Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Waco, stvarno dobar. Iako je romantizovan preporuka.
Tejlor Kič je dobro uradio posao čim mi se zgadio u seriji.
Prikazani su kao srećna, maltene hipi komuna koju je bez razloga napala država. Za takve su prilično lako ubijali svoje (iz "milosrđa") i imali prilično veliku količinu naoružanja. Prihvatam da ima ludaka koji umisle svašta ali ove druge, koji ih prate kao ovce čak i kada im uzima supruge i ćerke to ne mogu da shvatim. Iako su romantizovali do krajnjih granica, iskreno svih 6 epizoda sam jedva čekao da ih pregaze
 
Naleteo slučajno (obicno gledam serije po preporuci) na seriju The Handmaid’s Tale na HBO GO i odgledao. Utisak za neku 9, volim tako neke serije na temu budučnosti, bez super junaka i slicno. Vidim da najavljuju vec drugu sezonu tako da čekam da vidim kakva će ona biti
 
Ovaj X Files iz epizode u epizodu sve gluplji i gluplji....žali bože šta napraviše od kultne serije zarad još malo novca i zarade
 
Poceo da gledam Bron/Broen.Čist kvalitet.Definitivno nastavljam sa gledanjem.
 
Aooo Billions ala dobro vozi i u 3.sezoni

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Uf Billions je predobar. Pogledao sam samo jesnu epizodu za sada u trecoj sezoni, cekam da se nakupi malo.

Ipak sam se naterao da pocnem sa drugom sezonom The Expanse i nisam zazalio.
Posle duge pauze od prve sezone i mlakog utiska, druga sezona je odlicna.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Izbindžovah konačno poslednje 3 epizode The Terror-a i sad bih rekao da je serija odlična, jer je sve zanimljivija kako se bliži kraj... I za kraju, poslednja scena je nešto nezaboravno!
:wave:
 
Užas od šta napraviše od Terora.
Meni ni knjiga nije legla ali serija je totalni *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam.
 
Lost in Space mi je vrhunska serija.

Jeste, treba zazmuriti na neke besmislice, ali ne treba dozvoliti da par propusta unisti uzivanje u seriji.

Ukupno gledano, fantasticno je odradjena serija, tehnicki impozantna i veoma zabavna.
 
Voleo bih da delim entuzijazam za Expanse kao mnogi iz godine u godinu ali meni to ne ide od ruke.
Volim sci fi serije, gledam Expanse od pocetka ali ja tu i dalje ne vidim nikakav kvalitet. Kapiram, ne moze svaka serija da bude skrojena za mene ali eto. Ja zelim da mi se svidja al je prazna i neupecatljiva po meni sa bezveznom ekipom glumaca.
Dark Matter je mnogo zanimljiviji iako neozbiljniji mozda al on je zavrsen.
Mozda mi ne odgovaraju space opere mada voleo sam svojevremeno Farscape recimo.
 
Poslednja izmena:
Baš gledao sinoć Expanse 3x02 i (pre)oduševljen sam kako je S3 počela. Elizabeth Mitchell se priključila, u jednoj od budućih većih uloga - što je meni čista 10-ka, a od samog naziva poslednje epizode u ovoj sezoni me hvata jeza ... Naravno, sve vezano za to će ostaviti za narednu sezonu.
 
The Expanse je cisti sci-fi. Pa ne lezi svakom, *mjau**mjau**mjau*.. ljudi kad kazu sci-fi odmah misle na Star Wars, ali to nije to.
 
Expanse ima poprilično mlaku i neupadljivu glumačku ekipu uz jako, jako spor razvoj događaja. Priča je dobra, scene odlične, ali i dalje nisam oduševljen.

P.S. I šta ste počeli da mjaučete po forumu?
 
Ordeal by Innocence - mini serija po Agatha Christie klasiku, ljubiteljima bojla preporuka ne treba.

Možda malo rano ali takođe mislim da će ovo biti jako dobra sezona The Expanse. Uz Altered Carbon, Black Mirror i The Man in the High Castle diže sumoran prosek SF žanru proteklih godina...
 
Man in High Castle toliko dobar? Primetio sam podosta dobrih kritika. Mislim da pilot nisam ni zavrsio ali je bilo do snimka bagovao i posle nikad ponovo nisam nabavljao.
 
Ja sam taj expanse odgledao pilot jer ga svi dizu nesto u nebesa a po meni je prosek ako ne i ispod proseka po svemu.
@dolmen a handmaids tale,westworld
 
Dobro je da si samo odgledao pilot... Ne daj boze da si završio prve dve sezone ili kojim slučajem pročitao knjigu ili dve iz serijala...od cele priče se tek samo niti naziru..
Opravdano je jedan od najboljih sci-fi naslova u poslednjih 10ak godina.

Naravno ako nije tvoj žanr neće ti ni leći
 
The Fall - solidna serija. Gledam 3. sezonu. Nema mnogo epizoda tako da "ne davi", drži pažnju. 7/10
 
Završio i drugu sezonu Deadwood i slabija od prve sezone. Definitivno mi ne leži ovakav tempo i uopšte radnja. Likovi su jako dobro razvijeni,sve je urađeno do detalja, jedino je previše mlaka radnja za moj ukus.
Da li se treća sezona razlikuje po ritmu i radnji?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ne razlikuje se ,ako do sada nisi oduševljen nećeš biti ni posle treće . Možeš slobodno da batališ.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@djalf jeste, po Dickovom romanu zato me i vuce da gledam. Ne stizem ni ovo sto imam pa bas retko nesto novo krecem, ali cu ovo staviti na listu umesto Electric Dreams koji su mi tanki.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno