Šta je novo?

Poslednji odgledani film(ovi) i serije - "obavezno procitati pravila iz prvog posta"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim na to,u prvoj sezoni je senator glavni akter,a u drugoj je mozda neka druga prica!Na to sam mislio!

Da je realno,bile bi dosadne serije!

Bas tako!

U svakoj sezoni je neka razlicita pretnja. Znaci 1 sezona je 1 dan u seriji i svaka sezona je dan za sebe, pretnja je uvek drugacija. Virus, atentat, nuklearna bomba itd.
 
A ko je mislio da Walter White moze da prezivi, kada ce da umre od raka? Bilo je u prvoj epizodi ocigledno,
i da ce hteti da umre na drugi nacin, pre nego sto ga rak stigne.

A Dexter-a je zajebao Showtime, nisu im dali da zavrse ranije.
 
Poslednja izmena:
Meni je BB odlicna serija i kraj mi nije ostavio neki utisak sta ja znam, ali da je tako trebalo da se zavrsi, trebalo je. Ili tako ili nesto slicno :D

Sada pocinje 24 da se emituje na mom monitoru :D
 
Arrow produzen i za trecu sezonu (Boris likes this :D ).
 
Meni je BB odlicna serija i kraj mi nije ostavio neki utisak sta ja znam, ali da je tako trebalo da se zavrsi, trebalo je. Ili tako ili nesto slicno :D

Sada pocinje 24 da se emituje na mom monitoru :D

Trebalo je Jesse da ga ubije onda, ali su napravili glupost.
Cela ta epizoda ne valja
 
Svim ljubiteljima serije Justified tj ljudima koji uzivaju u serijama gde su glavni likovi badass preporucujem banshe .
 
Rick and Morty

Animirana nova serija za starije geek-ove od kretora Community-a. Crni humor, SF, avantura. Ima svega po malo. Kao da su parodirali odnos Marty-i doc Brown-a iz Back to the future.
 
Ahaha :d
Davno bese kad sam je gledao prvi put. Valja se ponoviti. Vredi :)
 
Odgledah American Hustle.

Ocaran i odusevljen Amy Adams, em sto je veoma zavodljiva u filmu, em sto je odglumela najbolje od svih, prosto ona mi je digla 400% utisak o filmu, ne ono drugo sto mislite :D
Ako ne dobije oskara kao i Leonardo Di Caprio koji je vec proglasen, onda taj Oskar je izgubio potpuni smisao sto se tice glumaca, a sto se tice filmova to odavno nije merilo za dobar film, vec za dobru politicku karijeru rezisera :D
Cristian Bale, mogu da kazem najpozrtvovaniji glumac u holivudu, em sto je odlicno odglumeo em sto je sad debeo, naravno dodato je dosta sminkom i maskom, ali opet morao je da se ugoji barem amlo, da se podsetimo:
Christian Bale 2000 to 2012.jpg
Jennifer Lawrnece, ne mogu da se odlucim da li joj je odlicno legla ova uloga ili katastrofalno :D Kako god, ona je odlicno odglumela to i dobro se snasla, samo mislim da joj ne stoji uloga i ne svidja mi se kao plava :D Za mene njena najbolja gluma je bila u Hunger Games 2, i taj film cu gledati jos dosta puta samo zbog nje.
Bradly Cooper i Jeremy Renner isto odlicni, dodatni + pojavljivanje Roberta De Nira.

Film ima sporu radnju, i u pocetku te i drzi dosta dobro, a pri kraju krece sporije puno isto kao i kod Wolf of Wall street pa malo pokvari utisak to.
Muzika vrhunska iako je nema mnogo.
Necu da ocenjujem film jos sam pod utiskom ali za Amy 11/10 :)

Vredi odgledati film, jer je stvarno uzivanje gledati ovako dobru glumu.

Delta City definitivno najbolji bioskop, sve sale valjaju, dok u Rodi valja samo sala 1 i u sali 2 prvi red da se dignu noge :D
 
Poslednja izmena:
Odgledao sinoć Escape Plan, baš mi je nekako legao, još dva dobra glumca ih.

Od mene 9/10
 
Odgledao sinoć Escape Plan, baš mi je nekako legao, još dva dobra glumca ih.

Od mene 9/10

Kako si samo ti velikodusan...

Ja sam odgledao Manhunter sad, pristojan film, na trenutke odlican.
Jedan od ranijih filmova (citaj: prvi) o Hanibalu, i morao sam da ga gledam kao ljubitelj Michael Mann-a.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
@Djilkosh_Ns

Ja veoma uzdrzano dajem devetke i vise, s toga je mozda osam taj film (nisam gledao, mada sam citao da je bolji nego svasta, i da ima nedoradjen potencijal na nekim mestima).

I ispravi poruku, ovaj YT klip je malo raz...
 
U zatvoru :D
 
Not+a+problem+for+Michael+Scofield+_5ee63c1a2011e4a07d6006acf0b52642.jpg
 
Oni su meni glumci za sva vremena. krastavac ne moramo da imamo svi isto mišljenje, i bilo bi jako dosadno u svetu da svi imaju isto mišljenje...

Oni ne mogu da budu dobri glumci po definiciji istog.
Sto ne znači da nisu zabavni ili zanimljivi za gledanje u izvesnim filmovima.
Nisu Daniel Day-Lewis to je sigurno. Liam Neeson je jedini aktivan, novo otkriveni akcioni heroj koji je dobar glumac. Što ga naravno ne sprečava da igra očajno u post Taken (prvi) eri.
Matt Damon i Daniel Craig su OK, samo sto Damon nikako da odigra išta impresivno od Bourne. Good Will Hunting (koji je pisao) i Bourne, su mu defincija karijere, tako će izgleda i ostati.
 
Vi toliko smarate u ovoj temi, da razmišljam da otkazem pretplatu :D

Poštujte pravila thread-a sa prve stranice.

..mod..spavaš?
 
Ja sam danas gledao Krugove, a inače jako retko gledam domaće filmove. Mogu da komentarišem film iz dva aspekta, jer sam ceo dan pod utiskom. Prvo priča, koju smo svi već čuli, ali ovako kad je, da kažem, pogledaš, prosto te oduva i zapitaš se hoće li ljudski rod ikada naučiti lekciju. Valjda kao što rekoše u filmu parafraziram: čovek ostaje čovek, a zver ostaje zver... Drugi utisak Aleksandar Berček, kakva je to glumčina ja nemam reči, pa on da sedi i da puši i da razmišlja ja dva sata mogu da ga gledam i mislim da bi mogao tako sedeći da ispriča priču ne progovorivši ni reč. Ne rađaju se takvi dva puta...
 
Jel zna neko mozda na kojem nasem nekom balkanskom kanalu ima da se emituje breaking bad trenutno?
 
Jel zna neko mozda na kojem nasem nekom balkanskom kanalu ima da se emituje breaking bad trenutno?

Pink neki je emitovao, ne znam da li i dalje emituje. Niti koji je.
Bolje ti je da "nabavis" i gledas kad hoces kako hoces. Narocito jer to nije CSI, i ozbiljno je svaka epizoda bitna.
 
...Matt Damon i Daniel Craig su OK, samo sto Damon nikako da odigra išta impresivno od Bourne. Good Will Hunting (koji je pisao) i Bourne, su mu defincija karijere, tako će izgleda i ostati.

Al se izlupa ti, idi na neki sajt gde su navedeni filmovi istog, pa prodji malo kroz listu.
 
Al se izlupa ti, idi na neki sajt gde su navedeni filmovi istog, pa prodji malo kroz listu.

Ajde ti navedi na koji film konkretno mislis, jer ih ja znam, i uredno nisu nista bitno po cemu ce neko da ga pamti.
 
Poslednja izmena:
Pink neki je emitovao, ne znam da li i dalje emituje. Niti koji je.
Bolje ti je da "nabavis" i gledas kad hoces kako hoces. Narocito jer to nije CSI, i ozbiljno je svaka epizoda bitna.

Ma imam ja 2 sezone na kompu odgleda prvu sad krece druga nego cisto pitam da nema neki nocni termin iz zezanja da gledam iz kreveta pred spavanje :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno