Šta je novo?

Poslednji odgledani film(ovi) i serije - "obavezno procitati pravila iz prvog posta"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A i da je bas toliko dobar ne bi ga Kimel uzeo na zub (Ivanovic je naravno kopirao ovo par godina kasnije sa Karleusom)
http://www.youtube.com/watch?v=GtCfETquNqs&feature=related
LOOOOOL, rodjeni, mojne tako, ako stvarno nisi provalio sarkazam i očigledno odlično smišljenu šalu koja traje već godinama, nemoj tako da pričaš :)
Kimmel + Damon = Good friends.
Sva prozivanja su dobronamerne prirode, kao i dve divne pesmice I'm fucking Matt Damon & I'm fucking Ben Affleck. Genijalno osmišljeno u full Hollywoodskom maniru.
 
Zombie 108 (2012)
88 min - Horror
3.7 Your rating: -/10 Ratings: 3.7/10 from 158 users
Reviews: 3 user | 11 critic
A virus gets loose in Taipei. Army and SWAT teams oversee evacuation but in Ximending the gangs don't want the police...
 
Incendies (2010) - 10/10 nemojte da gubite vreme da diktatorom batleshitom i ostalim blokbaster glupostima, bolje iskoristite to vreme i pogledajte ovaj film.
 
^nemoj preterivati, diktator je klasicna instant ''komedija'' za odmaranje mozga i sasvim je ok a Incendies je odlican film ali predvidiv, ipak atmosfera i gluma su odlicni pa je za 8-8,5/10 po mom nekom kriterijumu :d
 
Placenici 2, dosao sam strasno pospan u bioskop i 90% filmova bi me uspavalo ali je uspio da me odrzi i zabavi, klasicna razbibriga akcija.
Medjutim, veliki minus onaj mladi ljepotan snajperista, koko se samo smjeska ko da ga slikaju za bravo teen ili tako nesto...citavo vrijeme smo se pitali sta on uopste radi medju okorelim akcionim herojima?!? A onda scena u avionu, poceo tuzno da prica kako su mu poginuli saborci, ali kako mu je najgore bilo kad se vratio u bazu, i vidio da su mu ubili psa lutalicu koga je usvojio:screwy:
Setio sam se zmaja od sipova i poceo da vicem napusti film!:D
 
LOOOOOL, rodjeni, mojne tako, ako stvarno nisi provalio sarkazam i očigledno odlično smišljenu šalu koja traje već godinama, nemoj tako da pričaš :)
Kimmel + Damon = Good friends.

Ma daaaaaaaaj, bre, ljudino :) Trolujem :) Damon mi je odlican glumac ali mi nije za uloge tabacha. Samo toliko.

Sva prozivanja su dobronamerne prirode, kao i dve divne pesmice I'm fucking Matt Damon & I'm fucking Ben Affleck. Genijalno osmišljeno u full Hollywoodskom maniru.

Ne znam samo da li su bili prijatelji pre nego sto je Kimmel uzeo da se sprda na njegov racun ili ih je to zblizilo. Ja bih pre rekao da je mozda ovo drugo... Damon mi tako deluje u RLu. Da je zajebant :)
 
Poslednja izmena:
Damon mi tako deluje u RLu. Da je zajebant :)
Kad vec udarate po offtopicu:

Mada je ovde vise istina sto lik prica nego zajebancija :D.
[youtube]C6urw_PWHYk[/youtube]
 
Odlican je Matt Damon, od 'Saving Private Ryan'a i 'The Talented Mr. Ripley'a do 'The Bourne Supremacy'a, Green Zone'a i solidne drame Hereafter.
Naravno, u The Departed je odlican ,u Syriana jos bolji.
Odlican glumac... ;)
 
sad pogledah Prince of Persia, pesak vremena...simpatičan film, uopšte nije loš...
 
Ja cekam da izadju samo u mkv formatu.Gledam na platnu dijagonale 224cm pa kad je iole malo losiji snimak odmah se primeti.Tako da malo kasnim za vama sto se tice gledanja novijih izdanja jer mkv se uvek kasnije pojavi.Ali je zato uzitak nemerljiv i mislim da vredi sacekati kvalitetan snimak.
 
coming soon :d

[YOUTUBE]11yBPx-ymZA&feature[/YOUTUBE]
 
Bravo za The Visitor Ne znam ko je preporucio, ali bas je dobar..
 
Blood in the mobile
http://www.imdb.com/title/tt1763194/

dokumentarac o retkim mineralima namenjeni elektronskoj industriji (prica je ovde vezana samo za Nokiju i drzavu Kongo)...uspeo je da dodje ZIV do rudnika i snimi kako funkcionise "rudarstvo" u Kongu
 
Bernie - 7.5/10 Moralna dilema "pravde" ispricana na malo neuobicajen nacin, a na kraju filma sam saznao da je bazirano na istinitoj prici i stvarnim likovima. U svakom slucaju vrlo dobar film.
 
Odgledah danas The Expendables 2, film je jos bolji od prvog dela, a prvi mi je bio odlican, jer sam fan takve vrste akcije, koje nije bilo bas u proteklih 10-ak godina, a jos vise glumaca iz filma. Ne znam samo da li se meni cini ili je Van Damme na trenutke bio CGI u fajtu sa Stallone-om? U svakom slucaj odlicna akcija, dosta spona sa privatnim i filmskim zivotima svih glumaca, sa Chuck Norrisom i kraljevskom kobrom je bilo najjace :d, ali ni Lundgren-ova prica nije losa.

Za kraj dajem ocenu 9.5/10 cisto zato sto mi se ucinilo ono za CGI, i naravno radujem se 3. delu, koji je najavljen.

P.S. Ja sam 2010 godine nakon odgledanog prvog dela, otvorio temu o filmovima na ovom podforumu i weasel mi je zatvorio :p
 
Cim je weasel video kakav ti je filmski ukus odma zatvorio :p
 
^ Heej... o ukusima ne treba raspravljati :trust:, to su akcioni heroji iz filmova uz koje sam ja odrastao i jednostavno mi je drago kad vidim da su svi na okupu i to, u filmu toliko nabijenom akcijom (iako je schwrzenegger rekao da su za muzej, glumci mislim). Btw. jesi li pogledao film?
 
samo 1080p
 
posle pet minuta filma ugasio sam ga. ipak cu cekati bar 720p...
a razmisljao sam se dal uopste da mu dam sansu :)
 
Poslednja izmena:
Ma ja sam u bioskopu bi... sta da se ciganim sa snimcima i zajebancijama, kad je karta bila 200 kinti.

@milko
Vredi matori, ako i ne volis akciju, nasmejaces se ima dobrih fora... mislim mene i sama ta akcija i klisei amerikanizma zasmejavaju (zato i volim komandosa/ramba/predatora itd.), ali je ovo donekle i komedija.
 
Poslednja izmena:
Ma kakav 720 i 1080p, samo bioskop za takve filmove
 
Amazing Spiderman 3D. Film mi se svideo, ali sam ocekivao vise 3D efekata. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno