Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uhhh cuj 9/10 al ga pretera
..sta je NPD

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Počeo da gledam The 100, ne znam još šta da mislim, ima epizoda gde deluje kao da je scenario pisao tinejdžer a onda ima epizoda koje su mračne u PM, sam fakd ap šit bro :D
 
Da, to nisam napisao, nije komedija, ali je tematika donekle slična. Po meni je vredi pogledati.

Sent from my AC2003 using Tapatalk
Bacicu pogled svakako
Ne mora da bude komedija, samo da se 'primim' na prve 2-3 epizode. [emoji854]

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Undoing me izrazito podsetila na Defending Jacob. Svakako obe su vredne gledanja. Verovatno i najbolje ovogodišnje serije koje sam pogledao.
 
Neko gledao Kings of Joburg ?? Utisak? Hvala

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Upravo završio Raised by Wolves. Ne znam šta da mislim, otišlo je sve u nekom neočekivanom i čudnom smeru. Fantastika je odlična, kao i gluma, osim Ragnara. Scenografija - wow! Čekam drugu sezonu. 7/10.

Gesendet von meinem LYA-L29 mit Tapatalk
 
Slom, kraj pete epizode... Naježio sam se ceo od desne noge pa sve o leve ruke.
 
Drzavni sluzbenik sezona 2 kida! Bukvalno kida.. sve na nivou.
 
Ljudi...neka komedija....nesto novije...ima li neko neki predlog...
Hvala

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
What we do in the Shadows, ako već nisi gledao

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja epizoda Mandaloriana je ubedljivo najbolja do sada. Serija postaje sve bolja sa svakom novom epizodom.
 
The Undoing - moože da se pogleda, ali generalno, serijica. Kad je gluma Hju Granta hajlajt, imamo problem. Problem je upravo u toj glumi.
Quarry - solidna serija. Vredi. Imao sam utisak da je cela situacija u seriji: dešava se, šta ćeš, roll with it. Zanimljivi likčići u seriji.
Forever - preskočiti, osim ako niste fan Mentalista, Monka, i sličnih kvazi-humor-polu-Šerlok serija, ispraznih epizoda sa kobajagi glavnom pričom koja se misteriozno gubi i pojavljuje koliko da ne zaboravimo na nju.

Čist subjektivizam iznad.
 
Ljudi...neka komedija....nesto novije...ima li neko neki predlog...
Hvala

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
Mozda The Kominsky Method...
https://www.imdb.com/title/tt7255502/

Nije bas cista komedija, tj comedy-drama je u pitanju i nikako nije teenage komedija fazon... Mislim da nije bas za svakoga taj humor, ali je meni bas legla nekako, doduse trebalo mi je par epizoda sa udjem u stos... Veliki plus je sto su kratke epizode, pa se brzo odgleda...

Alan Arkin i Michael Douglas su carevi, Alan pogotovo!
 
The Undoing - moože da se pogleda, ali generalno, serijica. Kad je gluma Hju Granta hajlajt, imamo problem. Problem je upravo u toj glumi.
Quarry - solidna serija. Vredi. Imao sam utisak da je cela situacija u seriji: dešava se, šta ćeš, roll with it. Zanimljivi likčići u seriji.
Forever - preskočiti, osim ako niste fan Mentalista, Monka, i sličnih kvazi-humor-polu-Šerlok serija, ispraznih epizoda sa kobajagi glavnom pričom koja se misteriozno gubi i pojavljuje koliko da ne zaboravimo na nju.

Čist subjektivizam iznad.



Izgleda i ti samo gledaš "jednosezonske" serije :D
Ja se više ne upuštam da krenem gledati nešto što traje bezbroj sezona, osim onoga što sam već počeo gledati zadnji godinu dvije. Eventualno ako je nešto provjereno dobro, kao što sam tek skoro pogledao Sopranove!
Nekako mi najlakše izabrati nešto što ima do desetak epizoda, pa pogledam u par večeri!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Edit: pogrešna tema.

Al' kad sam već tu, da kažem da ni ja nemam živce za serije sa preko 3-4 sezone.
 
Poslednja epizoda Mandaloriana je ubedljivo najbolja do sada. Serija postaje sve bolja sa svakom novom epizodom.
Mandalorian rastura, svaka nova epizoda bolja od prethodne. Dok se ST Discovery vuče i prosipa iz supljeg u prazno.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
The Undoing...
Težak spojler!!! Dobra je, ali očekivao sam više... Hjuova gluma kao što neko reče je očajna u pojedinim scenama. Priča je solidno krenula bez obzira što kad vidim Kidmenku znam da je neki bog zgrešila i takav utisak zna da malo pokvari gledanje jer je ona jednostavno rođena za takve uloge i naravno, odlična kao i uvek.
Iskustvo u gledanju ovakvih serija me je naučilo što se ovde nije pokazalo, da uglavnom ona prva, očigledna osoba koja nam se nutka pod nos nije taj krivac ili ne znam ti šta, a imajući uvid da je ovo kratki format od šest epizoda, znao sam da nema tu puno vremena za neko mozganje i slaganje slagalice, ali vrtelo mi se par stvari a jedna od tih mi je bila da je ovde bio u pitanju ljubavni trougao (dva faktički), Elenin sa Džonatanom i lezbo varijanta sa Grejs, s druge strane. Već negde oko treće ili četvrte epizode bio sam ubeđen da je tu postojala i Džonatanova trojka Elena, Grejs i fakin Silvija koja mi je ujedno bila prvi pik i sumnivica za razbijanje Elenine lobanje nakon što sam eliminisao uvek sumnjivu Grejs. Na kraju je ispao onaj sa početka teksta.
 
Počeh i ja Slom da gledam. Niko ne spominje Nikol, pedest i koja godina, četvero djece, a izgleda...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno