Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@emaremare
Lepo rece covek da danas iskocile prve 4 ep.
Doduse izgleda samo da je za Amazon US Prime Video, naravno i u bibliotekama....
 
kad si nacitan na slavi... :)
 
Bosch Legacy, ne sećam se previše poslednje sezone Boša, samo utiska da je razočarenje. U tom pravcu idu i prve 4 epizode ovoga i to od samog početka, odnosno špice, tj muzike koja je očajna. Čini mi se da se Boš nije bavio dnevno političkim temama , kao na primer da je softver za prepoznavanje lica rasistički, što je bilo prežvakano u milion serija do sada. Videćemo, nadam se da će se do kraja popraviti.
 
Jel neko gledao Resident Alien? Kakva je..?
 
Ja sam ogledao prvu sezonu. Recimo 7-ica. Za mozak na livadu, još ko voli Tudyk-a kao glumca...

Drugu sezonu neću gledati dok baaaaš nema ništa iole pametnije za ubijanje vremena.
 
Bas tako mozak na livadu, guilty pleasure. Da ne glumi on ne bih gledao sigurno. Kad ga se setim iz Death at the funeral 😂. Mada kontam i da nekome moze biti antipatican posto je specifican.
 

Moze da se gleda, meni licno "nikad dosta Boscha", ali iskreno ove 4 epizode su bile vrlo mlake, uz par odlicnih cameo-a u 4. ep.
Standardno u pozadini se vec nazire zaplet za sledecu sezonu, samo se nadam da ovo nece previse da razvuku i srozaju toliko kvalitet da na kraju bude "mercy kill" otkazivanje serije.

Btw. - da li je ista ekipa producenata/pisaca ostala, jer mi deluje dosta kao 7. sezona - samo part 2?
Posto je s7 definitivno bila najslabija i naglo sasecena, doduse iz poznatih razloga i ovde bas nije vajb koju je serija imala.
Kolega gore je vec naveo neke probleme, definitivno kao da guraju neku aktuelne "trendove".
 
Slow Horses - genijalno!
Da ne preterujem neka bude 8/10, a ako ne zabrljaju sa sledećom sezonom, u šta sumnjam, jer su širom otvorili vrata za drugu sezonu, biće to i više.
43A5ADCD-67AB-42C5-8E6B-1C4F9B84C558.jpeg
Dakle, posle dužeg vremena, konačno nešto dobroooo.:love:
Serija ima potencijala i kad na to da dodamo Džegerovu pesmu, koja zaokružuje priču, prosto nisam mogao da se odlepim od TV-a.
Mick Jagger - Strange Game

Ko voli špijunske trilere i ozbiljno barata engleskim jezikom, pod obavezno neka gleda.
U suprotnom sačekajte prevod (da ne biste pokvarili utisak, zaista nije laka za praćenje i ne može se bukvalno prevesti i razumeti - ima mnogo fora), pošto ću verovatno početi da je titlujem, čim završim sa “Jutarnjim programom” i “Bolje pozovite Sola”, sem ako me ne preduhitri neki profesionalac, što bih iskreno voleo, jer serija zaslužuje profi prevod.:D
Mada koliko vidim, niko se još uvek ne zaleće.:unsure:
 
Poslednja izmena:
Shomi jesi deo ekipe Bambula ili ne?
 
Trenutno gledam Gomoru. Nestonme vuce da je gledam iz ep u ep al mi deluje kao bollywood,samo sto ne krenu da se gledaju po 5 min al mi i dalje zanimljiva :)
 
Pa ja sam trenutno na I sezoni :) al covek promenio karakter u mesec dana za 360 i nazad
 
Shomi jesi deo ekipe Bambula ili ne?
Nisam. Baš me zanima šta te je navelo da to pomisliš?
U svakom slučaju hvala na komplimentu.:)

Ubijam slobodno vreme, prevodeći filmove i serije za moju dušu iz hobija. Na taj način poboljšavam svoj vokabular i usavršavam engleski, a takođe i usrećim po nekoga.
Jedina sličnost između mene i Bambule je što smo obojica filmofili (doduše, ja sam i audiofil), sem što je on ljubitelj akcije i fantastike, a ja bez problema sa uživanjem gledam sve žanrove, ako to juš uvek postoji. Morao sam, jer mi je to bio posao, pošto sam 1989 otvorio svoj prvi video klub i do sada odgledao ko zna koliko hiljada filmova.
krastavac, iako odavno nisam u tom poslu, navike se teško menjaju.:(

Inače, Bambula nije ekipa, već je nastavnik engleskog iz jednog sela pored Vranja, da mu sad ne pominjem ime.😉 Legenda!
 
Nisam. Baš me zanima šta te je navelo da to pomisliš?
U svakom slučaju hvala na komplimentu.:)

Ubijam slobodno vreme, prevodeći filmove i serije za moju dušu iz hobija. Na taj način poboljšavam svoj vokabular i usavršavam engleski, a takođe i usrećim po nekoga.
Jedina sličnost između mene i Bambule je što smo obojica filmofili (doduše, ja sam i audiofil), sem što je on ljubitelj akcije i fantastike, a ja bez problema sa uživanjem gledam sve žanrove, ako to juš uvek postoji. Morao sam, jer mi je to bio posao, pošto sam 1989 otvorio svoj prvi video klub i do sada odgledao ko zna koliko hiljada filmova.
krastavac, iako odavno nisam u tom poslu, navike se teško menjaju.:(

Inače, Bambula nije ekipa, već je nastavnik engleskog iz jednog sela pored Vranja, da mu sad ne pominjem ime.😉 Legenda!
Ništa nego sam pomislio. Negde sam pročitao da je to ekipa od par osoba a da je naziv Bambula svako slovo početno njihovih imena. Nisam znao da je profa u pitanju svaka čast njemu a i tebi, jer znam koliko je to težak posao(supruga je lingvista) 👍
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno