Zela(Weiße Engel) u dijamantskoj cetvrti u Maratoncu.
Pogledajte prilog 364352

Oduvek sam se cudio kada kazem da po zavrsetku 2 svetskog rata agencije koje su nastale ( sve vece u par godina possle rata) su pune nacista i da svet u kome zivimo je njihovo maslo ljudi me gledaju kao ludaka i teoreticara zavere. Nije to samo zbog mnogo odgledanih filmova vec zbog ociglednih desavanja, pogotovo sa Amerima posle 2 svetskog rata i konfrontacije sa komunizmom a i trenutnim desavanjima, nekako osecam da je 4 rajh silent project koji traje. Film iz 70 i neke to najotvorenije prikazuje. Zaslepljenost Zela koju nosi moć je fantasticno prikazana kada u banci rasproste dijamante, koja ekstaza...fantasticna gluma.
Prvi put gledas?
 
Black Adam po meni 6/10, može se pogledati za odmaranje živaca.

Ali zato Thirteen Lives 9/10, odličan film do zadnjeg minuta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno