Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi (2024)

Апропо дрозе, први и најбољи филм je
Пејсажи у Магли, Јоце јовановића.
каки трејнспотинзи, есид хаусови и остали филмови који дрогу само промовишу.
Пејсажи су сам хорор пакла на земљи, што би реко Ђиле из супернаута.

 
@Solidify
Tek ćemo da ih vadimo iz naftalina, kakvi su današnji filmovi
Otvorom Kodi, odem na trending da vidim šta se to od novih filmova pojavilo, bacim pogled na naslove na prvih par strana, izgubim volju da gledam bilo šta od njih, zatvorim Kodi, uključim TV i ponovo pogledam neki film od pre 30+ godina koji je bolji od svih ovih "u trendu" zajedno...
 
Isto to radim,jedino sto ne izlazim iz Kodi-a,nego trazim te stare filmove u njemu. Setim se nekog glumca,rezisera pa istrazujem. Skoro sam poceo da obnavljam Kurosavu. Odgledao za sad Rashomon 7.5/10
 
Апропо дрозе, први и најбољи филм je
Пејсажи у Магли, Јоце јовановића.
каки трејнспотинзи, есид хаусови и остали филмови који дрогу само промовишу.
Пејсажи су сам хорор пакла на земљи, што би реко Ђиле из супернаута.


Odličan, samo ne sećam se kada sam ga poslednji put gledao.

Edit: sad vidim da je ceo film postavljen na YT. Pada instant gledanje. 😀
 
гледај твин пикс трећу сезону и уживај
 
афтер аурс од скорсезеа је ремек дело. из-ван-ре-дан!
 

Dobar, ali kao da mu fali jos nesto da bi bio vrhunski. Dinamican je, "kolorit" mu daje poseban smek. Likovi dobri, ali... da sam ga licno snimao mozda bih samo obrnuo dianmiku, napravio bih da se tokom filma ne preteruje bas (mozda gresim, ali mislim da se malo preteralo, da nije bas toliko sve javno izlozeno kao na filmu i toliko rasprostranjeno), al da kraj bude malo zivlji i spektakularniji. Mislim ostavio bih isti ishod, al nekako mi kraj delovao jeftino i siromasno, zbrzano u odnosu da ceo film. U svakom slucaju 7.2/10 i PREPORUKA!
 
Odgledao posle dužeg vremena naš domaći film sedam i po, stvarno fantastičan. Dok sam gledao setih se filma divlje stvari, stvarno filmovi koji su snimljeni na sličan način tj imaju isti koncept.
 

Dobaaar. Ne znam kako mi je promakao ispod radara.
Neobičan, u smislu da se bavi jednom specifičnom temom o kojoj pojma nisam imao, a to je divlje tržište hitne pomoći u Meksiko Sitiju u principu.
Podsetio me dosta na Nightcrawler, taj spoj najviše noćne scenografije i hronologije koja prati priču od jednog događaja do drugog, približava gledaoca nelagodi kriznih situacija, rizika, žurbe, baš dinamična stvar, utoliko više što je praktično autentičnost skoro pa dokumentarna.
Baš dobar film, uz posebnu preporuku da se pusti noću, bolji doživljaj.
 
The Marvels (2023)

Dizni i holivud konacno idu u dobrom pravcu, samo da ne stanu, 8/10 za Dzordz Lukasovu ljubavnicu!

3/10
 

Film u kome se ništa ne dešava, sat i po praznog hoda, više liči na neki dokumentarac nego na film.

Ako vas zanima kako izgleda život u Legiji stranaca, ili kako je izgledao jer je film snimljen pre 20+ godina, pogledajte ga.

U svakom drugom slučaju nemojte gubiti vreme
 
The Whistleblower (2010)



J*bote kakav cirkus of filma 🤣🤣🤣🤣

Znači nemam pojma koji su ovo sve jezici u opticaju kad glumci treba da pričaju bosanski, hrvatski i srpski.
Nešto liči na ruski ili nešto tog tipa, nešto na rumunski??
Tek poneko priča bosanski sa lošim akcentom.

Najjači cirkus od scene kad Sergej Trifunović priča bosanski a drugi glumac mu odgovara sa tim "zamalo pa ruski".

Ocena: 5/10. I to samo jer sam fan Rachel Weisz (zato i pogledao film, plus što mi stoji sto godina na hardu pa da brišem konačno).
 
Nazad
Vrh Dno