Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok, meka modovi ako nije problem stave sve u spoiler ali ne vidim kako sam mogao spoilati nesto sto nije u seriji. A opet, igra je izasla prije 10 godina.
 
Druže sve se slažem što si napisao, samo spojler stavi na prethodni post (da ga ja sad ne citiram), bukvalno si pola najbitnijih detalja radnje otkrio...
Kako otkrio kada sve sto je napisao nece biti jer je vremenski sve iz igre proslo?
Ovo sto je napisao moze samo da natera pojedince da igraju igru i uporede je sa serijom
 
Pa sigurno ima dosta članova koji još nisu ni počeli seriju, jer eto čekaju da se završi komplet ili pak gledaju nešto drugo.
Zato smatram da uvek treba da ima spojlere kada se priča o radnji bilo koje serije pa makar to bili i Sopranovi ili GoT koje je velika većina gledala.
 
Norveski Exit sezona 3 i dalje brutalna.Toliko dobrih serija nisu prevedene,steta ! Ja se nekako snalazim preko automatskih prevoda.
 
Post postavljen greškom u pogrešnoj temi....sad je ispravljeno
 
Znam, zato sam i pitao onako, nego da ne izgleda da je pitanje upućeno sky007 na komentar koji je sada iznad.
 
Banshee.

Bas zavrsavam drugu sezonu. Binge-ovao u tri dana. Bas dobra serija ( Antony Starr aka Homelander iz The Boys-a igra glavnu ulogu ). Ukupno ima 4 sezone, 40 epizoda. Mislim da serija spada pod 18+. :) Nasilje, eksplicitan sex, amisi, indijanci, mafijaski boss-evi,...ima svega. Mislim da je Antony Starr "spavao" sa vise devojaka u ovoj seriji nego sto je pobio ljudi u Homelander-u pa vi vidite. :)
 
Ko gleda Benši neka obavezno pogleda baš do kraja svaku epizodu uključujući i odjavnu špicu :D uvek neka sekvenca, trivija ili šta već koja bude ili usko vezana za neki događaj iz prethodne epizode ili najava nekih budućih događaja ili nešto sasvim treće ali jako zanimljivo za pogledati. Slučajno to provalih kada sam pre 2-3 godine prvi i jedini put odgledao ovu seriju, brzo je tada zbindžovah i jako mi se što bi rekli dojmila, mnogo ludaka na jednom mestu ali sve dobro upakovano.
 
Ko gleda Benši neka obavezno pogleda baš do kraja svaku epizodu uključujući i odjavnu špicu :D uvek neka sekvenca, trivija ili šta već koja bude ili usko vezana za neki događaj iz prethodne epizode ili najava nekih budućih događaja ili nešto sasvim treće ali jako zanimljivo za pogledati. Slučajno to provalih kada sam pre 2-3 godine prvi i jedini put odgledao ovu seriju, brzo je tada zbindžovah i jako mi se što bi rekli dojmila, mnogo ludaka na jednom mestu ali sve dobro upakovano.
Kapiram da je dosta ljudi propustilo te kratke sekvence :)
 
Preko VPN na norveskom NRK sajtu.Jedino tamo ima najnovija treca sezona.I da, skidam neki svedski prevod pa ga automatski prevodim na nas i tako gledam. Ne vredi cekati prevode jer se mnogo stvari vise ne prevodi kao nekada..
Mislim svaka cast prevodiocima,ali kad vidim da se prevede nela stvar koja nema ni celih 500 glasova na IMDB sajtu a neke serije stoje tako godinama sa po 10.000 glasova,visokobudzetne bezveze stoje i niko nema nameru da prevodi.
 
Jednom sam prevodio za drugara film. Love and Monsters.
Samo sa engleskog titla na nas.
Bili svi zakljucani po kucama za vreme pandemije, pa nisam imao nista pametnije da radim.
Mislio sam "lagano" ce da bude.
8 sati kasnije, kao da sam orao njivu, a u pauzama kopao u rudniku.
Svaka cast ljudima, ako to rade za DZ.
Ako ne rade za DZ, nadam se da lepo naplacuju.
 
Poceo drugu sezonu


Pogledao prve 3 epizode.Meni se nekako svidela prva sezona,nesvakidasnja je kada su nase serije u pitanju. Mada video sam golimu negativnih komentara i kritika.Ipak meni se serija dopada.Druga sezona u ove prve tri epizode mi je losija od prve (bar za sad),al mi se dopada kako su koristili pomoc kompjutera u mnogim scenama,bas deluje korektno odradjeno
 
Istorija Sveta Deo Drugi od Mel Bruksa je poprilicno truba...

U poredjenju sa filmom koji je u vreme kad se pojavio bio pristojno dobar ova serija izgleda kao SNL.
Ne kazem da je SNL los ali ova serija jeste.
 
Ketlin mi je tako WalkingDead-ovski lik bila, baš mi smetala a inače dobra epizoda. Serija nakon 8/9 epizoda je neka jaka 7-ica.
Pedro dobar kao i mala Mormont a radnja nekako zbrzana. Brzina mi je još čudnija s obzirom na čuvenu 3. ep koja je težak filer. Falila je još neka zombi sekvenca, dosta ih u igri bilo a ovde preskočeno i ne, ne tražim samo akciju ali opet nekako prelako prelaze put.
 
Bones uvek mogu da gledam, Nisam nikada odgledao celu, epizodu po epizodu, već kako navatam na TV (FOX HD)
 
Koliko je prijala Walking Dead season 11 posle ovog smeća od Last of Us, ne mogu da verujem da ću reći da je serija remek delo za ovu svinjariju. Klanje, zombiji, bez woke gluposti, jedva čekam spin off serije.

Mandalorian S3E1 koliko je ovo dobra epizoda, možda i najbolja do sada, savršena bukvalno. Obožavam ovu seriju, hvala Favreau i Filoni što postoje.
Ova glumica savršena za Bo-Kotan, šta znači dobar casting.
Ubija me ovo dok čekam sledeću epizodu 😃
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno