Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ubistva u zgradi su dobri,ima još jedna slična
ocena neka 7ca.
Odgledao i
dobra je bila do epizode 8 posle sam se smorio žešće,i ovde su uspeli da ubace one likove o kojima očigledno ne sme da se priča ovde

Neko je preporučio seriju
Ima taj neki snitch vajb,nažalost i ovde ima tih likova ali za sad ne smeta,još uvek sam na prvoj sezoni.Za sad odlična jedini minus su ti likovi
 
A stooo, koje je fora s njima ? Nisam jos poceo gledati, mozes u spoiler za druge, meni ne smeta vakcinisan sam.
 
"From" je neko u komentarima na imdb-u dobro definisao,"Stephen King meet Lost" totalni klise i nezanimljivi likovi, prekinuo posle par epizoda .
 
Deadwood - prijemčiva atmosfera, ali bih ipak rekao da je humor i nehajna otkačenost najjača karika ove serije, bar meni. Legla mi je.

Deadwood: The Movie - preskočiti jednom, pa drugi put, za svaki slučaj.
 
^ ja sam još na prvoj sezoni
Calamity Jane mi je najjači lik😂😂😂
Pogotov kad se narolja
 
Od sporednih likova najjači su Richardson, Doc Cochran, Jewel (gimp sobarica ili šta već beše), Mr. Wu i sveštenik.

A3ZG.gif
 
Hahaha, sveštenik sa onim njegovim propovedima i padanjima u nesvest. Da,čudan i smešan lik u isto vreme.
 
Mayans nisam hteo ni da probam da gledam :D SoA naravno gledao. Ali sam Deadwood gledao mnogo ranije (tipa 2006. ili 2007. a SoA 2013.).
 
Gledao neko novu Halo seriju, prve dve epizode nisu loše mada igrao sam prve delove igre pre 100 godina i ni ne sećam se radnje. Serija ima dobar vajb.
Top Boy zadnja sezona kida.
 


Nadam se da ovaj projekat nece zaziveti. Upropastice ovo CW network.
 
Kakva su vasa iskustva sa seriom Fringe?
Davno sam je poceo i posle 3-4 epizode nisam nastavio.
Vidim sada na HBOmax da je ima pa razmisljam da probam ponovo.
 
Kod mene obrnuto, davno bilo :) prve 2 sezone super, jednu cak nisam ni gledao skroz mislim da je 4-ta ? U svakom slucaju, Fringe ima svojih momenata, moze da se pogleda.
Dr. Walter Bishop je najbolji lik u seriji.
 
Ja sam odgledao sve i stvarno je OK serija. napraviće u jednom trenutku drastičnu promenu, ali preporuka za gledanje. ako ništa bar te prve dve sezone. Da, Volter je car.
 
Kakva su vasa iskustva sa seriom Fringe?
Davno sam je poceo i posle 3-4 epizode nisam nastavio.
Vidim sada na HBOmax da je ima pa razmisljam da probam ponovo.
Meni jedna od najboljih ali to je pristrasno mišljenje jer ja sve što ima veze sa multiverzumima gutam.

Inače 5 sezona nema veze sa prve 4.
Neki spinoff je pokušan i sl.
Tako da ako gledaš gledaj prve 4 sezone.

Petu možeš i ne moraš.
 
Hvala na predlozima, overiću ponešto od ovoga. Farscape krenuo polako da mi dosađuje, treba mi nešto novo da promenim malo.


Foundation ima mana, ali je što se mene tiče prihvatljivog kvaliteta. Kako je na SF planu u zadnje vreme malo mršavo, vredi probati hoće li da vam legne.
 
Nije Fringe za mene ipak. Mada prica deluje zanimljivo serija je zastarela je sa forama dijalozi puni klisea. Oseti se da serija dolazi iz odredjenog vremena i da je radjena za odredjeno vreme.
Isti osecaj sam imao kada sam skoro krenuo ponovo da gledam Dextera. S tim sto sam Dextera gledao i u vreme kada je bio aktuelan pa sam zbog nostalgije zanemario neke stvari.
 
Kakva su vasa iskustva sa seriom Fringe?
Davno sam je poceo i posle 3-4 epizode nisam nastavio.
Vidim sada na HBOmax da je ima pa razmisljam da probam ponovo.
Meni je Fringe jedna od najboljih serija ikada. U početku je možda malo dosadno,ali kako odmiču epizode vežeš se za likove,što retko koja serija danas to uspe da izazove kod gledalaca.
 
Halo dosta dobar za sad.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno