Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Netflix / Medici Masters of Florence 9/10 Odlicna serija za ovaj zanr. Ceka se druga sezona ove godine. Ova prva sezona prati pricu Cosima a druga sezona ce pratiti kasniji period i Lorenza.

Dal napravise seriju i o Medici porodici, jos od kad su se krenule Bordzije, ja sam prizeljkivao njih. Samo nisam cuo nigde do sad, tako da hvala na ovoj informaciji. :)
A ova hiperprodukcija kvalitetnih serija me ubija, ne mogu da stignem polovinu da odgledam, od onoga sto me interesuje..
 
Lie to me, steta sto ima samo tri sezone...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Započeo Altered Carbon

Vrhunska priča, a setting

shortcircuiting.gif
 
Future man,odlicna komedija,odavno nisam gledao neku dobru komediju.Dobro ovo je s.f. komedija ali bez obzira bas mi je legla serija.Wolf je kralj nad kraljevima:D
 
Fortitude prva sezona bez greške dok je druga žalosna u poređenju sa prvom. Jedva izdržao do kraja. Ipak daleko je ovo od Broen-a kada je skandinavska kriminalistika u pitanju.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Počeo da gledam Electric Dreams.
Posle 2 epizode deluje mi sasvim solidno.
Sviđa mi se što je svaka epizoda za sebe

Beyond Genius Lies Insanity
 
Prijatno sam iznenadjen kako je odradjen Altered Carbon, tek sam poceo sezonu ali vizuelno odlicno izneto. Videcemo da li i prica prati po kvalitetu
 
Fortitude prva sezona bez greške dok je druga žalosna u poređenju sa prvom. Jedva izdržao do kraja. Ipak daleko je ovo od Broen-a kada je skandinavska kriminalistika u pitanju.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Jeste žalosno kad su se odmah sa početka druge
svi poubijali, pa nemaš koga ni da gledaš:D
A nije ni nordijska već UK. Pogledaj Trapped, po meni bolja Islandska i bez onih woodo-šamanskih sr@nj@.
 
Trapped sam baš stavio u korpu juče po preporuci kolege. Overicu je obavezno.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Mr. Tomas Shelby razbija, četvrta sezona u rangu prve, tek sam na trećoj epizodi i deluje kvalitetno sem jedne sitnice koja mi smeta i iritira:
Adriena Brodija gotivim ali ovde mi se smucio kako fura Brando-ove fore iz Kuma, znači deluje mi žešće seljački i kvari doživljaj

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Serija Oz je završena. Stvarno izuzetna serija... Svi ste je već gledali pa nema potrebe da trošim reči.
9/10
Sad krećem na "Arrow" i "Daredevil". [emoji3] Ova tema loše utiče na mene. [emoji1]

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Arrow, previše je to epizoda da bi se gledalo. ko indijska bokte. Tu sam grešku napravio sa The Walking Dead i nikad više. Gledam i ovaj Supernatural. vjerujem da je dobro, ali 287 epizoda x 40 minuta ili koliko po epizodi.
 
Poslednja izmena:
arrow posle oz-a mu dodje k'o da posle seksi kinky doktorice uskoga struka zelenih ociju krenes da izlazis sa klinkom koja i nije neka riba i keva joj ne da da izlazi.
 
^ vidis da covek voli da dize iscekivanja nas forumasa, svecanom najavom da je poceo da gleda seriju... :)

Iako je od prosle nedelje gledaju nekoliko clanova koji su vec izneli svoje utiske... :)
klasicno privlacenje paznje poput onog Bobana u sekciji za filmove...
 
Kad smo vec kod Carbona, ovaj hype koji je prisutan na temi je po meni skroooz opravdan. Pogledao sam dosad samo 4 epizode i ovo je bas dobro. Bio sam malo skeptican posto ne gotivim Joela, ali je bas strava izneo ulogu.

Masakr na kraju cetvrte epizode je bio pun gas [emoji41]. Nadam se da ce nastaviti do kraja sa takvim ludilom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vredi li na silu preci preko jezicke barijere i odgledati Netflixovu seriju Dark koja je na Nemackom jeziku?
 
Itekako vredi, serija je odlična.
 
Apsolutno. Meni nemacki ni malo nije smetao. Kad se uzivis u seriju, mogu i svahili da pricaju sto se mene tice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Apsolutno. Meni nemacki ni malo nije smetao. Kad se uzivis u seriju, mogu i svahili da pricaju sto se mene tice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Definitivno, toliko je dobra serija da se brzo uživiš i u opšte ne obraćaš pažnju na jezik.[emoji4]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Fyi imate i verziju sinhronizovanu na engleski online koga zanima.
 
prelazak preko jezicke barijere je jedna od najboljih stvari koje mozes za sebe da uradis.
 
Joj društvo, ja tek sad video koliko Arrow ima epizoda... Mnogooo bre.
Kažite mi, molim vas, kakva je serija "Six Feet Under"?
Vidim da tu glumi Michael C. Hall iz moje omiljene serije "Dexter".

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Six feet under одлична!

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Nadoknadjujem ispusteno gradivo krenuo sa The Wire rekoh sebi samo ovu prvu epizodu pa cu da spavam,sad sam na ep4 oci kao krofne...

Sve u svemu zanimljivo a verujem da ce biti jos vise


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno