Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Počeo sam da gledam Crime.Story iz 1986. Setio sam se ponovo te serije posle slušanja pesme Runaway Del Shannon
 
From (2022)

Smeće sa dobrom idejom i ništa više! Razvučeno ko žvaka sa vrlo malo zanimljivih elemenata, prosto je neverovatno šta se danas prodaje i naziva serijom. Ne gubite vreme na ovo! 5/10
 
Odgledah Ozark dobra je ukupan utisak 8,8/10 ali izgleda da ima materijala za nastavak sto mi se ne svidja. Prve dve sezone su bile fenomenalne ostale dve onako ali su zadnjih par epizoda iz S4 u nivou sa prve dve sezone.
 
Moon Knight
Da nije zalosno bilo bi smesno. Sreca nema mnogo epizoda pa nisam mnogo gubio vreme.
Slow Horses
Za dve klase bolja serija od ove gore (ako uopste mogu da se porede).
 
Ja se odusevio sa prvom epizodom. Posle toga blago smaranje.
Одгледао за три дана свих 6 епизода.
Прва,пета и шеста епизода су одличне.
Друга,трећа и четврта смор.
Изгледа да ће и 7 бити смор,цела прати ону смор кинескињу.
 
Zavrsio Ozark - 8/10 i to zbog Ruth i glumice Julie Garner koja je glumi.
 


Iskocila prva epizoda, prvi utisak vrlo pozitivan.
Ima razloga za optimizam, mada su uglavnom isli na kartu titranja nostalgije fanova starijih serija, sto mi licno ne smeta.
Takodje ima i (standardnih) razloga koji bodu oci zbog kojih serija moze da flopne kao i prethodne dve ST serije novijeg datuma.
Najbolje je odgledati celu prvu sezona za neki celokupan utisak i uzdrzati se od "drvlja i kamenja" tj kritike koje ce verovatno biti u nekoliko epizoda.
 
Ja ću ipak sačekati celu sezonu. Posle 2 Star Trek abominacije (Discovery i Picard) ne nadam se više ničemu.
 
Ovo vise ima vajb starih serija (TNG-a) nego one dve spodobe, odmah se primecuje, tako da moze od pocetka da se prati.
Sigurno ce tu i tamo da uguraju u ponekoj epizodi "sve sto vole mladi", ali ako odrze ovim kursom i tonom serije moz' biti najbolji ST koji smo dobili poslednjih 20ak godina, tj od TNG filmova...
Izgleda da su se dozvali pameti i odlucili da odrade ST za stariji auditorijum.
Naravno jos uvek je prerano suditi ali ovo mi deluje da ce "pocesati svrab" auditorijumu koji je ostao jos od TNG-a i Stargate-a.
 
Poslednja izmena:
I ja sam bio ok sa prvom epizodom, upravo taj TNG vibe. Na prvu me jedino nervira sto forsiraju sexualizaciju Spocka kao i u Kelvin timeline filmovima. I onaj teaser na kraju je delovao skroz ok.
 
From (2022)

Smeće sa dobrom idejom i ništa više! Razvučeno ko žvaka sa vrlo malo zanimljivih elemenata, prosto je neverovatno šta se danas prodaje i naziva serijom. Ne gubite vreme na ovo! 5/10
Nemoj da si tako strog. 😀
Dobar je From u moru đubre serija, naravno, ko voli taj žanr horora/misterije.
 
Outer Range, vidim da nema komentara, znači da ne gledate... ni nemojte.
Kao da sam gledao neko Linčovo ludilo.
 


Iskocila prva epizoda, prvi utisak vrlo pozitivan.
Ima razloga za optimizam, mada su uglavnom isli na kartu titranja nostalgije fanova starijih serija, sto mi licno ne smeta.
Takodje ima i (standardnih) razloga koji bodu oci zbog kojih serija moze da flopne kao i prethodne dve ST serije novijeg datuma.
Najbolje je odgledati celu prvu sezona za neki celokupan utisak i uzdrzati se od "drvlja i kamenja" tj kritike koje ce verovatno biti u nekoliko epizoda.
Prilicno dobra prva epizoda. Steta sto je glumacka postava prilicno bezlicna. Pre svega mislim na Spoka, mada i je i Uhura bezveze, a nisu mi bolji ni ostali nize rangirani clanovi posade.

Pikard se zavrsila 2 sezona, ali bukvalno nidje veze niti logike.
 
^
Ima razloga za optimizam, mada treba biti i uzdrzan, videh jutros da je na seriji radila ista ekipa kao i za Discovery.
Mozemo samo da se nadamo da su naucili nesto iz prethodnih flopova i da ove easter egg-ove i vajb starijih ST ne koriste za novi sh*tfest.
Ima par likova (2-3) koji bas "bodu oci" i koje nadam se nece upotrebi cisto za "paradiranje" i da su angazovali krstene scenariste/pisce bez agende.

Pikarda s2 nisam ni zeleo da odgledam nakon prve sezone, koju sam takodje "na misice" odgledao.
Discovery mislim da sam prestao sa 2. odnosno 3. sezonom, tj dok nisu off-ovali trenutnog Pike-a bilo je "watchable", kasnije nije vise mogao da se proguta krs koji je serviran.
Generalno obe serije su smece i "poligon" za neke druge stari, gde su valjda isto hteli kao u SW da odrade rewrite za "nove generacije"...
 
^
Ima razloga za optimizam, mada treba biti i uzdrzan, videh jutros da je na seriji radila ista ekipa kao i za Discovery.
Mozemo samo da se nadamo da su naucili nesto iz prethodnih flopova i da ove easter egg-ove i vajb starijih ST ne koriste za novi sh*tfest.
Ima par likova (2-3) koji bas "bodu oci" i koje nadam se nece upotrebi cisto za "paradiranje" i da su angazovali krstene scenariste/pisce bez agende.

Pikarda s2 nisam ni zeleo da odgledam nakon prve sezone, koju sam takodje "na misice" odgledao.
Discovery mislim da sam prestao sa 2. odnosno 3. sezonom, tj dok nisu off-ovali trenutnog Pike-a bilo je "watchable", kasnije nije vise mogao da se proguta krs koji je serviran.
Generalno obe serije su smece i "poligon" za neke druge stari, gde su valjda isto hteli kao u SW da odrade rewrite za "nove generacije"...
Picard S02 dosta bolji od S01, ja sam isto "na misice" odgledao prvu, krenuo drugu i... moze da se gleda, "watchable".
 
Ako je tako onda možda i da odgledam Picard S02.
 
Poslednje što sam odgledao jeste "The office" sve dok je Michael bio deo ekipe. Posle je postalo sve žešći smor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno