Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iskocio animirani Resident Evil na Neftlixu danas.
Ako neko odgleda i serija nije losa kao sto ocena sugerise nek baci utiske
 
Moze neko ko ima Netflix da pogleda i javi da li postoje " nasi " prevodi za trecu sezonu Virgin River-a ?
 
Kakva je serija Lost? Vidim da ima oko milion epizoda, deluje mi niskobudzetno.. odgledao 3 epizode, ne deluje lose iakreno. Ne zelim da se zarobim da gledam ovo do nove godine jer stizem jedva jednu dnevno da odgledam. A Dexter kuca na vrata 🪓🗡🪚💉💉💉🛥 🤣
 
Kakva je serija Lost? Vidim da ima oko milion epizoda, deluje mi niskobudzetno.. odgledao 3 epizode, ne deluje lose iakreno. Ne zelim da se zarobim da gledam ovo do nove godine jer stizem jedva jednu dnevno da odgledam. A Dexter kuca na vrata 🪓🗡🪚💉💉💉🛥 🤣
Odlicna ali nemoj da gledas kraj...
Isto vazi i za Dextera.

+edit
Rekao bih cak da i Sons of Anarchy moze da se preskoci kraj (ili poslednja sezona) mada opet nije toliko pateticno kao kod ove dve gore.
+
I BS Galactica je isto vrlo los kraj...

Kod svih navedenih krajevi su bas bezidejno, na lenj nacin zavrsili odlicne serije.
 
Poslednja izmena:
SoA, po meni, ima retko prikladan kraj.
 
Bosch - poslednja sezona slabija od prethodnih. Kraj OK za, po meni, seriju koja je solidna, ništa više 🙃

Kad smo već kod krajeva, Lost, BS Galactica - sasvim OK 😋
 
Kad pomenuste Lost vidim dodali je u eon video klub pa ću okrenuti još jednom sa ženom pošto ona nije gledala.
 
U nedostatku boljih ideja uzeh da repriziram Dollhouse (gledao kad je išla premijerno)... boKte kako je Eliza Dushku loša glumica :D Jessica Alba je mala beba za nju...

Moraću sledeću da repriziram Dark Angel :D :D
 
Bosch, poslednja sezona ista kao i ranije. Nije lose, zanimljivo,sta sve snimaju ovo je vrlo dobro.
Mislim da nema sta dalje da se kaze i da je dobro sto su zavrsili serijal.
Kad se sabere preporuka za odgledati ceo serijal.
 
Bukvalno zavrsena sa vecim cliffhangerom, tako da je spin-off vise nego dobrodosao.
 
Lost sam ponovo gledao pre par meseci. Sta znam serija je inace puna nelogicnosti tako da i kraj mozda ide takav...Gledao sam ponovo i Breaking Bad, neko kaze da je serija samo ishajpovana, ali i dalje je po meni extra...
Gledao sam par sezona Supergirl,Arrow,Lucifer,Agents of Shield, Gotham i kad sam krenuo da gledam poslednje sezone(mislim na trenutno poslednje) razmisljam zasto sam uopste i gledao te serije :)
Ja inace cekam da se zavrsi sezona pa gledam u cugu tu sezonu. Ne volim da gledam epizodu pa cekam da izadje sledeca..
 
Secam se sa kojim nestpljenjem se cekao Lost da izadje, pa da se skine jer su retki imali privilegiju da imaju brzi net, pa onda prevod, ili ga odgledam sa eng prevodom ili bez prevoda pa posle opet neke delove odlgledam akda izadje prevod. Onda, teorije sa drustvom kad krenemo ko sta, kako, kako ce da ze zavrsi itd.
Realno Ameri ko Ameri cim osete lovu isiluju seriju viskom epizoda pa tako i Lost i mnoge druge serije.
Poceo sam ponovo na Foxu da gledam BIg bang i slatko se izmejem, poceli i HIMYM da ponovo pustaju od pocetka nisam je nikada odgledao do kraja, poslednju epizodu jesam ali mislim poslednje dve sezone nisam, nikad mi nije legla serija, tesko mi da gledam vise od 3 ep odjednom dok sam Prijatelje mogao da gledam epizode i epizode. Dok sam spremao ispite uzmem da gledam Priajtelje aj po jednu dve epizode, sedne sestra samnom i dogledamo po par sezona , batalim i ispite :)
 
Opet ogledao Wire koja kaka je uradjena realno ne moze da dosadi, takodje i Brigadu rusku, vratila me u proslost
a zasto za Wire svi sve vreme tako pricaju - realno, realno ... da se razumemo, ja sam gledao seriju i svidela mi se i verujem da realno prikazuje sve, ali otkud svi mozemo znati sta je tu sve bilo realno a sta i ne tako realno? Event citati neke recenzije itd, mozda su realne aktere intervjuisali, aki na kraju neko je pisao scenario, nije to dokumentarac.
 
Možda je nešto drugačije za Srbiju od Irske.

IMG_20210712_214640__01.jpg
 
a zasto za Wire svi sve vreme tako pricaju - realno, realno ... da se razumemo, ja sam gledao seriju i svidela mi se i verujem da realno prikazuje sve, ali otkud svi mozemo znati sta je tu sve bilo realno a sta i ne tako realno? Event citati neke recenzije itd, mozda su realne aktere intervjuisali, aki na kraju neko je pisao scenario, nije to dokumentarac.
Pa realno sa nase tacke gledista posebno ljudi koji su odrastali ili imali dodira sa policijom, prvi sam ja gledao kako najveci inspektori sede redovno sa najvecim narko bosovima i ispijaju kafe i kako se ti ljudi ne diraju, i to iz prve ruke. E sad normalno sa nekim ubistvima da je to malko preuvelicano ali to je serija mora malo.
 
Ja sam izgleda dosao u neku fazu gde ne umem da nadjem nesto zanimljivo za gledati, ili sam pak sve odgledao. Sećam se pre par godina u vreme kada se odigravao turnir u malom fudbalu u mom mestu i neka od utakmica je bila otkazana, ja sam bukvalno jurio ulicom ko blesav da bih saznao sta se desava u novoj epizodi Supernatural-a. Iako su epizode radjene šablonski imale su neku draž... U potrazi sam za necim slicnim Supernaturalu ali bez uspeha, mislio sam da ce Dosije X moci da ga zameni, ali nije išlo...
 
Ja sam izgleda dosao u neku fazu gde ne umem da nadjem nesto zanimljivo za gledati, ili sam pak sve odgledao. Sećam se pre par godina u vreme kada se odigravao turnir u malom fudbalu u mom mestu i neka od utakmica je bila otkazana, ja sam bukvalno jurio ulicom ko blesav da bih saznao sta se desava u novoj epizodi Supernatural-a. Iako su epizode radjene šablonski imale su neku draž... U potrazi sam za necim slicnim Supernaturalu ali bez uspeha, mislio sam da ce Dosije X moci da ga zameni, ali nije išlo...
Probaj fringe
 
THEM (2021)
Upravo je prevodim. Postavio sam prevod za prvu epizodu, pa ko ima želudac… neka počne sa gledanjem.
1AD05F03-893F-46D4-98D6-E2B3B7169563.jpeg
Nečastive sile vrbuju nove ukućane, dok jezivo prijatan komšiluk kruži oko kuće kao zla kob.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno