Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci za sad cu preskociti jer itekako imam šta da gledam.

Hvala.
 
Završili i četvrtu sezonu Stranger things , odlično.
Mislio sam da samo Kusturica može naći toliki broj "živopisnih likova" na jednom mestu ali ovi vode za dva koplja.
 
Zavrsih i drugu sezon Punisher-a. Dobra je i druga, doduse prva mi je lagano bolja sezona. Ovde je pocetak onako, ali drugi deo sezone je popravio utisak.
Steta, moglo je ovo jos da traje i bila bi sasvim dobra serija, ali sta je tu je.

Inace, moram da pohvalim muziku iz intro-a. Bas je nekako do dzadza, a i sam intro je odlican.

 
Dobar je Punisher, ako nisi gledao Daredevil gledaj obavezno, u tom žanru (superheroj) nisam bolju seriju gledao.
 
Zavrsih i drugu sezon Punisher-a. Dobra je i druga, doduse prva mi je lagano bolja sezona. Ovde je pocetak onako, ali drugi deo sezone je popravio utisak.
Steta, moglo je ovo jos da traje i bila bi sasvim dobra serija, ali sta je tu je.

Inace, moram da pohvalim muziku iz intro-a. Bas je nekako do dzadza, a i sam intro je odlican.


Када видим Јона Бернтала у филму/серији, најдраже ми је кад му неко пуца главу(а било је таквих сцена) , међутим у Панишеру је био одличан, слажем се. Серија много боља од свих филмова о Панишеру који су били очајни, сем оног са Џонтром и Томасом Џејном(који има невероватан глас за ову улогу).
 
Dobar je Punisher, ako nisi gledao Daredevil gledaj obavezno, u tom žanru (superheroj) nisam bolju seriju gledao.
Slazem se za Daredevil. Ali meni je nekako vise prirasla k srcu Jessica Jones 😍😍😍.
giphy.gif
 
Stavih Daredevil na spisak, ali neću to skoro gledati. Meni bi Karen bila highlight obe serije 😀
 
Alchemy of Souls prva sezona sjajna!
Nisam je bindžovao već lagano uživao.
Krećem odmah sa drugom sezonom.
 
Počeo da gledam Vice Principals, pogledao dve epizode.

Ne sviđa mi se humor (za sad). Ne znam da li ću imati strpljenja dalje da gledam. Ova dva glavna lika izazivaju u meni nagon da ih našama*** , ako je to bio cilj onda ok 😂, ne znam ko je više iritantan ovde 😁
 
Odgledao prvu sezonu The Servant, odlična. Počeo drugu, tj završavam 5 ep i nekako su ga usporili, ne otkrivaju ništa. Može li se očekivati kakav rasplet i boljitak u trećoj sezoni? Vidim da je iskočila i 4 sezona, ako gleda neko kakvi su vam utisci? 😀
 
Počeo da gledam Vice Principals, pogledao dve epizode.

Ne sviđa mi se humor (za sad). Ne znam da li ću imati strpljenja dalje da gledam. Ova dva glavna lika izazivaju u meni nagon da ih našama*** , ako je to bio cilj onda ok 😂, ne znam ko je više iritantan ovde 😁
Ja smatram da jeste cilj. U sustini klasicna Danny Mcbride uloga.

Mislim da ni meni prvih par epizoda nije bas leglo, ali se posle lepo sve složilo. Daj mu šansu jos koju epizodu, ako ti i dalje ne leži, batali.
 
Meni on nije poznat uopšte, možda sam ga negde gledao al ga se ne sećam.
Probaću da završim još neku epizodu, sad sam stao na pola treće i baš su mi se smučili 😁.

Lik me podseća na onog iz obezbeđenja iz Terminator dvojke 😁
 

Prilozi

  • ke08fq7tct471.png
    ke08fq7tct471.png
    329 KB · Pregleda: 64
  • IMG_20230205_184716.jpg
    IMG_20230205_184716.jpg
    75.6 KB · Pregleda: 64
Mozda si ga ovde video, a vidim da je bio i u alien covenant.
Screenshot_20230205_191252_IMDb.jpg

Ima i jedna serija pre ove, ali bi te i tu nervirao 😄
 
Meni on nije poznat uopšte, možda sam ga negde gledao al ga se ne sećam.
Probaću da završim još neku epizodu, sad sam stao na pola treće i baš su mi se smučili 😁.

Lik me podseća na onog iz obezbeđenja iz Terminator dvojke 😁
Ako ti se ne sviđa onda nemoj gledati ni:
"Eastbound & Down" i
"The Righteous Gemstones"
Ovdje nema sredine, ili ti se sviđa ovaj malo malo pomaknut parodija humor ili uopšte ne sviđa...
 
Poslednji od nas, solidna 4-ta epizoda.
 
Posle toliko meseci, konačno završih The Sopranos, po prvi put. Odlična serija, doduše ne bih je smestio baš u top 5 (tu mi je lista sledeća: Treme, Deadwood, Louie, Mr Robot, The Wire).
Odlična studija karaktera, i ne sećam se kad sam video takav raspon glume kao kod gospodina Gandolfinija, koji je prikazao apsolutno svako moguće ljudsko stanje svojim telom, pokretima, licem... kad sam bacio pogled na neke njegove intervjue, kao da gledam drugog čoveka, prosto ništa od Tonija nije prisutno, pokazuje koliko je bio moćan glumac, da otelovi takav karakter.
Sad mogu komotno da gledam Ramy-ja, kog sam zapostavio.
 
Posle toliko meseci, konačno završih The Sopranos, po prvi put. Odlična serija, doduše ne bih je smestio baš u top 5 (tu mi je lista sledeća: Treme, Deadwood, Louie, Mr Robot, The Wire).
Odlična studija karaktera, i ne sećam se kad sam video takav raspon glume kao kod gospodina Gandolfinija, koji je prikazao apsolutno svako moguće ljudsko stanje svojim telom, pokretima, licem... kad sam bacio pogled na neke njegove intervjue, kao da gledam drugog čoveka, prosto ništa od Tonija nije prisutno, pokazuje koliko je bio moćan glumac, da otelovi takav karakter.
Sad mogu komotno da gledam Ramy-ja, kog sam zapostavio.
Treme i The Wire, kakva remek dela. Prednost za Wire samo iz razloga što sam je gledao 15+ puta. David Simon je vrhunski hroničar nesreće nekada velikih Američkih gradova, prvo Baltimora a onda New Orleansa. Sopranos su mi odmah treći. Apsolutno se slažem za Gandolfinija... Toni Soprano je jedan on najbolje odglumljenih likova ikada
 
Odlična četvrta epizoda Last of Us, najbolja do sad. Mnogo preslikanih detalja iz igre, ko je igrao lako će prepoznati. Bella Ramsey sve bolja kao Ellie. Ko će sad dočekati petu :)
Peta je u petak inace, 10.02.
 
Solidna epizoda TLoU… mislim da su mogli malo bolje da odrade scenu ulaska u grad, barem je na mene ostavila upecatljiviji utisak u samoj igri.

A možda je i zbog toga sto je igra u pitanju, pa nekako dozivljavas bolje jer si “uključen” u sve to.
 
Ja pratim TLOU od pocetka i dalje ne razumem hajp i visoku ocenu od 9.2 na imdb. Andor ima 8.4 npr
Serija je cist prosek bukvalno, 7.5 u vrh glave da ga nategnes, nema tu nista impresivno bukvalno
 
Poslednja izmena:
Ja pratim TLOU od pocetka i dalje ne razumem hajp i visoku ocenu od 9.2 na imdb. Andor ima 8.4 npr
Serija je cist prosek bukvalno, 7.5 u vrh glave da ga nategnes, nema tu nista impresivno bukvalno
Kao i House of the dragon. Bar dve ocene vise zbog GoT, a realno je solidna 6.
Ali ishajpovano do bola na slavu GoT.

Ja TLoU nisam ni igrao, a ni gledao, a citajuci ove postove vidim samo oduševljenje onih koji su igrali igru, ali i to splasnjava. Ja svakako cekam da sve epizode izadju, pa cu onda pogledati sa niskim ocekivanjem. TWD mi je bila odlicna do 3.sezone, a onda 7 sezona mucenja, razvlacenja i smaracine najgore. Ogadilo mi je zombi tematiku za sva vremena.

Nema tu pravila. Kad se setim Warcraft filma, kao neko ko je godinama igrao Warcraft i WoW, film me odusevio, ali nije prosao u svetu kako treba i ostali smo uskraceni za nastavak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno