Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije klasična serija ali jeste dokumentarna serija u Netflix produkciji:

Don't F**k With Cats: Hunting An Internet Killer

Bilo šta da napišem biće spoiler.
Ima tri epizode po ~ sat vremena pa pogledajte

Ja je sinoć odgledah u jednom dahu.
 
Ako prati neko seriju Tajkun, kakva je, vredi li gledati?

Послато са Moto C Plus помоћу Тапатока
 
Tacno ce mi se zgaditi sve dosadasnje sezone Supernaturala zbog ovolikih pauza u poslednjoj. Sta oni misle nije mi jasno.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Nije klasična serija ali jeste dokumentarna serija u Netflix produkciji:

Don't F**k With Cats: Hunting An Internet Killer

Bilo šta da napišem biće spoiler.
Ima tri epizode po ~ sat vremena pa pogledajte

Ja je sinoć odgledah u jednom dahu.

To sam čekao! :)

Tabula Rasa
Preporuka za ovu belgijsku seriju sa jako dobrim zapletom gde me je atmosfera podsetila na španske trilere i seriju Dark, iako nikakve sličnosti sa dotičnom nema. Kompleksnost radnje od samog početka i sa mnoštvo serviranih zagonetki znaju malo i da zamore ali priča se otvara na dva polja (dva žanra), što je po meni bilo vrlo smelo igrati se sa oba u istoj priči. Šesta epizoda je bila neki vrhunac od koje kreće gutanje preostale tri, ali sa zadnjom devetom su čini mi se upropastili sve ono što je ovu seriju činilo više nego odličnom. Nije problem u tvistu već u načinu kako je to prezentovano što nikako ne bi trebalo biti prepreka da se serija ne pogleda. Naprotiv, ali na kraju ipak ostaje gorak ukus u ustima.
 
ZeroZeroZero dobra, bolja od očekivanja.
 
Ozark treća sezona prolazna... polako počinju da smaraju i ponestaje im ideja.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stigla druga sezona Kingdom...ona korejska
 
Pogledao (izbindzovao) prve cetiri epizode serije Juzni Vetar. Dalje vise nisam imao stomak za gledanje. Zali boze bacenih para. Pokojni Glogovac sta god da je odigrao to je bilo odlicno. Bikovica i ovu mladju ekipu bolje da ne komentarisem.
 
Kingdom,
Posle druge sezone, utisak je isti kao i posle prve. Najbolja zombi serija u dugo vremena. (da ne kazem najbolja).
10+, jednostavno je sve na visini zadatka za jedan ovakav zanr, da ne navodim.
 
Pogledao (izbindzovao) prve cetiri epizode serije Juzni Vetar. Dalje vise nisam imao stomak za gledanje. Zali boze bacenih para. Pokojni Glogovac sta god da je odigrao to je bilo odlicno. Bikovica i ovu mladju ekipu bolje da ne komentarisem.
Baća kad progovori, udari me cringe

Послато са Moto C Plus помоћу Тапатока
 
Babylon Berlin zavrsio sve 3 sezone ili vam po HBOu 2. Odlicna serija.
 
Dosta slabija ova s2/s3.
Westworld za sad deluje da se Nolan totalno pogubio.
 
Babylon Berlin, da u S3 su ga razvukli , dali radnju samo u prvoj i poslednjoj epizodu, spremaju se za maraton. Inace je S1 bila dobra.
 
Питање у вези серије mindhunter, видим има две сезоне, интересује ме да ли су сезоне повезане или је свака прича за себе, хвала.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ja gledao juzni vetar, naleteo bio na rtsu na 10. epizodu, pa preko planete krenuo od 5. epizode.
Meni je OK, gledao sam mnogo gore gluposti. Sami akcenti, npr, Vaja mi je katastrofa i Vuk Kostic kao hladnokrvni ubica mi ne lezi, ali je gledljivo.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
sad, ne znam, kojim akcentom govori, a l' je ubo taj buzdovanski, bas kako treba
 
Питање у вези серије mindhunter, видим има две сезоне, интересује ме да ли су сезоне повезане или је свака прича за себе, хвала.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Jesu ali se ne zavrsava serija drugom sezonom
 
Poceo juce Juzni Vetar od pete ep. posto sam film.onomad gledao. Nije lose iako su mi se vise te krimi narko price smucile, nekako vuce na bindz.

Ako neko ko je gledao film i prve 4 epizode moze da napise da li ima neke razlike u spoiler bilo bi [emoji108]
 
Poceo juce Juzni Vetar od pete ep. posto sam film.onomad gledao. Nije lose iako su mi se vise te krimi narko price smucile, nekako vuce na bindz.

Ako neko ko je gledao film i prve 4 epizode moze da napise da li ima neke razlike u spoiler bilo bi [emoji108]
Sad kad si poceo nastavi onako se ima vremena na pretek [emoji3][emoji3]

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Poceo juce Juzni Vetar od pete ep. posto sam film.onomad gledao. Nije lose iako su mi se vise te krimi narko price smucile, nekako vuce na bindz.

Ako neko ko je gledao film i prve 4 epizode moze da napise da li ima neke razlike u spoiler bilo bi [emoji108]
I mene ovo interesuje.
Gledao sam film, pa ne znam od koje epizode da krenem i da li se film razlikuje od prvih X epizoda serije.
 
Evo i mojih utisaka za seriju The Leftovers.Ovo je fantastično! Neverovatno koliko mi drži pažnju,a Justin Theroux kida kako glumi.Trenutno sam pri kraju 2 sezone i mogu reći svaka čast za nešto ovako drugačije!
 
Sex Education zapravo ispala dobra dosta, zavrsavam drugu sezonu.. Jako cudan setting ako je neko upucen zasto su tako napravili, kao britanci su ali skole su skroz "americke", stalno je sunce i sve je vrh, sto je nepojmljivo za britaniju.. oblacenje je isto amerikanizovano, verujem da je namerno sve to al ne kapiram zasto..
 
Da. To sam i ja primetio. Jako čudno.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Kinghtfall
Sasvim solidno, pogotovo što ništa nisam očekivao. Da ne bi ovoga #ostanikodkuće, možda ne bih ni počeo sa gledanjem. Jest da su neke likove izmjenjali u drugoj sezoni.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Sad kad si poceo nastavi onako se ima vremena na pretek [emoji3][emoji3]

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
Naravno nisam ni mislio da odustanem, nego me nervira sto je skoro sve sto gledam u zadnje vreme narko krimi fazon kao da sam umobolan... vetar, 000, gomorah, top boy, better call saul, ozark, shield.. sve ima dodira sa narkoticima, tuzna sadasnjost.

Moracu altered carbon da upalim da malo iskuliram
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno