Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Fauda , izvanredna serija, ali cetvrta sezona vec duze vremena nema prevoda za nju
 
Niko ne komentarise The Last of Us?
Чекам слободних сат и по да се завалим и на миру погледам на ТВ-у, због овакве оцене улива ми наду да је вредно испоштовати цео ритуал 😀
 
The Last of Us - prerano je davati neke dugoročne prognoze nakon jedne pogledane epizode. Mene podseća na The Walking Dead, koji mi je bio dobar prve dve sezone, posle sam izgubio interes.
Pitanje za one koji su upoznati sa igrom po kome je rađena The Last of Us
da li se objašnjava kako je nastao virus (ili šta li je već) koji se proširio planetom?
 
Rado bih komentarisao TLoU, pustio na HBO Max ali džaba kad u prvih pet minuta na svakih 30 sekundi secka.

Neverovatno mi je da je tako, a da mi je brzina oko 250MB/s.
 
Pitanje za one koji su upoznati sa igrom po kome je rađena The Last of Us
da li se objašnjava kako je nastao virus (ili šta li je već) koji se proširio planetom?

Ne koliko se ja secam
 
The Last of Us - prerano je davati neke dugoročne prognoze nakon jedne pogledane epizode. Mene podseća na The Walking Dead, koji mi je bio dobar prve dve sezone, posle sam izgubio interes.
Pitanje za one koji su upoznati sa igrom po kome je rađena The Last of Us
da li se objašnjava kako je nastao virus (ili šta li je već) koji se proširio planetom?
Postoji odakle potiče tj koji virus je u pitanju, kako napada mrave i kako se širi među istima, ali ni u jednom trenutku nema objašnjenja kako je presao na ljudsku rasu.
 
Ja samo ne znam sta ocekujete od ove serije - vise/manje svi su je odigrali/odgledali i sve znaju o njoj...
Odradjena je prilicno verno i prati duh igre, bar posle ove prve epizode.....
Videcemo u sledecim (?) sezonama da li ce se pratiti fabula radnje ili ce scenaristi postati kreativni pa mozda pomoci razvoju novog nastavka igre :)
 
Obrnuo sam TLoU prvi deo X puta a drugi par puta. Mučim se da ovu malu Bellu zamišljam kao Ellie,promašena uloga definitivno .Anu Torv su uboli kao Theresu svaka čast , odvalila je u Fringe 👌. Prva epizoda 8/10 ,videćemo još kako ce se stvari odvijati .
Jedva čekam da vidim Bakera i Ashley u seriji ,hoće li biti samo cameo ili neka duža uloga živo me zanima .
 
Slažem se sa komentarima sto se TLoU tice… dobro preneta atmosfera.
I da sto se Elly tiče, vizuelno mi nikako ne ide ali mislim da će dobro odglumeti.

Videćemo dalje.
 
Six feet under druga polovina trece sezone vrhunska. Daleko bolje nego prvih 5-6 epizoda. Jedino ne razumem ubacivanje lika Artura u seriji, toliko je iritantan ali mozda je to i bio cilj scenarista.
 
Nevjerovatno kako su uboli atmosferu, sjajna adaptacija igre! Sjajna scena, bukvalno sve onako izgleda i u igri :D

Baš dopala prva epizoda, jedva čekam nastavak
 
Bukvalno sve bih odgledao odmah. Idealno je sto sam odigrao pre dve godine taman toliko koliko je pilot epizoda pokrila tako da sam se podsetio. Ne volim seckalice ali eto sta ce se igrati. Meni je epizoda 1/1 sa onime sto sam igrao. I serija se zove Poslednji od nas 😊
 
Ja ne igram PC igre i sl. Tako da se nadam da ce serija da bude osvezenje za mene. Mada iskreno nisam neki ljubitelj zombija.
 
Odlicna prva epizoda Last of us, bas ocekujem sledecu. Atmosfera je za 5!
 
The Last of Us - prerano je davati neke dugoročne prognoze nakon jedne pogledane epizode. Mene podseća na The Walking Dead, koji mi je bio dobar prve dve sezone, posle sam izgubio interes.
Pitanje za one koji su upoznati sa igrom po kome je rađena The Last of Us
da li se objašnjava kako je nastao virus (ili šta li je već) koji se proširio planetom?

TWD nisam gledao ali sam ispratio komemtare da su je precedili i u$rali pa se nadam da su ovi sa HBO naucili koju lekciju od kolega sa AMC i da nece upropastiti seriju. Serija definitivno mora da nastavi price iz igara jer ce verovatno da izlazi tempom brze od igrica. Ocekujem da ce verovatno 3 deo biti sinhronizovan sa serijom i da ce likove koristiti (glumce) iz serije ako serija napravi super ultra mega turbo uspeh.
 
Gledam sad TWD na imdb, 11 sezona čak bilo 😁, baš su cedili drenovinu (što sam predvideo da će se desiti još posle druge sezone). Nadam se da s ovom neće biti tako, mada mi ovaj žanr generalno nije najomiljeniji. Šta znam, oduševljen nisam, možda je ovo ipak više za one koji su igrali igru, gledaću svakako do kraja sezone.
 
Nisam ocaran sa TLOU. Malo iznad proseka za mene tu negde bi dao 7.5 za prvu epizodu, ne znam sto su svi poludeli kao da nije bilo boljih serija
Igre su mnogo bolje
 
Pridružujem se pohvalama za TLoU, iskreno nisam imao priliku da odigram igru, nadam se da ću ispraviti to u narednom periodu, ali i ovako bez ikakvog predznanja mi se prva epizoda svidela.

Samo da ne preteraju sa novim sezonama, da ne bi dobili Walking Dead klona.
 
Da uletim samo kao padobranac na prepad za one koji su igrali igru (Last of Us).

Ako nisam igrao igru, da li da gledam seriju epizodu po epizodu (i da li će mi pokvariti igru) ili da čekam mart za PC izdanje, pa posle da bindžujem celu sezonu?

Hvala.
 
Pa ko to moze da zna kad nisu izasle sve epizode, ali realno je da ce serija spoilovati igru.
 
Solidna, možda malo više razvučena bespotrebno, ali dobro 6.5 od mene.
 
Nije TLoU baš uporediva sa TWD, osim tematike. Ovde je sve na mnogo višem nivou, vizuelno podseća na igru, glumci su kvalitetniji, akcione sekvence su filmske, u odnosu na ipak jeftin cgi u TWD. Videćemo da li je ovo samo za pilot, da navuku raju, ili će držati kvalitet. Mene više podseća na Train to Busan, zbog agresivnih zombija i kvalitetne akcije. Naravno ovde imamo dublji scenario, razvijenije likove itd itd. Svakako je zanimljiva, but still just another zombie TV show...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno